Перейти до змісту

НЛО над Луцьком


Рекомендовані повідомлення

Народ, хто бачив дивні круги в нічному небі Луцька в ніч з 4-го на 5-те число?

Було дивно спостерігати це - я вважаю себе людиною скептичною, тому до цих пір не можу повірити в те, що це було НЛО. Проте спростовуючих версій поки не почув. Я не був п'яним, чи під впливом наркотичних засобів. "Глюків" також не було ніколи, тобто те, що я бачив - реальність. Питання тільки в тому, з чим це явище зв'язане...

Спробую описати те, що бачив. Це були декілька десятків кругів одинакового діаметру, об'єднані в два великі кола. Велике коло, в ньому маленьке, причому кожне з кіл крутиться в іншу сторону. Діаметр цього всього - декількасот метрів. Спостерігав в районі 5 школи.

Знаю, що опис вийшов не дуже, тому, якщо хоч хтось бачив щось дивне в небі в той час - пишіть. Буду радий, якщо ми разом знайдемо пояснення цьому явищу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це напевне якийсь нічний клуб пускав лазерні промені в золоті точно знаю таке є, тому спи спокійно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль дійсно з сіті-парку, але в перший раз ципляє нормально, особливо якщо якась буря ще в той момент йде.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разом знайдемо пояснення цьому явищу

Оце так зачепило. Людина аж на Борді зареєструвалась)))

Це вже, здається, третя тема про круги НЛО (одна з...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перестаю дивуватись таким темам :)

Не знаю як хто, а я в НЛО вірю. Тільки не в луцьке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, це все так і є. Інформації, правда, ніякої не знайшов по цьому поводу, тому й відкрив тему. Дякую за відповіді, думаю, що це дійсно рукотворне "чудо")) Про світлові гармати багато чув. Не думав тільки, що в Луцьку таке обладнання є.

Тепер хоч спати спокійно буду)

Таку апаратуру для реклами в повітрі використовувати треба, ІМХО.

І можливість існування НЛО припускаю також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але в перший раз ципляє нормально, особливо якщо якась буря ще в той момент йде. :)

фточку! якось вийшов на балкон перед грозою покурити, дерева шумлять під штормовими поривами, нічні хмари клубляться, помітні їх рухи, і вкупі створюється ефект що над ними ті кола крутяться. Від вражень потребувалось хвилин 5 щоб згадати про Сіті Парк.

пс: скільки б та установка не коштувала, а гроші вона вже досі відбила, через неї вже напевно п’ята тема на борді де рекламують той сітіпарк... а скільки безінтернетових юнітів в луцьку по це шушукаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з колишнього сьомого неба в далекі 90і

Одааа, сам стояв з розявленим ротом на балконі і ждав коли ж те нло сяде, і то бажано в районі 33-го)))))))))). Жив там колись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже, здається, третя тема про круги НЛО (одна з...)

Ще одна з них... А взагалі народ скоро звикне що то все рукотворне явище і справжнє НЛО пролетить незаміченим. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо нічо, коли будуть і на борді зареєстровані юзери із статусом гуманоид

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паранормальне явище, подумав я коли побачив круги на полях в Криму.

https://maps.google....264187&t=h&z=13

https://maps.google.com/?ll=45.465187,34.105854&spn=0.108836,0.264187&t=h&z=13

Насправді це системи орошування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...