Перейти до змісту

Апгрейд комп'ютерного класу


Рекомендовані повідомлення

Власне вирішив допомогти оновити комп'ютерний клас школи №3 м. Рожище. Колись з допомогою бордівців вдалось добавити оперативки до 256мб на кожну машину. Але час іде - компи виходять з ладу (сокет 370, проц целерон 1.1 Ггц, вінт 20 Гб), а діти навчатись за зламками не можуть. Тому

1. КУПЛЮ ДЕШЕВО (до 50 грн) робочі комплекти (мать+проц+кулер) на 462, 754, 939, 478 сокеті (бажано з інтегрованим відео).

2. КУПЛЮ ДЕШЕВО (до 50 грн) робочі материнки на ам2, ам2+, 775 сокеті (процесори в мене є) (бажано з інтегрованим відео).

Бажаючих допомогти прошу писати в приват. Всього потрібно 10 комплектів. Коштів від школи я не чекаю, бо їх у них нема, тому викласти більш ніж 500 грн з власної кишені теж можу.

P.S. Прошу врахувати вищевикладене і не пропонувати комплектуючих, що не вписуються в бюджет.

Бажаючим подарувати напряму школі допоможу вийти на вчителя інформатики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Оперативка СД-рам різна. 32-64Метри. Процесорів кілька штук 370 478. БЖ штук 2.

Віддам із самовивозом.

Телефон маєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Оперативка СД-рам різна. 32-64Метри. Процесорів кілька штук 370 478. БЖ штук 2.

Віддам із самовивозом.

Телефон маєш.

Комплекти на 370 з сд-рамом там вже є і памяті більше не поставиш, БЖ теж маю, але поки що працюють рідні. А за процом звернусь, якщо намалюється хоча б одна материнка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись на цей лот - якраз 10 комплектів.

10*M/B INTEL D845GLVA Socket478+Cel 1.7Ghz+куллер - 599 грн

http://aukro.ua/show_item.php?item=3546317710

Трохи більше за запланований бюджет, але за твоїми вимогами прийдеться довго шукати і в кінці можеш отримати такий зоопарк конфігурацій, що втримати його в робочому стані буде дуже важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі вже є 1 комплект(мать, проц, відео, память) на 462 + материнка на 462 + ще 2 материнки з дюронами 900 теж на 462. Тому 10 вже не потрібно, тай памяті на ці комплекти ще потрібно нашукати.

зоопарк конфігурацій, що втримати його в робочому стані буде дуже важко.

Повірте, гребтися з 370 сокетом, в якому то клава не визначається, то мишка, то вінда не ставиться ой як нелегко.

Наразі актуальна купівля 3 процесорів типу Атлон ХР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...ttach_id=204677

Відео немає драйверів на ХР, не випустили, хоча для розширення 800/600 їх думаю непотрібно, оперативка на 128, віддам якщо підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...ttach_id=204677

Відео немає драйверів на ХР, не випустили, хоча для розширення 800/600 їх думаю непотрібно, оперативка на 128, віддам якщо підійде.

Дякую. Клас працює в ХР на 15 тфт (1024х768), тому відео не підходить. Оперативка типу сд-рам вже не потрібна, бо її вже вдосталь. Можливо в когось завалялись мережеві 10 Мбітні - завжди з ними якісь проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...