Перейти до змісту

MTV Україна


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Ну,що ж розпочну тематику по ТВ

Вчора міняв настройки Аверсу в телеку і випадково наштовхнувся на MTV.Нарешті хоч один нормальний музичний канал зьявився,а то те русопопсо замахало.Тепер цікаво чи побачимо ми в українській версії найцікавіші МТВшні програми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже напевно з місяць, як дивлюся. 100% український переклад. :(

Вчора наприклад взнав, що ж()па перекладається як гузно ;)

Для М1 настають тяжкі часи ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канал просто супер. Наші місцеві музичні канали тісно пов"язані з нашим жалюгідним шоубізнесом, і тому нав"язують людям Козловського з Магілєвскою і т.п., щоб потім возити їх по обласних центрах і заробляти гроші. А МТV - це зовсім інший рівень. Коли є вільний час, тільки МТV і дивлюсь. Єдиний український канал, на якому не показують політиків і дуже багато цікавої різнопланової хорошої музики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені канал подобається, є цікаві випуски пргорам музика хороша. Тільки було би прикольніше, якщо б вони збільшили репертуар кліпів який там крутять, ато дуже часто повторяється имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема тупої реклами, по-перше. Реклама має відповідати контенту. Якщо канал музичний, то толку, що там покажуть рекламу миючого засобу. По-перше рекламодавець має це розуміти перш за все, та й той, хто показує ту рекламу. Канал молодіжний, то й реклама має бути молодіжною, прикольною - наприклад реклама Тюборга, чи мобільного "Джинсу", чи якихось концертів. По-друге, від тої неякісної рускої музики і української на російській мові вже тошнить, наші канали так і дристають нею через наші екрани. Попит ж є і на нормальну. По МТБ - цікаві передачі, мультики, приколи, новини, світова музика. А наші намагають копіювати і це виглядає дуже галімо - типу "альо, гараж", коли машину обшивають лінолеумом всередині, або потап косить під негрів і кидає бабло в камеру, чи передача "за гроші", теж набагато примітивніша. Ось і весь секрет успіху. Канал справді по формату схожий на європейські МТБ, VH-1. Є ще MTV2 - дуже класний канал, по якому крутять альтернативну і некомерційну музику. Якщо ви думаєте, що ви розбираєтесь в музиці (я теж колись так думав), варто подивитись кілька годин і ви зрозумієте, що це не так. Я відкрив багато цікавих команд для себе завдяки цьому каналу. Можливо він колись і в нас зявиться. Але думаю це буде не скоро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смотрю МТВ УА з месяц канал супер лутше чем отв и другие! единственый норм канал на мой вгляд и тон реклам нету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=13114

Господа, юзайте поиск...

В цьому розділі ця тема більш доцільніша, краще тут продовжати її обговорювати имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б не сказав що на МТВ багато разнопланової музики, в основному хіп хоп і айронбі, тобто те що зараз модно.

не знаю,я із задоволенням дивлюсь на МТВ "Такі 90сті",ностальгія,блін)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі так, один раз випадково попав на кліп MC Humer — Can't Touch This :) І ще один раз на анплагенд Нірвани... Ось це і все :)

Ти не можеш підказати коли йде ця передача?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

канал просто суперовий, девлюсь майже з самого появлення. Кльові чарти, передачі, саме те що подобається. Так тримати!!!!!! ;)

а на рахунок М1 і т.д... спортились давно, аж не в прикол їх слухати і дивитись. :)

Є ще один новий :) канал правда не через Арес, а по спутніку. Star TV :D називається, музичка бомба, деколи як почнеться калбаса на години дві три, так і хочеться десь в метро чи в трьоху заломитись. Жалко шо тюнера вдома нема, приходиться тільки на роботі дивитись.. :)

http://www.startv.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю,я із задоволенням дивлюсь на МТВ "Такі 90сті",ностальгія,блін)))

+1

Передача идет каждый вечер, вроде как в 23.00 или 23.30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mtv Украина - СУПЕР!!!!

Всегда с удовольствием смотрю свежие клипы (а не через месяц, как на М1), а также недавно попала на старейший клипец Майкла Джексона! Ваще прикол!!! :)

Рекламы по минимуму, красивый канал, в общем так держать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі видихнули....... :P

MTV є MTV - він завжди був - є і буде залишатися модним..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с самого начала всем говорил - расслабьтесь, недолго будет замануха :)

А канал хороший, что еще раз подтверждает всем известную истину про то, что АВЕРС - монополист и ЖЛОБ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На спутнике около двадцати хороших музыкальных каналов ничем не хуже чем этот мтв украина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен. Но ТВ я смотрю где-то всего пару часов В МЕСЯЦ, и только ради этого ИЗ ПРИНЦИПА не буду тратиться на тарелочку (хоть и дешево). Ну может разве что сделаю себе к НГ подарок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо вчора хтось дивився EMA (European Music Awards) по MTV Ukraine, був прикол. Перекладала якась жінка і тип. І був момент, коли запитували, хто, яку пісню хотів би написати. І коли відповідав Майк Стайпс з R.E.M., він відповів пісню Брюса Спрінгстіна, а цей тип переклав Брітні Спірс :) . Добре, що його підправила колега :)

До речі, вчора зявився Music Box Ukraine на Амосі, але класного там мало крутять, напевно це буде черговий попсовий канал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчера вечером кусал локти...Ждал события целый месяц, а потом MTV отрубили..... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі забув написати про переможців:

Album Of The Year Winner

Nelly Furtado - Loose

Artist Choice Winner

Amy Winehouse

Band Winner

Linkin Park

German Act Winner

Bushido

Headliner Winner

Muse

Inter Act Winner

Tokio Hotel

Most Addictive Track Winner

Avril Lavigne - "Girlfriend"

New Sounds Of Europe Winner

Bedwetters

Rock Out Winner

30 Seconds To Mars

Solo Winner

Avril Lavigne

Ultimate Urban Winner

Rihanna

Video Star Winner

Justice "D.A.N.C.E."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...