Перейти до змісту

Вогні у небі над Луцьком.


mykhalych

Рекомендовані повідомлення

Друг розказав нам з жінкою про побачені ним літаючі вогники у нічному небі над Луцьком .Він бачив їх впродовж декількох вечорів.

Учора ми удвох з жінкою теж бачили ці вогники.Ми було на автовокзалі біля Варшавки.Подзвонив друг і сказав,щоб ми подивилися на небо.

Ми вийшли з приміщення і побачили пару рожево-червоних зірок,які рухалися в небі в одному напрямку.Відносно нас це було з Львівської на 40-й.Світилися вони постійно ,не так,як літаки.Тобто не блимали.Світло було в раза 2-3 яскравіше,ніж світло самої яскравої зірки.

Коли 2 вогника відлетіло в напрямок 40-го,то над центром з'явилося ще 2 вогника і полетіли в парі,але не близько один біля одного.Напрямок був таким же,як і у першої пари -на північ..

Друг казав,що бачив у попередні вечори ,як вогні рухалися хаотично,не в одному напрямку,не так,як літак,чи гелікоптер,ну і зовсім не так,як салюти.

Цікаво,що це таке?

Хто знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже схоже на НЛО, яке було колись у "Сьомого неба" (правда там було не по два і білого кольору)

)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вогник рухається по прямій - швидше за все хтось аерофотозйомкою займається.

Але одного разу дійсно бачив вогник, який рухвася по небу дуже швидко та хаотично, і пояснити я це не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один об'єкт білого кольору стояв на місці ,прмірно над "Ювантом"дуже високо,так,як зірка,я не можу бути впевненим,що це теж було нло,але воно теж було яскравіше,ніж зірка.Просто щя штука не рухалася....я не став зразу про неї писати.

Якщо це тіпа розвідники,то нащо йому себе підсвічувати?і чого четверо за 5-6 хвилин...а ,якщо зйомка поверхні,то чого вночі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є така послуга в Луцьку - платиш гроші і тобі вручають такий-собі ліхтар: всередині запалюється свічка а над неї ніби купол з паперу чи чогось такого;так-от,такі ліхтарі часто запускають молоді закохані пари.цієї осені сам ледь не втратив свідомість,коли їх вперше побачив :D коли вони летять по небу - реально трохи схоже на нло. бачив як люди то діло фоткали і схвильовано перешіптувалися між собою,коли їх бачили.

судячи з опису вище - то були саме вони.

''Друг розказав нам з жінкою про побачені ним літаючі вогники у нічному небі над Луцьком .Він бачив їх впродовж декількох вечорів.

Учора ми удвох з жінкою теж бачили ці вогники.Ми було на автовокзалі біля Варшавки.Подзвонив друг і сказав,щоб ми подивилися на небо.

Ми вийшли з приміщення і побачили пару рожево-червоних зірок,які рухалися в небі в одному напрямку.Відносно нас це було з Львівської на 40-й.Світилися вони постійно ,не так,як літаки.Тобто не блимали.Світло було в раза 2-3 яскравіше,ніж світло самої яскравої зірки.

Коли 2 вогника відлетіло в напрямок 40-го,то над центром з'явилося ще 2 вогника і полетіли в парі,але не близько один біля одного.Напрямок був таким же,як і у першої пари -на північ..

Друг казав,що бачив у попередні вечори ,як вогні рухалися хаотично,не в одному напрямку,не так,як літак,чи гелікоптер,ну і зовсім не так,як салюти.

Цікаво,що це таке?

Хто знає?''

з.і. ''...і так красіво летять,б**ть,строєм...''(С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыыыы))))))) светло пушку кто то включил )))) я таке бачив ещё в институте в Ровно... с балкона общаги...))) 1999 год...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыыыы))))))) светло пушку кто то включил )))) я таке бачив ... с балкона общаги...))) 1999 год...

