Перейти до змісту

Неділя 14.10.07 Стирівські кручі


Dgura

Рекомендовані повідомлення

Погода щебече

1-2 градуса вище нуля, але сухо тільки з хмарками

Пропоную маршрутік

прогнатись по асфальтику

Луцьк-Млинів-Демидівка-Хрінники-Луцьк

кілометраж ~100км

біля вогника можна посидіть в ліску дубовому посеред дороги між Млиновом і Демидівкою там ще якісь рівчак починається

темп прогулочний

вдягатись тепло, а то погодка майже морозик ;)

Збір біля Берізки (зупинка біля Лучеська) на 9.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я оч хочу но не могу(семейные обстоятельства). прокатитесь за меня на славу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кудись такі поїдем, я візьму три метра картошкі, так шо бум хавать печену картошку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поехала б и 100, но поспать хочется. Наверное к 9-ти не подъеду. Могу показать еще одно место: частные ставки, лес, беседки, мангалы. Около 30 в одну сторону. В Ботын. Правда давно там не была.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ не знущайтесь

30км в одну сторону це зимою їздити в сніг, гололід

дик а щас тільки осінь :(

і картоплю ми ще з мінімум 3-и місяця жарити на Косогорах нудно якось це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ не знущайтесь

30км в одну сторону це зимою їздити в сніг, гололід

дик а щас тільки осінь :(

і картоплю ми ще з мінімум 3-и місяця жарити на Косогорах нудно якось це

Та не переживай ты так, это 30 только в одну сторону, при желании можно сделать либо на обратном пути кружок через дубенскую (хоть через Млинов), либо по пути туда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так какі канкретні предлженія, када попожже і куда направляємсі

ЗІ в принципі кілометраж не має особливого значення, але завтра дійсно хоцца більш біля костра посидіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приехал с Львова бил на семинаре типа учили как жить

Занял с командой (4 тела) 1 место по карпатскому альпинизму (Гии команда била толстяки 4чела свише 100кг)

Хочется покататся только 100 км много

30Самое оно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"старики" ломятся на гараджинский косогор, а мы шо, выехали ужо? =-0 или куда? Или кагда? Мы с кумом бум папажжей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маняки, которые еще не ломанули на Млинов, собирайтесь на 11.30 до Лучеська. Бум чень-ть придумать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сегодня ночью спал 12 часов!! :)

Отходняк, видать :) Уже и не помню, когда такое последний раз было...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покатились ульотно

погода сцуко була холодна +3-4 градуса, з пронизливо-холодним північним вітром і хмарками,

зібрались частина біля фонтанів, потім біля берізки

ветерани разом з Андрієм(новеньким ) і Ірою поїхали на Воротнів(потім як вияснилось на Косогір)

а я з Мартензом і Андрієм(лось) чекало до 10 години когось біля Берізки, потім півгодини висіли в Велозоні(декому треба було шось купить)

потім троє пошпіли до Звірова, далі на південь до Воротніва, тут нам позвонили обідішна кумпанія, що вони виїзджають

от і ми вирішили тіпа їх почекати і поїхали зразу на Романовом по грунтовці на ставки біля Воротніва (там де часто висіли в дощі під беседкою),

дик спускаємся, а там нікого. Ветерена була на косогорі, туди-с і поїхали.

Там-с була картоплька в вогнику, закусь і сочок, незабаром підїхали-с кум, difoto, odna сіли з нами,

душевно посиділи в душевній кумпанії. Нам було мало поїхали далі, вибрались з лісу і на кар'єр в яр.

Лосів (мартенза і Андрюху) послали за сочком і хавкою

потім odna вирішила йти по яру по градієнту, спочатку було норм. грунтова дорога, далі стежечка, потім

почались міні-Карпати, яр все звужувались і ставала крутіше і все більше було всякого стовбурів, дерев через які проламувались, проповзали або перелезали і кругом була кропива.

Винайшли нові способи пересування велів :smile-zachot: :

-швиряти кудись вперед байк і далі проламуватись до нього

-брати за ріг вел і сунути за собою

-брати за вилку і сунути за собою

Вибрались на класну галявину на ній було ще два продовження яра і кругом ще підйоми з ліском.

Ми на ліво вгору і вибрались з лісу далі було поле, там-с побасили наших гонців, помахали покричали і вони поїхали до нас.

Кострик розбили на схилі над галявиною, місцке було просто прекрасне.

Там-с і душевнеько сиділи, жарили ковбаски і сир і просто класно відтягувались.

Біля 8-ї зібрались і почали спускатись по дорозі що була над нами, вона вивела на верх кар'єру, проїхались по ньому і спутились до ставків.

Розділились по деякі хотіли їхать ліском,

odna , мартенс, Андрюхю і я погнали ліском, інші через Гараджу.

Ліском було класно, сухенько, але грязючка була, трохи поблукали бо в темноті провтикали, і далі взяли напрямок і через ліс до Струмівки, були подіння і численні заносе, але добралися цілі і трошки грязненькі.

Далі на трасу, ініш були вже біля Лучеська туди і погнали.

Народ договорився про баньку, туди-с і поїхали, класно їм буде. А я поїхав додому в ванну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед самым домом, по Видродження возле "Края":

еду в правой полосе, передо мной старенький 123й мерс -таксо, едет тихонько , никого не трогает, я за ним. Тут с левой полосы мерсюк, но поновее (темно было, но видно что машинка свеженькая) решил , видимо прикупить в магазине презервативов (и правильно решил, таким размножаться низзя!) и захотел припарковаться в "карман", что возле "Края". Последнее, что было: тупой удар, визг тормозов, я тоже жму, чуть не лечу через переднее колесо. Из дорогого мерса выбегает "папин сынок" и начинает в ужасе смотреть на правый бок машины и материть такси( хотя коню ж понятно, что нехрен парковаться с левой полосы), дальше я поехал домой, но осадок остался. Это ж "зуб даю", что "папочка" порешает, и будет "обгон по правой стороне, таксист был пьян, без прав и вообще". Хотя... возможно, "папа" скажет, мол если ты дятел, то не видать тебе руля, как своих ушей... и будет прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за вчорашню покатушку отримав СТІЛЬКИ задоволення, що словами не передать

я падав незчисленну кількість разів (від радості) :D

"під соком" вночі лазив по карьєрах, нічний ліс це взагалі пісня

про посіделкі біля костра і печену картошку я взагалі мовчу

вертався я додому і просто кайфовав, нікуди не спішив, і якби не помітив повороту додому то напевне доїхав би до володимира

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да!

Дайош новый формат покатушек - никаких "Белочек"! Каждая покатушка - новая покатушка! Благо, в лесу восхитительно кросивых мест - мульйон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...