Dieselsmart Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 11:38 #326 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 11:38 сьогодні в аваль здав долари по 12,50, можливо саме час скидати валюту.
gigant Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 11:43 #327 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 11:43 у валютчиків на Варшавському 11.5 у.е., 16Єце купити чи продати?
Onil Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 13:29 #329 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 13:29 Люди перед святом зливають баксюки, в заначках лише вони, а на ринку грн . От тому і він пливе вниз. Не виключаю, що вже після свят від 25.04-09.05 він піде вгору.
Tomagawk Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 13:39 #330 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 13:39 сьогодні в аваль здав долари по 12,50, можливо саме час скидати валюту.Я теж хотів сьогодні здати в Авалі, сказали, що не приймають валюту. Подзвонив на їхню гарячу лінію, підтвердили заборонено приймати валюту постановою правління банку. На лице грубе порушення законодавства.
Tolik_lt Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 13:53 #331 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 13:53 Та фіг там грубе. Нема гривень в касі, до побачення.
Nokian Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 14:01 #332 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 14:01 Валютчики вже продають по 12. Нема гривні в нікого, тому побачимр в неділю курс по 11.за дол.
Tomagawk Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 14:42 #333 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 14:42 Та фіг там грубе. Нема гривень в касі, до побачення.Та не фіга грубе ще й яке. Формулювання було не приймаємо валюту просто, а не через відсутність готівки. Гаряча лінія підтвердила: НЕ ПРИЙМАТИ ВАЛЮТУ.
Robinwood Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 15:24 #334 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 15:24 Був щойно в Ощадбанку. Бабулька, засапана, з бігаючими очима хотіла скинути 50 долярів, проте на касі відмовили. Касирша сказала, що сьогодні весь день народ валюту зливав, тому до вечора гривні закінчились
Superman Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 17:48 #335 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 17:48 НБУ відключив 14 банків від операцій на міжбанку за дестабілізацію"Національний банк прийняв рішення про тимчасове відключення 14 банків від системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку.Про це повідомляє прес-служба регулятора."Такі дії регулятор здійснив, ураховуючи дестабілізаційний вплив рівня обмінних курсів гривні, що застосовуються цими банками на міжбанківському валютному ринку, та формування ними негативних очікувань щодо майбутньої курсової динаміки гривні", - йдеться в повідомленні.Як зазначається, зазначений захід спрямований на стабілізацію ринкових очікувань щодо обмінного курсу гривні та сприятиме прийняттю більш виважених управлінських рішень суб’єктами валютного ринку".(с)
Zevs_Isver Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 17:52 #336 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 17:52 Валютчики вже продають по 12. Нема гривні в нікого, тому побачимр в неділю курс по 11.за дол.банкомат гарно видав гривні скільки попросив
Tolik_lt Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 17:54 #337 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 17:54 Та фіг там грубе. Нема гривень в касі, до побачення.Та не фіга грубе ще й яке. Формулювання було не приймаємо валюту просто, а не через відсутність готівки. Гаряча лінія підтвердила: НЕ ПРИЙМАТИ ВАЛЮТУ.От вони кожному мають розповідати про стан кас, наявність та цільове призначення готівки:-)
BkSeo Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 17:55 #338 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 17:55 НБУ відключив 14 банків від операцій на міжбанку за дестабілізаціюІ правильно зробив
Саня Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 18:40 #339 Опубліковано 15 Квітня, 2014 в 18:40 Та фіг там грубе. Нема гривень в касі, до побачення.Та не фіга грубе ще й яке. Формулювання було не приймаємо валюту просто, а не через відсутність готівки. Гаряча лінія підтвердила: НЕ ПРИЙМАТИ ВАЛЮТУ.От вони кожному мають розповідати про стан кас, наявність та цільове призначення готівки:-)Казали, що є розпорядження купувати лише в межах продажу. До обіду приймали без проблем. Тотальної заборони на купівлю валюти немає.
-=Mr.BrooX=- Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 06:42 #340 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 06:42 браво НБУ, долляра упаде )
Zevs_Isver Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 06:44 #341 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 06:44 браво НБУ, долляра упаде )бояна списку "гадів" нема?
madkot Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 06:46 #342 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 06:46 долар падає 11:20-12:30
omnia0099 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 06:52 #343 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 06:52 Хай падає,даёшь зниження пального!!!
BkSeo Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 08:25 #344 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 08:25 шось сумніваюсь що ціни повернуться до попередніх показників... бо вже було, бакс - падав (після зростання), а ціни - ніфіга
Zheny@ Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 08:34 #345 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 08:34 а ціни - ніфігаОто таки точно! Ніхто не хоче скидати ціну, то ж так добре біфльше грошей!
Tomagawk Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 08:52 #346 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 08:52 Та фіг там грубе. Нема гривень в касі, до побачення.Та не фіга грубе ще й яке. Формулювання було не приймаємо валюту просто, а не через відсутність готівки. Гаряча лінія підтвердила: НЕ ПРИЙМАТИ ВАЛЮТУ.От вони кожному мають розповідати про стан кас, наявність та цільове призначення готівки:-)От "чудной человек", я ж в котре пояснюю на гарячій лінії підтвердили не приймають валюту через розпорядження правління банку в будь-якій кількості, навіть 1 долар не приймають.Ну до чого тут наявність чи відсутність готівки.Одним словом нехай НБУ вирішує це порушення, моя справа повідомити.
sasha0240 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 09:43 #347 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 09:43 Є думка що курс долара на міжбанку, беруть з прогнозу погодибо тільки в нашій країні, гривня може впасти за день біль шніж на 10% і так само вирости
madkot Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 09:53 #348 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 09:53 Є думка що курс долара на міжбанку, беруть з прогнозу погодибо тільки в нашій країні, гривня може впасти за день біль шніж на 10% і так само виростити не правий - вчора НБУ обмежила валютообмінні операції по 14 банкам - ось і результати.
Dima4s Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 10:00 #349 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 10:00 зняли спекулянтів і все по троху заспокоюєтьсябісить те що ж НБУ це міг зробити відразу після підняття курсу. але не лізли, набивали і собі кармани грішми. 1
Tolik_lt Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 10:31 #350 Опубліковано 16 Квітня, 2014 в 10:31 Є думка що курс долара на міжбанку, беруть з прогнозу погодибо тільки в нашій країні, гривня може впасти за день біль шніж на 10% і так само виростиЗнайди в неті графіки пари USD/EUR і побачиш достатньо прикладів
Рекомендовані повідомлення
Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь
Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити обліковий запис
Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!
Реєстрація нового користувачаУвійти
Вже є акаунт? Увійти до системи.
Увійти