Перейти до змісту

робота в автосервісі .заробітна плата 2000-7000 грн


d691344

Рекомендовані повідомлення

пропонується робота по слідуючим вакансіям- автоелектрик, діагност,майстер-приймальник,різноробочий(розбирання панелей, бамперів, салонів і тд і тп.) ,офіс-менеджер.

Як що цікавить щось більш конкретно -запитання або пропозиціїї на пошту [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадується фраза януковичва - "а далі додумайте самі" - стосується вона зп, може трішки розширити діапазон з 500 грн до 15 000 доларів?

Давайте конкретику, хто скільки буде отримувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як що цікавить щось більш конкретно -запитання або пропозиціїї на пошту [email protected]

Ну то хоч номер телефону дайте для довідок, не буде ж кожен переписуватись для отримання якоїсь простої інформаціїї.

І було б краще, щоб кожна вакансія була розписана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вам завжди не так, на все і всіх жалієтесь.

Кого справді цікавить робота, хто хоче працювати - напише, домовиться про зустріч і вживу порозмовляє.

Але це чисто моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вам завжди не так, на все і всіх жалієтесь.

Кого справді цікавить робота, хто хоче працювати - напише, домовиться про зустріч і вживу порозмовляє.

Але це чисто моя думка.

Воно то так. "Ищущий да обрящет".

Але, по-перше, є правила форуму якими нехтувати не варто. А по-друге, особисто в мене складається враження, що потенційний роботодавець такими постами просто "кидає кістку": нате вам роботу, спробуйте її погризти. Звідси, особисто в мене, вимальовується відношення до майбутніх працівників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вам завжди не так, на все і всіх жалієтесь.

Кого справді цікавить робота, хто хоче працювати - напише, домовиться про зустріч і вживу порозмовляє.

Але це чисто моя думка.

є робота, плачу гроші від троха до багато, кому цікаво шукайте мене в полі за селом на другий день після повні...

отак це звучить.

людина яка дає такі повідомлення не хоче заморочуватись все розписуючи, то де гарантія того що вона відповідально віднесеться і до інших своїх обіцянок та обов"язків?

наскільки швидше прочитати відразу всю інформацію, а не гаяти час на переписку, випитування і таке інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант, роботодавець просто не хоче витрачати свій час на, як часто буває, розмови ні про що по телефону, відволікаючись від роботи.

тому й дав електронку, що б відповісти у зручний для цього час.

кому потрібно справді - думаю напише...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не повіриш, але, якби роботодавець дійсно цінував свій час, то він би дав опис кожної вакансії і ЗП по ній. Так би відсіялось купа кандидатів, які телефонують\пишуть на "авось". Адже набагато простіше зателефонвати чи написати конкретно по цікавій вакансії, ніж вести довгу переписку аля "а шо у вас є і пачом". То ІМХо, звісно ж, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтозна що являється метою ТС"а можливо він так назвав тему і оформив спеціально, щоб сюди зайшло побільше народу, за 4 дні "584 Просмотров" нормально я вважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это что еще шутка такая!

Вы вообще читаете как ТС подал объявление :_09:

Какая может быть робота у него!? Страшно подумать.... :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

d691344 Если вы хотите нанять людей на роботу, постарайтесь найти время на более информативное объявление.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропонується робота по слідуючим вакансіям- автоелектрик, діагност,майстер-приймальник,різноробочий(розбирання панелей, бамперів, салонів і тд і тп.) ,офіс-менеджер.

Як що цікавить щось більш конкретно -запитання або пропозиціїї на пошту [email protected]

Здётся мне , что автоэлектрики на Сафроне за ТАМ-ТАМом розширяются ! Володя Чак у них самый главный !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за зауваження по оголошенню. За 2-3 дні викладу все на, що вказали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короткий опис вакансій: 1 . Автоелектрик-встановлення додаткового електрообладнання -сигналізації протиугонні засоби ,магнітоли, підсилювачі, акустика,ксенон.склопідіймачі,протитуманки,форкопи,додаткове світло,ремонт цих пристроїв. з-п 30-50% від виконаної роботи (3-7т.грн)

2. Діагност - вміння діагностувати автомобілі ,розбиратись з помилками по інжекторам, дизелям,abs,srs,ітд.ітп. з-п 30-50% від виконаної роботи (3-7т.грн)

3 . Різноробочий-виконувати різноманітну роботу по сервісу-сходити на нову пошту забрати-віддати передачу,на формулу за запчастинами,відкрутити-закрутити, розібрати-зібрати,прибрати в сервісі ,потримати капот. :0161: з-п 2000

Сервіс знаходиться на території Пежо (Сафрон) Карпенка-Карого 7а. Робочі дні понеділок-пятниця час роботи 9-19.Вихідні- державні свята.якщо треба відпроситись, проблем нема, зарані попередити.

