Перейти до змісту

Якісні іграшки. Що порадите?


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Якось так склалось, що купую іграшки не так часто (частіше їх малому просто дарують), але вчора виникла необхідність придбати подарунок для сина на 5-річчя.

Дуже неприємним для мене фактом виявилось те, що у Тигресі продають не лише якісні іграшки, але дуже не якісні)))

Все пізнається в порівнянні. Батьки придбали сину джипа на дистанційному управлінні марки, здається, "Nikko", ціна 400 грн.

Брат подарував ось такий апарат: Auldеy http://rozetka.com.ua/auldey_yw281030_4/p191225/

Але як виявилось дешевша машинка у рази, рази якісніша: добротніша пластмаса, машинка пофарбована, а не обклеєна наклейками, колеса резинові, а не пластмасові, керованість супер, швидкість набагато краща, диференціал задніх коліс, класна підвіска, одним словом дешевшою і якіснішою машинкою грався пів вечора. Тому рекомендую машинки Auldey, за такі гроші у Тигресі реальне "неподобство".

З якісних іграшок, які можна придбати в Тигресі:

Lego

Matchbox (Mattel)

Hotwheels (Mattel)

Ще мені подобається якість іграшок Fisher Pricе

Подобаються конструктори місцевого виробництва (типу треки можна складати для машинок), але на жаль не пам'ятаю виробника.

Не рекомендував би хелікоптери Suma, не витримав і тижня, згорів один з двигунів.

Всі рекомендації з власного досвіду.

Тому чекаю на Ваші відгуки, хочеться купувати малечі якісні забавки, незважаючи на ціну. Але якщо можете порадити щось і якісне і доступне то взагалі супер!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приєднуюсь до теми, постало актуальне питаня де купити півторарічній дитині гарний дерев"яний конструктор, куди не тицьнись - ще той Китай, здавайте явки та паролі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в США купкуйте, або в Європі... (інтернет магазини, там слідкують за якістю товарів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chyprunka, зараз майже усе Китай, але Китай Китаю рознь, просто потрібно, вибирати якісний Китай.

MACCEN, купував трек Hotwheels у США, ціна трохи менша ніж у нас, але волокита з доставкою, і тому ця різниця не зовсім себе виправдовує, різниця не суттєва. У США іграшки теж made in China))) Ну хіба, що купувати саме американського, чи німецького виробництва. Wader, польський виробник, теж непогані іграшки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть не в ціні, а в якості товару, в нас продають все що не купують в Європі та США, все гівно звозять до нас, навіть браковані Армані і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут ми вже говорили про іграшки.

Так говорили, але щось не багато писали порад, що купувати)

Ще згадав, європейського виробника дуже якісних пазлів, дерев'яних та інших іграшок:

Ravensburger

http://www.ravensburger.com/us/start/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 тижні тому купили малому джипа на РК.

Гумові колеса, високий кліренс, підвіска на пружинах, 2 регулятори швидкості, джерело струму - акумулятор. Обійшлося це задоволення 200 грн. на оптовій базі, що знаходиться праворуч між заправкою Белоіл біля Варшавки і переїздом. Заряджається якум по 2 рази на день. відкатала машинка вже немало.

Я веду до того, що не бренди потрібно купувати, а банально дивитися, що купуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я веду до того, що не бренди потрібно купувати, а банально дивитися, що купуєш.

але Китай Китаю рознь, просто потрібно, вибирати якісний Китай.

Це і малось на увазі, але зазвичай бренд тримає марку, або штампує, незрозуміло що, або якісні іграшки.

P.S. Був на тих складах, але тоді щось мене нічого не "порадувало")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моему малышу пол годика. покупаю ему игрушки в магазинчике народных промыслов возле формулы. качественные, деревянные, ручной работы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще для зовсім маленьких - дуже хороші перші сортери і розвивайки від TOLO, якісні іграшки від Simba, гризунці, пищалки від Baby Ono. є в усіх великих магазинах іграшок. ВІд Canpol Babys іграшкі ніби й не погані, але якщо з м'якої пластмаси, наприклад іграшки для ванни, то з сильним-їдким запахом, краще не ризикувати здоров'ям. Дерев'яні розвивайкі є у Цумі на 5-му поверсі - там теж є Китай, але можна і серед нього щось вибрати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я своїй доці постійно роблю деревяні іграшки від народження і до тепер (4.5р) - гризунчики, каталки, драбинки, кубики, коники, пташки, а також деревяні іграшки на ялинку, і всякі різні інші прибамбаси. І хочу всім сказати, що конкурентом у нашого рідного виробника є КИтай !!! Саме через низьку ціну.

Я купую матеріали тут в Україні по встановленій у нас ціні, вкладаю кошти в інструмент, розхідіні матеріали, ел.енергію, у вартість виробу закладаю і мінімальну зарплату... а китайські виробники роблять все те саме з дешевшого неякісного матеріалу але на високотехнологічних станках у великих кількостях. ціна китайського виробу нижча за мою. ВОНИ НАС ЗАДАВЛЯТЬ ціною!!! КУПУЙТЕ УКРАЇНСЬКЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chyprunka, зараз майже усе Китай, але Китай Китаю рознь, просто потрібно, вибирати якісний Китай.

саме так, купую в Китаї на тао-бао майже все одяг іграшки і т.д. буває що навіть бірки з одягу приходять на російській мові, іграшки теж переважно вписують міста Донецьк Житомир Ужгород...

так що... все китай.

ось замовив напівкомбінезон, http://item.taobao.c...&id=19908248389

а там бірка "Мир детсва". навіть заплативши за доставку я економлю в 5-6 раз, так само і іграшки.

це все китай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так говорили, але щось не багато писали порад, що купувати)

Мала на увазі, що було б непогано продовжувати вже існуючу тему, а не "плодити" нові. Бо знайти ті самі поради потім практично нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще порада для тих хто купує машинки на радіокеруванні. Якщо берете декілька і хочете гратись ними одночасно, зверніть увагу щоб частота керування була різною))))), а то у мене один пульт керує 2ма машинами в малого... Прийдеться купувати ще одну.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частота в дешевих машинках завжди була і буде 27МГц. якщо ціна більше 150-170грн там уже частота 40МГц, більше не бачив.

в теорії можна поміняти кварци з 27.654321МГц на типу 28.654321 або крутити контури чи ще як їх називають повітряний конденсатор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ціна більше 150-170грн там уже частота 40МГц

Саме так, в тих, що у мене 27, але спеціально заходив і дивився в магазин, є машинки з тієї ж серії на 40 МГц. Ну от таку і прийдеться докупити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...