Перейти до змісту

Продам елітний алкоголь з Duty free


ДЯДЯ-ВАДЯ

Рекомендовані повідомлення

Вермут MARTINI BIANCO 1L Ціна 120 грн.Лікер SHERIDANS 0.5L Ціна 180 грн. Лікер Старий Таллін 0.5л 85 грн та 1л 150грн.фото викладу пізніше. Кому цікаво пишем в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в дьютику "Старий Таллин" 1л по 6 эвро за пляшку. Ноу коментс)

Я за тебе радий "згадав пердун сливкі" давно ти його купляв бо ціна вже інша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для розумників куплю Шеріданс0.5л у Вас по 10євро і Ст Таллін 1л по 8 євро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куплю Шеріданс0.5л у Вас

Я не збираю подібні "трофеї" і не перепродую! :) Їхав через кордон, купив, випив з друзями і все, а ви во як - "бізнес" з розводом людей робите?! :) Хай щастить...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куплю Шеріданс0.5л у Вас

Я не збираю подібні "трофеї" і не перепродую! :) Їхав через кордон, купив, випив з друзями і все, а ви во як - "бізнес" з розводом людей робите?! :) Хай щастить...

Шановний я чекаю пояснення в чому це я людей розвожу!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы путаете элитный алкоголь с обычным. Ликёры, вермуты гадость много без водки не выпьешь.

Набрал бы Вискаря, Рома .

P.S. итный алкоголь это нектар подаренный богами http://elitcognac.com/franczuzskij-konyak

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна в Там Тамі Мартіні 1л 126.99грн Шеріданс 0.5л 226грн Ст Таллін 0.5л десь за 114 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чём развод?Старый талин в Дьюти Фри стоит 45грн.+ его надо привезти,+ надо человеку что-то заработать.

Вас никто не заствляет покупать у автора,берите в Там Таме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Актуально крім Мартіні.Можливо замовлення інших позицій. Роми віскі текіли і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Itzamna,я тобі повторюю,поїдь і купи в Дюти Фри,або покажи де продають в Луцьку дешевше.

Продавця не знаю навіть.Просто надоїдає ваша "вонь".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolialutsk, я продаю дешевше, і не нию про дорогу заробіток ітд, такі речі купуються попутно і націнка на них має бути символічною а не близькою до 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolialutsk, я продаю дешевше, і не нию про дорогу заробіток ітд, такі речі купуються попутно і націнка на них має бути символічною а не близькою до 100%.

Я повторюю,не захищаю продавця,може ціна трошки і завишена.Я наприклад теж не продаю,випиваю все сам,ще по дорозі :_07: !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щош тут можна сказати просто людей давить звичайна "Українська жаба".Я особисто нікого не заставляю купувати у мене їдьте в дюті фрі і купуйте собі на здоров"я як Ви такі розумні. P.S. через цей форум ще не продав жодної пляшки а тему обсосали так що аж бридко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були інші теми він інших продавців з Duty free. І в них купували. І я в них купував. А у вас не захотілося.

Матимете час і бажання - можете подумати чому так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Будем робити по іншому! Ви бажаєте щось з дюті фрі? Тоді ви мені даєте гроші а я добавляю 25грн за доставку. Чекаю замвлень.Наприклад Ст. Талін коштує 0.5л 4 євро це приблизно 45 грн і плюс 25 грн за доставку і того разом буде 70 грн.І так далі і тому подібне.P.S. якщо ціна замовленого одного продукту перевищить 150 грн то доставка буде 30-35 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 5 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...