Перейти до змісту

Однак така темка!


DimaSS

Рекомендовані повідомлення

Ітак темка!!Моїй рідній людині треба справка"Ліфтера"для вступу на роботу!!!Для цього треба пройти відповідне навчання1Навчання є але нема групи!Нема групи - нема навчання!Але всі добре розуміють що робота не буде чекати!! Отак я хочю запитати чі хтось знає де напевне є таке навчання,або може хтось допоможе "прискорити" видачю цеї справки!Якщо може хтось вкурсі,чи може якось допомогти відпишіться , буду вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак темка!!Моїй рідній людині треба справка"Ліфтера"для вступу на роботу!!!Для цього треба пройти відповідне навчання1Навчання є але нема групи!Нема групи - нема навчання!Але всі добре розуміють що робота не буде чекати!! Отак я хочю запитати чі хтось знає де напевне є таке навчання,або може хтось допоможе "прискорити" видачю цеї справки!Якщо може хтось вкурсі,чи може якось допомогти відпишіться , буду вдячний!

на мій хлопський розум дути в ВОЛИНЬЛІФТ(м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, оф. 303 прсп. Соборності, 19Б Тел. +38 (0332) 784054, +38 (03322) 39091), і там спитатись шо де і як! я думаю там підкажуть швидше де навчатись (дістати справку) ліфтера!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Клима Савури є Навчальний комбінат, не зверталися?

Біля Вопака? за 5 школою?

там нема групи і нема навчання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак темка!!Моїй рідній людині треба справка"Ліфтера"для вступу на роботу!!!Для цього треба пройти відповідне навчання1Навчання є але нема групи!Нема групи - нема навчання!Але всі добре розуміють що робота не буде чекати!! Отак я хочю запитати чі хтось знає де напевне є таке навчання,або може хтось допоможе "прискорити" видачю цеї справки!Якщо може хтось вкурсі,чи може якось допомогти відпишіться , буду вдячний!

на мій хлопський розум дути в ВОЛИНЬЛІФТ(м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, оф. 303 прсп. Соборності, 19Б Тел. +38 (0332) 784054, +38 (03322) 39091), і там спитатись шо де і як! я думаю там підкажуть швидше де навчатись (дістати справку) ліфтера!

ДЯкую !!!!!запитаю!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі проходили курси на Волиньліфті ніби, бо немогли ввести ліфт в експлуатацію поки хоч хтось не вивчиться на ліфтера. Завтра можу попитати. Ходив тиждень чи два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П...ц!!! Це де ж так писати навчили???...

Ітак (отже) темка!! Моїй рідній людині треба (потрібна) справка (довідка) "Ліфтера" для вступу на роботу!!! Для цього треба (потрібно) пройти відповідне навчання. Навчання є, але нема групи! Нема групи - нема навчання! Але всі добре розуміють, що робота не буде чекати!! Отак (отак??? може отже) я хочю запитати, чі (чИ) хтось знає, де напевне є таке навчання, або може хтось допоможе "прискорити" видачю цеї справки (цієї довідки)! Якщо може хтось вкурсі (в курсі пишеться окремо),чи може якось допомогти - відпишіться, буду вдячний!

я вже мовчЮ про типу машинальні пропуски відступів після крапок та ком, відсутність самих ком, побудову речень і т.д...

А назва теми?! "ніачьом"

Я не люблю вумнічати, но тут "нєвєжество" вже зашкалило, "хочЮ чІ видачЮ"...

Певно, ТС теж на атестат плював, а вдовольнився тільки "справкою"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти промов "в собі" з м'яким знаком і без. Можу запевнити, що з пом'якшенням та з буквою "И" це звучить виключно українською та набагато достойніше ніж москальський "п..ц" через "і".

я написав так, як це й сказав

ТС теж пише як чує - не опускайся до його рівня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибач, але це слово я вже як говорив, так вже і буду, певно, до смерті :_37: і москальська тут ні до чого

Воно тут швидше як оклик чи вигук, а він вже у кожного свій ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибач, але це слово я вже як говорив, так вже і буду, певно, до смерті :_37: і москальська тут ні до чого

Воно тут швидше як оклик чи вигук, а він вже у кожного свій ;)

Слідкуй за своєю мовою бо починаєш заябувати чоловіче

е актуально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DimaSS, не актуально чи актуально? Хтось з форумчан тобі допоміг чи тим сам якось - поділися. А то Вброс дав і свалив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІ ніхто не допоміг! Просто відкрилися курси і почали набирати на учьобу

не актуально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...