Обовязкове стажування 2 тижні ,при необхідності місяць .якщо не допомагає-звільнення.Вживати спиртне заборонено .палити не бажано-зменшується зарплата.Забезпечуємо спецодягом. Дбйливе відношення до автомобілів ,інструменту ,акуратність та працьовитість.

Будуть питання тел.050 378 32 08

Якщо не відповідаю або нема звязку тоді смс з приставкою -робота .

Вакансія офіс-менеджера та майстра -приймальника поки що занята приблизно на 2 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

пропонується робота по слідуючим вакансіям- автоелектрик, діагност,майстер-приймальник,різноробочий(розбирання панелей, бамперів, салонів і тд і тп.) ,офіс-менеджер.

Як що цікавить щось більш конкретно -запитання або пропозиціїї на пошту [email protected]

Здётся мне , что автоэлектрики на Сафроне за ТАМ-ТАМом розширяются ! Володя Чак у них самый главный !

Показалось - розширяются , а оказалось работать на сервисе некому ! Все , кто умный , сами ушли . Остались самые стойкие к директору люди !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обовязкове стажування 2 тижні ,при необхідності місяць .якщо не допомагає-звільнення.Вживати спиртне заборонено .палити не бажано-зменшується зарплата.Забезпечуємо спецодягом. Дбйливе відношення до автомобілів ,інструменту ,акуратність та працьовитість.

Я так розумію, ці два тижні (місяць!) не оплачуються? Гарна,гарна мотивація працювати старанно.. А після цього опинитися на вулиці ще й без копійки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обовязкове стажування 2 тижні ,при необхідності місяць .якщо не допомагає-звільнення.Вживати спиртне заборонено .палити не бажано-зменшується зарплата.Забезпечуємо спецодягом. Дбйливе відношення до автомобілів ,інструменту ,акуратність та працьовитість.

Я так розумію, ці два тижні (місяць!) не оплачуються? Гарна,гарна мотивація працювати старанно.. А після цього опинитися на вулиці ще й без копійки.

Думаю , оплачуються . Це не офіс .

Автоелектрик і діагность задарма працювати не будуть , буде оговорюватися якась ставка на пробний період . ІМХО .

Ну а різноробочий --- треба просто не бути безтолковим і все .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що конкретно треба робити, щоб отримувати у вас 7000грн.?

я серйозно. Вилка від 3-х аж до 7-ми доволі така серйозна... Чим має відрізнятись праця на 3 тис. від праці на 7 тис.?

Наприклад, я знаю і вмію робити все по описаних вакансіях, але на 3-4 тис. я б не пішов, а от за 7 - доволі заманливо звучить...

...тільки аж нереально ;)

Сумніваюсь я, що в Луцьку автоелектрику чи діагносту хтось буде платити більше 3 тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, харош тролити, або пріймєм мєри.

Явно написано, що ЗП від виробітку. Останнє речення взагалі шедевр, всі обпісялись. Знайди автоелектрика з ЗП менше 3 тис. - подарую тортік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що конкретно треба робити, щоб отримувати у вас 7000грн.?

я серйозно. Вилка від 3-х аж до 7-ми доволі така серйозна... Чим має відрізнятись праця на 3 тис. від праці на 7 тис.?

Наприклад, я знаю і вмію робити все по описаних вакансіях, але на 3-4 тис. я б не пішов, а от за 7 - доволі заманливо звучить...

...тільки аж нереально ;)

Сумніваюсь я, що в Луцьку автоелектрику чи діагносту хтось буде платити більше 3 тис.

За 3к --- хіба що лампочки міняти :_07:

А взвгвлі практикується оплата у вигляді процента від роботи , скільки зробив , стільки й маєш . Ставку в 7к грн ніхто платити не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...