Перейти до змісту

UMC отменила плату за соединение


Рекомендовані повідомлення

Акції на підключення

--------------------------------------------------------------------------------

З 1 березня 2006 року UMC на постійній основі вводить три нових пакети для підключення на контрактній основі: UMC 30 хвилин Новий, UMC 60 хвилин Новий, UMC 120 хвилин Новий, а також новий пакет UMC Мережа.

Основна перевага нових пакетів UMC 30 хвилин Новий, UMC 60 хвилин Новий, UMC 120 хвилин Новий відсутність плати за з'єднання .......в рамках пакетних хвилин. А невикористані хвилини переносяться на наступний місяць. Найголовніше те, що чим більше хвилин у пакеті, тим вони дешевше.

У пакеті UMC Мережа встановлюється нульовий тариф після першої хвилини кожного дзвінка в мережі UMC.

І вперше всім абонентам ДЖИНС можна буде дзвонити по внутрішньомережевих тарифах.

Урра !

ЮМСи отменяет плату за соединение!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Це тільки ілюзія.

Меркетинговий хід.

тільки у нових пакетах на які можна перейти через додаткову угоду :))?

І тільки в межах пакетних вилин?

У ЮМС прекрасні меркетологи і економісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по поводу "відсутність плати за з'єднання .......в рамках пакетних хвилин"

а помоему так и было у УМС давно, очень давно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пользую ЮМС с первого дня ввода стандарта GSM, плата за соединение была всегда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С первых дней GSM занимаюсь мобильной связью.

Так вот, все акции и нововведения дел рук

умного математика, а те кто ведутся то это лохотрон.

Если не было никакой связи можно покупать, а вот

специально переходить с одного на другое

смысла нет, будешь платить столько же, если не больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пользую ЮМС с первого дня ввода стандарта GSM, плата за соединение была всегда...

не скажу на 100% (пока не найду бумажные рекламки) но в КОРПОРАТИВНЫХ пакетах, кажись, небыло платы за соединение в пределах пакетных минут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігня це все. Такі пакети вже були неодноразово (без плати за зєднання в рамках пакетних хвилин). Наших операторів поки примусово законами не заставиш щось зробити, то нічого не буде (згадайте плату за вхідні дзвінки). Раніше коли на УМЗ були безкоштовні 5/4/2 сек, то цю плату за зєднання можна було б чимось пояснити, а зараз не зрозуміло за що платиться. Такі маразми як плата за вхідні і за зєднання могли придумати тільки тут. ^_^

P.S. Ще класна тєма - податок з користоувачів мобільного звязку - 7,5% в пенсійний фонд. Це просто смішно... На основі чого його придумали цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
С первых дней GSM занимаюсь мобильной связью.

Так вот, все акции и нововведения дел рук

умного математика, а те кто ведутся то это лохотрон.

Если не было никакой связи можно покупать, а вот

специально переходить с одного на другое

смысла нет, будешь платить столько же, если не больше.

Да ту т ты прав если нормально анализировать пакеты

то лутше sim-sim юбилейный по некоторых параметрах и дешевле будет :D

А новые тарифы ето точно лохотрон. :D

Темболее зачем терять номер.?

И мне выгодно удешевлять старые пкеты.

Им выгодно сделать новые и чтоб их купили!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нвш народ любить халяву ,от на це і розраховані такі *маркетингові* ходи ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пользую ЮМС с первого дня ввода стандарта GSM, плата за соединение была всегда...

не скажу на 100% (пока не найду бумажные рекламки) но в КОРПОРАТИВНЫХ пакетах, кажись, небыло платы за соединение в пределах пакетных минут

Не знаю, как юмси, но у КС даже в корпорации была плата.

вспоминаю историю: водила с телефоном, который в корпорации КС говорит: погоди пару минут, я перекресток переезжаю.... ложит трубу на сидушку, поворачивает, и опять говорит..... потому как минута в корпорации-10 коп. , а соединение-27!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пользую ЮМС с первого дня ввода стандарта GSM, плата за соединение была всегда...

Не зовсім правда. Я також користуюсь SIM-SIM (був період експериментів і з контрактом) з першого дня функціонування GSM в Луцьку. Так от -- спочатку не було плати за з'єднання, просто відразу бралась плата за перших 30 секнд розмови, а з 31-ї була посекундна тарифікація.

Плюс до того не тарифікувались перші 4 секунди розмови, а не 2 як зараз. Але були унікали, котрі за пів року користування номером витрачали всього гривень 10 з рахунку (і то через помилкове з'єднання з WAP через польського оператора, правда, ThinkMaster? ;) ), а все інше встигали сказати за 4 секунди. Якщо не встигали -- дзвонили ще раз і т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безлимитный форева. Нету нет и не будет платы за соединение.

:D

в киевстаре есть....

а ЮМСи безлимитный "старый", как у меня, ваще нет никаких ограничений, самый лучший пакет :friday: , а так ЮМСишные все контракты-разведение лохов в крупном размере!

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені безлімітний не потрібен, поскільки на SIM-SIM реально наговорюю близько 250-300 грн в місяць, не більше. То навіщо платити більше? :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...