Перейти до змісту

стару радянську дощечку для пластиліну


Plum

Рекомендовані повідомлення

Можливо в когось завалялась стара радянська дощечка для пластиліну в хорошому стані? Я б купив. Тільки не сучасну пластикову, а саме ту стару, тоненьку і ніби ебонітову, з "ламінованою" поверхнею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш текстолітова. В любому випадку може підійде текстоліт односторонній для виготовлення плат ? На Варшавці, де продають радіодеталі, попитайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той матеріал був схожий більше на гетинакс, а не на текстоліт. І дощечка дійсно була ламінована з одного боку. Пам"ятаю, була в мене така років тридцять тому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дощечка потрібна для використання в якості гірсько-похідної кухонно-розділочної дощечки і для роздмухування вогнища :)

Якраз та стара радянська дощечка для пластиліну достатньо компактна, легка і міцна для таких завдань, а ламінований бік легко витримує роботу під ножем. Текстоліт не підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Казав Плам, що купив собі Samsung Galaxy Note 3, і в якості гірсько-похідної кухонно-розділочної дощечки, і для роздмухування вогнища, він просто неперевершений. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось завалялась стара радянська дощечка для пластиліну в хорошому стані? Я б купив. Тільки не сучасну пластикову, а саме ту стару, тоненьку і ніби ебонітову, з "ламінованою" поверхнею.

ага, ще для виліплювання пельменів вони були :)

в мене великий лист такий є, відрізаю яку потрібну по розміру :)

вибачай, не побачив раніше цієї теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беру таку з собою на рибалку з ночівлею, дійсно зручна та потрібна штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...