Перейти до змісту

О слегка юбилейном квесте


ursa

Рекомендовані повідомлення

Кто ещё помнит хроники, то понимает, что следующая игра как бы юбилейная :)

Хотелось бы узнать, какой формат ожидается, какие пожелания к проведению, когда творить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок ранкового квесту у форматі паніки? Можна ж проекспериментувати?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок ранкового квесту у форматі паніки? Можна ж проекспериментувати?!

Если утренний, то когда старт? В четыре? :)

утрeнний квест - это паника длиной в 7-8 часов? :smile3:

7-8 часов паники - это уже истерика :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У деяких людей з приходом ночі мозок відключається, а організм хоче спатки. Зранку ж вони активні та повні сил. От нічні квести і дискримінують їх певною мірою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, большинство людей в утренние будни работают, а в выходные - отсыпаются. И я не верю что-то в то, что на 6 утра команды будут готовы стартовать :)

Кроме того - дневной квест я не хочу ещё и потому, что коды днём искать неинтересно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если утренний, то когда старт? В четыре? :)

Ох ці ж крайнощі... :)

Наприклад, о 7-8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, большинство людей в утренние будни работают, а в выходные - отсыпаются. И я не верю что-то в то, что на 6 утра команды будут готовы стартовать :)

Кроме того - дневной квест я не хочу ещё и потому, что коды днём искать неинтересно :)

Ех...

Вдень коди також цікаво шукати. Мінус для організаторів в тому, що це не страшно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто ещё помнит хроники, то понимает, что следующая игра как бы юбилейная :)

Хотелось бы узнать, какой формат ожидается, какие пожелания к проведению, когда творить?

Пропоную змінити організатора.

Урса, твої квести кльові, але коли тільки вони - то трохи втомлює. Це як з олівє. Раз на рік пожерти - кайф. А спробуй кожен день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную змінити організатора.

Урса, твої квести кльові, але коли тільки вони - то трохи втомлює. Це як з олівє. Раз на рік пожерти - кайф. А спробуй кожен день?

Так ніхто ж не проти, щоб квести були не лише from Tarik and Ursa

Але ж хто організує ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бути не проти - мало. Ще треба вклинитись у щільному урсовському графіку. Я готовий. Он ще діфото підглядає в тему. Теж локті кусає мабуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и выросло поколение, которое не помнит квестов от друида и дифото :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще треба вклинитись у щільному урсовському графіку.

29 марта - 11 октября... Минимум 6 раз можно было вклиниться. Может, не в графике всё-таки дело? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підловив :-) замість того, щоб паяснічати, підтримав би ідею. Помойму ти найбільше зацікавлений у цій пропозиції. Ну ще Тарік з тобою хіба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, druid. можно объединиться и что-то намутить на "утро" :smile3: идеи есть, нужна поддержка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...