Так оце ж і я про те)))

Спимо собі в кімнаті в гуртожитку. Прилітає наша сусідка (щойно з дискотеки прийшла) та кричить: бігом на вулицю - НЛО літає.

Ми в нічних сорочках (наверх халати - взимку) летимо з 8го поверха (ліфти вночі вимкнені) на вулицю, щоб подивитися на це (вікна наші виходили на іншу сторону).

Повибігали, а це з Сьомого неба прожектор в небо світить.

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отметели ... от метели... отметелили.... напанятно... :D

кстати.... мы тогда тоже роты пороззявапы... в то время это была диковинка.... бачымо, над кинотеатром Украина какие то круги.... :0159: это зараз разные цветовые спецэффекты обычное явление...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юле уже ничего не поможет.... хоть фейерверки пускай, хоть слюни... отсидит положенный срок и вернётся на родной завод..... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми теж з дружиною це спостеригали і не один вечір ))) І думаю не потрібно себе заспокоювати всякими ліхтариками і супер-пупер світловими ефектами )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я сьогодні бачив - китайський ліхтарик зі швидкістю вітру летів над "Авангардом" в бік залізничного вокзалу. І думаю не треба себе накручувати всілякими НЛО ;)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на театральній площі впускали ліхтарики десь о 20,15-20,30. Якщо не знати що це, то схоже чимось на НЛО. Одне таке "НЛО" палало на дереві навпроти ЦУМа, а ще одне чуть не сіло на новорічну ялинку і могло її спалити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вечером бачыв над Киверцами НЛО.... светящийся круг, который переливался цветами радуги...не было чем фоткать, поэтому верьте на слово.... :0159::0155:

Кстати... на форуме есть же FlyPilot. Хотелось бы узнать: за то время, что он летает на своём параплане (кажется, он так называется) над Луцком, не замечал ли чего необычного ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче,як це не прикро....це світлові китайські ліхтарики-кульки.Вчора бачиа ,як їх запускали з центру міста.Все оказалося банально просто.............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче,як це не прикро...

Угу... народ жаждет Звёзных войн, атаки разных инопланетных гуманоидов... поэтому банальные китайские фонарики розачаровуют население :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да китайські ліхтарики.... Я в новорічну ніч бачив як йшов з Снігової Королеви.... Один ще доречи недалеко від нас впав... свічка видно згоріла вже))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Друг розказав нам з жінкою про побачені ним літаючі вогники у нічному небі над Луцьком .Він бачив їх впродовж декількох вечорів.

Учора ми удвох з жінкою теж бачили ці вогники.Ми було на автовокзалі біля Варшавки.Подзвонив друг і сказав,щоб ми подивилися на небо.

Ми вийшли з приміщення і побачили пару рожево-червоних зірок,які рухалися в небі в одному напрямку.Відносно нас це було з Львівської на 40-й.Світилися вони постійно ,не так,як літаки.Тобто не блимали.Світло було в раза 2-3 яскравіше,ніж світло самої яскравої зірки.

Коли 2 вогника відлетіло в напрямок 40-го,то над центром з'явилося ще 2 вогника і полетіли в парі,але не близько один біля одного.Напрямок був таким же,як і у першої пари -на північ..

Друг казав,що бачив у попередні вечори ,як вогні рухалися хаотично,не в одному напрямку,не так,як літак,чи гелікоптер,ну і зовсім не так,як салюти.

Цікаво,що це таке?

Хто знає?

С варшавского!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора вечером бачыв над Киверцами НЛО.... светящийся круг, который переливался цветами радуги...не было чем фоткать, поэтому верьте на слово.... :0159::0155:

Кстати... на форуме есть же FlyPilot. Хотелось бы узнать: за то время, что он летает на своём параплане (кажется, он так называется) над Луцком, не замечал ли чего необычного ?

Над Луцком уже періодично якась зірка яка майже стоїть на місці і блимає різними кольорами ,і це не літак !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...