Перейти до змісту

Вибір інтернет провайдера


IH@R

Рекомендовані повідомлення

Який найкращий варіант? 

Хто що може сказати на цю тему? 

Кого потрібно оминати? 

Потрібно на вул стрілецькій, важлива стабільність швидкості та безперебійність роботи

+адекватне ставлення до клієнтів

Дуже потрібна інформація щодо цього питання, ДЯКУЮ на перед

Відгуки в інтернеті надто підозрілі і не викликають довіри, хочеться почути думку звичайних людей. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені, наприклад дуже подобається датагруп. Уклавши договір з ними десь років 5 назад а може вже і більше вони ні разу не змінили ціну за підключений пакет. Як було так і є. А то блін поведешся ніби на приємну ціну а потім через кілька місяців збільшується потім ще збільшується. В мене так було з інтертелекомом. спочатку було 30 грн за місяць потім стало 40 а потім 45 грн. Це бісить. І нехай я плачу на сьогоднішній день за інтернет трохи більше (100 грн/місяць), але я поважаю компанію яка дотримується свого слова. На рахунок стабільності роботи скажу так, за весь цей період користування нетом було кілька відключень інтернету, але при всіх дзвінках до сервісного центру була реакція і перезвонювали і казали причину чому не працює (кілька разів в будинку на їхньому обладнанні відключалось живлення). Короче я за датагруп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені, наприклад дуже подобається Київстар. Уклавши договір ще з beeline десь років 8 назад, а може вже і більше (тариф 100мбіт за 59 грн.) вони ніразу не змінили ціну за підключений пакет. Як було так і є. А то блін поведешся ніби на приємну ціну а потім через кілька місяців збільшується потім ще збільшується.

За 8+ років, лише одного разу звертався у підтримку - впала швидкість до 40-50, майстер прийшов на слідуючий день, сказав що щось з портом було, все...

Лише місяць тому, підвищили ціну до 80 грн за тих самих 100 мбіт, що я вважаю - цілком нормальним. До того, раз-два на рік пропонували перейти на інші пакети - дорожчі, але з ТБ, як бонус - півроку халяви )) Не ведусь - підключив ТВ від Датагруп, але напевно буду відключати - 2 рази за півроку - підвищують ціну, я не дивлюсь нічого крім новин та "хісторі", але мене обурює сам процес...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...