Перейти до змісту

Total War Rome 2


ToxaViking

Рекомендовані повідомлення

Пропоную пофлудити про цю гру. Я особисто дуже довго її чекав. Погрався і вона мене не розчуравала. В стані афекту я спробував записати свій перший летс плей на цю гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна була перша.

Ця ще краща і більше збалансована, от тільки тормозить в мене страшно.

З.І. Видалив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо зовсім її не грав важко буде втянутись і все зрозуміти?

ні, є пролог в якому можна швидко розібратись із принципами гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо зовсім її не грав важко буде втянутись і все зрозуміти?

ні, є пролог в якому можна швидко розібратись із принципами гри

дякую)) вже качаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду радий вашим коментарям і переглядам летс плей відео. в кого є конкретні поради залюки вислухаю а також конструктивну критику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що можна сказати хорошого про гру, для якої щотижня виходять хотфікси для чергового бета-патчу.

Мій вибір - Empire Total War.

свій перший летс плей на цю гру.

година відео! OMG. Невже найдеться хтось у всесвіті, хто його повністю передивиться!?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

година відео! OMG. Невже найдеться хтось у всесвіті, хто його повністю передивиться!?

на наступну серію я спробую розпланувати сюжет і втиснутись хоча б в півгодини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

година відео! OMG. Невже найдеться хтось у всесвіті, хто його повністю передивиться!?

на наступну серію я спробую розпланувати сюжет і втиснутись хоча б в півгодини

напевно кльово мати допупа вільного часу щоб займатись фігньою (сказав я, заліпаючи на борді) ? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що можна сказати хорошого про гру, для якої щотижня виходять хотфікси для чергового бета-патчу.

між іншим імперія в день виходу була ще більш глюканута ніж Рим 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що можна сказати хорошого про гру, для якої щотижня виходять хотфікси для чергового бета-патчу.

між іншим імперія в день виходу була ще більш глюканута ніж Рим 2

може буть - я в неї почав грати коли вийшло дофіга патчів. І тооооо - вона глючила дай дорогу )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TOTAL WAR™ ROME™ 2 II

вчора о 18:44

Патч 5 на Total War: Rome 2 выйдет завтра. Скорее всего вместе с ним выйдут Селевкиды и еще что-то... Подробностей пока нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще тиждень тому зніс її)) пограв пару годин, те що куча глюків, то таке, виправлять патчами, але сама гра виглядає як конвульсія: хотіли зробити ах! а вийшло як завжди....

- Графіка так собі... (не тре кидати тапками що то не головне, в нашу епоху крутих відях, хочеться гарну картинку), а не рівня 10 років тому.

- Ну просто тупорилий штучний інтелект....(АІ)

- обмеження на к-сть армій... опаньки, зазвичай юніти обмежують, а тут армії...

- дуже швидкі бої...

- ну і локалізація також жесть.

Не скажу що гра погана, але краще почекаю поки допиляють патчами :) ааа, ще енциклопедія - то окрема фішка! без интирнета не працює блє ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Графіка так собі... (не тре кидати тапками що то не головне, в нашу епоху крутих відях, хочеться гарну картинку), а не рівня 10 років тому.

не знаю яка в тебе відеокарта, в мене навіть на середніх налаштуваннях графіка просто шик, на моніторі світ ніби за вікном, а юніти промальовані просто божественно

- Ну просто тупорилий штучний інтелект....(АІ)

тут згоден ИИ поводить себе нелогічно

- дуже швидкі бої...

швидкість бою залежить від того як ви воюєте, хоча є проблеми з мораллю, але це мають пофіксити

- ну і локалізація також жесть.

не така розкішна як в першому римі, але норм

енциклопедія - то окрема фішка! без интирнета не працює блє

в норм піртаках робіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю вийде друга серія летс плей. Постараюсь вести його веселіше, і нарешті навчився як записувати ігрові звуки та мікрофон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставив графіку на макс( для інтересу) половина юніітів не промальовуєця повністю. Текстур убогі, лисі черепи. Являсь фанатом ще з першого риму. Так от на чисто субєктивну думку графіка в medieval 2 total war набагато краща, особливо юнітів.Проблеми у розробників почалися з переходом на емпаїр двіжок. Надіюся енний патч все виправить, адже теж дуже чекав дану частину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставив графіку на макс( для інтересу) половина юніітів не промальовуєця повністю. Текстур убогі, лисі черепи. Являсь фанатом ще з першого риму. Так от на чисто субєктивну думку графіка в medieval 2 total war набагато краща, особливо юнітів.Проблеми у розробників почалися з переходом на емпаїр двіжок. Надіюся енний патч все виправить, адже теж дуже чекав дану частину.

проблеми з графікою пофіксили ще в 3-му патчі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставив до першого патчу, і з останнім. проблеми є. Система, 650gtx, 3gb ram

Рим не одразу будувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто розібрався з функцією "Важных персон"? Граю за фракцію "Арверны" неможу зрозуміти функцію "Важных персон".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставив до першого патчу, і з останнім. проблеми є. Система, 650gtx, 3gb ram

Рим не одразу будувався

При такі ціні в стімі це дивно. Почекайте місяці виловіть баги тоді продавайте. Ясно що на топових компах розробників все літало, а от в інших...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто розібрався з функцією "Важных персон"? Граю за фракцію "Арверны" неможу зрозуміти функцію "Важных персон".

Важливі персони, як повідомляли розробники, це неігрові персонажі, які рандомно з’являються в ході гри. Вони можуть приносити або позитивний або негативний ефект для фракції. Граючи з Рим в мене регулярно якісь персонажі вискакували і я вирішував що з ними робити. А з ними можна зробити те саме що і з ігровими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чож не ігорві? А Подководці? В мене є полководці з іншої партії, не знаю чи є сенс їх прокачувати, так як зростає їх вплив. Я щось так і не розібрався в "Важных персонах"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чож не ігорві? А Подководці? В мене є полководці з іншої партії, не знаю чи є сенс їх прокачувати, так як зростає їх вплив. Я щось так і не розібрався в "Важных персонах"

Диви, в грі є ігрові персонажі - Полководці, агенти, а є неігрові. Так вот ці неігрові персонажі з’являються час відчасу і роблять щосб погене або хороше, поки що я стикався тільки з гладіатором-легендою, якоюсь жіночокою до якої пришла мана небесна. Коли стається така подія у вікні фракції тобі пропонуєтьс вибір як поступити з цією людиною.

Я щодо полковдців з інших сімей, це свого роду додає реалізму грі, ну а питання про те шо вони будуть занадто популярні то є вибір або одружити його на своїй доньці, або всиновити, або вбити або оббрехати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...