Перейти до змісту

Детям 60-х,70-х,80-х годов посвящается...


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Випалена дощечка (як і сама "вижигалка") з привітанням на честь 8 березня ще до цих пір дома валяється :) Багато гарного згадалось :)

тоже випалював помаленьку(доречі фанерка була дефіцитом),а дружбан лобзіком фігурки звірів вирізав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоже випалював помаленьку(доречі фанерка була дефіцитом),а дружбан лобзіком фігурки звірів вирізав.

Ага :) В самого теж лобзік був, полотна до нього були такий сцуко дефіцит, шо нунах, а в нездалих дитячих руках ламалися вони ой як швидко ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Большинство студентов, поступивших в университет в этом году, родились в 1990м! Тогда мы уже умели ходить, говорить, писать.... Они никогда не пели "белые розы, белые розы, беззащитны шипы". Для них, СПИД и безработица существовали всегда. Они никогда не играли в зарницу и не копили вкладыши от жвачки. Они даже не знают, что такое приставка Денди или Сега. Они никогда не видели дискеты 5 ?. CD появился, когда им только исполнился год и у них никогда не было катушки с песнями из " Бременских музыкантов". Они не представляют, какими раньше были телевизоры и как можно было их смотреть в черно-белом изображении, они даже не смогут объяснить, как люди обходились без пультов дистанционного управления. Возможно, что они никогда не видели "Кортик" или " Электроник" и даже не знают, кто такая Алиса Селезнева или Тимур. Им кажется, что проводной телефон это выдуманая штука из фантастических фильмов, а аудиокассета - декоративный аксессуар в стили ретро. Для них, колеса у роликов всегда были выравнены в одну линию, а Майкл Джексон всегда был белым. Так кто же эти люди, которые поступили в университет в этом году?..... ОНИ- это теперешняя молодежь!!!!!!

Вот, несколько признаков нашего старения:

1 Ты понимаешь вышеизложенный текст, улыбаешься и говоришь "Эххххх!....."

2 Ты иногда занимаешься спортом и переполняешься от этого гордостью

3 В твоем ночном столике есть лекарства от головной боли и болей в желудке

4 Дети теперь обращаются к тебе на "вы"

5 Тебе необходимо больше, чем одно утро, чтобы придти в себя после бессонной ночи (правда, правда)

6 Твои друзья женятся

7 После прочтения этого текста, ты решишь отправить его своим друзьям с пометкой, что им понравится.

Ну, что, Старички? До встречи через 10 лет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у них никогда не было катушки с песнями из " Бременских музыкантов"

Пам'ятаю, в селі пластинки слухали саме їхніми піснями. Весело було, особливо коли швидкість міняли :-).

Для них, колеса у роликов всегда были выравнены в одну линию

І це правда. Сам коліна збивав на тих роликах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, перше, що я подумав коли почав читати твій пост, було: "Ееееех!!!" ;) ностальгія мля... пам"ятаю перший ДУ до нашого чорнобілого телевізора -- це був я, якого батько посилав поклацати канали, а клацати його треба було з допомогою плоскогубців мля :) бо пластмасовий перемикач який зламався - фіг знайдеш :) зате потім хтось нам його виточив з латуні ;) Скільки в мене було платівок з різним казками... ехххх! А магнітофон на бабінах - коли серед шуму, хрипу і трескоту було десь далеко чути голос Висоцького, Новікова чи групи "Ласковий май" :) На літніх канікулах такий кайф був подивитися "Гостья из будушего", "Кортик", "Дети капитана Гранта". "Елєктроніка" намагалися тоді не пропустити ні одної серії. Пам"ятаєте як варили в кіпятку мячики для настольного теніса, на який хтось необережно наступив? Вони після того ставали більш схожі на яйце :) А доска замість ракєткі, коли толпа пацанят бігала навколо стола в "вєртушку"... ехххххх... більше тут нічого не скажеш... як тоді було класно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене флешка (фллеш-відео) - зі схожим текстом що писав Діфото ... :)

І мобільників не було

- Звичайний телефон рідкість в квартирах

- а субботники

- а в кого коли двері в квартиу зачинялися еа всі замки (бувало прийдеш до друга відчиниш двері і гукаєш що ти прийшов.. )

- Діафільми рулять (не фото а відео) - ми купували плівку з мультиками (все було без звуку) а звук записували на магнітофон, ще й треба було вибрати в програмі телепередач коли ті мультики йдуть щоб записати звук.

- дискети 5" - зараз колега їх використовує як карман для переносу ДВД-РВ :)

- ми грали в "квача"

- ми грали в "зомбі" на будівельних майданчиках

- ми не знали що таке Cannabis

- ми пили молочний коктейль та ходили на морозиво в "Буратіно" та "Мальвіну" ..

Ех......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Большинство студентов, поступивших в университет в этом году, родились в 1990м! Тогда мы уже умели ходить, говорить, писать.... Они никогда не пели "белые розы, белые розы, беззащитны шипы". Для них, СПИД и безработица существовали всегда. Они никогда не играли в зарницу и не копили вкладыши от жвачки. Они даже не знают, что такое приставка Денди или Сега. Они никогда не видели дискеты 5 ?. CD появился, когда им только исполнился год и у них никогда не было катушки с песнями из " Бременских музыкантов". Они не представляют, какими раньше были телевизоры и как можно было их смотреть в черно-белом изображении, они даже не смогут объяснить, как люди обходились без пультов дистанционного управления. Возможно, что они никогда не видели "Кортик" или " Электроник" и даже не знают, кто такая Алиса Селезнева или Тимур. Им кажется, что проводной телефон это выдуманая штука из фантастических фильмов, а аудиокассета - декоративный аксессуар в стили ретро. Для них, колеса у роликов всегда были выравнены в одну линию, а Майкл Джексон всегда был белым. Так кто же эти люди, которые поступили в университет в этом году?..... ОНИ- это теперешняя молодежь!!!!!!

Вот, несколько признаков нашего старения:

1 Ты понимаешь вышеизложенный текст, улыбаешься и говоришь "Эххххх!....."

2 Ты иногда занимаешься спортом и переполняешься от этого гордостью

3 В твоем ночном столике есть лекарства от головной боли и болей в желудке

4 Дети теперь обращаются к тебе на "вы"

5 Тебе необходимо больше, чем одно утро, чтобы придти в себя после бессонной ночи (правда, правда)

6 Твои друзья женятся

7 После прочтения этого текста, ты решишь отправить его своим друзьям с пометкой, что им понравится.

Ну, что, Старички? До встречи через 10 лет!

паходу ти не сам це писав...

але все одно! багато тут неправди...

і на бамбінах музику слухав я!

і сам десь до років 13 на аудіо касетах слухав!

і збирав колись фантікі :)

і телевізор був чорно-білий!

і телефон проводний... ще в баби такій.. шо тут странного ? :lol:

а я з 1990-го року ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ну Діфото, неправда це. Я хоч і з 89-го а не 90-го (різниці практично немає) але більшість з перечисленого довелось спробувати на власній шкурі :) . Чи то може я один такий?

Так що може і не старієте ще? ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паходу ти не сам це писав...

але все одно! багато тут неправди...

і на бамбінах музику слухав я!

і сам десь до років 13 на аудіо касетах слухав!

і збирав колись фантікі :D

і телевізор був чорно-білий!

і телефон проводний... ще в баби такій.. шо тут странного ? :)

а я з 1990-го року :)

Так ми ще й в школу встигали ходити. І вчилися навіть інколи. Переважна більшість принаймі пише більш-менш грамотно. Помилки, звісно, у всіх бувають, але ж не така повна безграмотність :-(

Те, що ви лише бачили, було частиною нашого життя. Невід'ємною частиною. Зараз про це просто приємно згадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот про образование и правописание я бы еще написал.. ага..

як на рідній, Лесі Українки , лелечій мові, що бринить, немов струмок...

так и по-русски, без ошибок, как и научила меня, спасибо ей большое, родная учительница Тамара Николаевна.

И в восемнадцать лет я стихи писал без единой ошибки ни в синтаксисе, ни в пунктуации(сейчас я сомневаюсь, что данные понятия известны не то, что школьникам).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз неофіційно Олбанський ввели для тих, хто не хоче, не вміє, і ніколи не навчиться розмовляти та писати грамотно. (більш-менш....)

А , ще, забув... колись замість приставок та ігор контуперних - були такі штуки - книжки їх називали.. і ми їх читали ..

я в 3-5 класі перечитав усю фантастику у шкільній бібліотеці - включаючи Айзека Азімова (якщо хто знає про що я) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я сегодня как раз родителей просил найти в библиотеке "занимательную физику" Перельмана и книгу по термодинамике, написанную в увлекательном стиле :)

ЗЫ а Азимова я штойта неоч.... я вырезал из "Техники Молодежи" роман Урсулы Ле Гуин "Планета Роканнона" , а также .... эээ... много чего вырезАл. *руки замерли над клавиатурой*

...

.....

..

.

......

.

..

мое поколение не убивало за мобильник... тогда их не было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте ще згадаємо радянські велосипеди. України, Мінськи, Туристи, Орльонки, Школьніки, Зайчики, Салюти, біміікс Десна..... :)

А ще було чудо з рульом від харлея "Еврика" !

То вам не бергамонт сталіон ! Але радості вони приносили не менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так - не вбивало ні за яких обставин - а тут за стобакчовий телефон - розкромсають башку на британський прапор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так - не вбивало ні за яких обставин - а тут за стобакчовий телефон - розкромсають башку на британський прапор...

А можуть і просто так. :angry: Гопніки - то дуже небезпечні істоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эхх... Бобинники... новогодние огоньки записанные с телевизора... Потом, гораздо позже, первый комп, который подрубался к телику заместо дисплея и касетник заместо накопителя... и такой приятный и ненавистный звук загружаемой с него программы в ночи... Блин... соко раз мне влетало за то, что недавал спать свои "Львов ПК-01"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львів -то Супер!!! він був КОЛЬОРОВИЙ...

а от БК-001 ..

Ігри з магнітофону Lode Runner , Race, Tetris, Land, Zoom, Diversant .....

Бейсік ... " 10. Print "privet"

20. goto 10 "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як згадаю свій перший комп, то плакати хочеться від ностальгії :lol: Пошук-1... Ну от як пояснити зараз дітворі, що замість ЖК-дисплею комп підрубався до телевізора Електрон? :lol: Що сама машина складалася з клавіатури, в яку монтувалася ОЗУ, блока живлення, який за розміром був більше теперішніх ББЖ та магнітофона (а потім дисковода на 5" ) :lol: А перша мова програмування? Рідний Бейсік, який і вплинув на мою майбутню професію... еех

А пам"ятаєте, як на новий рік треба було до 4-5 ранку сидіти, щоб побачити концерт з закордонними виконавцями :) Europe і їх хіт всіх часів "The Final Countdown" , Boney M та Modern Talking, які тоді ще співали в живу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все 3 коллектива были "фанерными"

а уж на ТВ - тем более под фанеру все корячились :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те про що говрив

сподобається всім дописувачам.. гарантовано...

childhood.swf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...