Перейти до змісту

На скільки шкідливий Wi-Fi для здоров`я людей ?


snesterchuk

Рекомендовані повідомлення

читав десь що якась кантора придумала обої, які захтщають від вай-фай випромінювання, але думаю головне правило якби всі люди по мірі непотрібності вимикали б свої вай-фай пристрої, на ніч, на день... вмикали коли б тільки ними користувались, думаю це було б тільки накраще, якщо в будинку 36 квартир, а це рахувати 36 точок вай-фай, нехай комусь треба працювати вночі це буде напевно 5 людей максимум, от 31 точка може спокійно собі "спати"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене в селі бабця телевізор вишитим покривалом накриває, щоб не "випромінював".))))

Угу)))

Ну ви зрозуміли до чого це я)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в селі бабця телевізор вишитим покривалом накриває, щоб не "випромінював".

Посвячене? Тоді допоможе. :0155:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Панове, прошу вибачення, що відкопую дану тему, але дуже сильно потрібно...

Чи є у когось якісь офіційні документи/посилання для спростування шкідливого впливу на здоров'я людини?

Щоб можна було роздрукувати, дати почитати людям документ щоб відчепилися з тим випромінюванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

wi-fi нас оточує скрізь, і нікуди ми від нього не сховаємось

Оце точно, від сусідів валить таким рівнем, що яєшню жарити можна . І ще з 10 мереж впевнено приймається. Ну настроюйте ж свої роутери (вкладка Transmit power), свої-ж яйки ціліші будуть :) Не всім же потрібно щоб на лавочці під під"їздом з ноутом сидіти можна було круглий рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, прошу вибачення, що відкопую дану тему, але дуже сильно потрібно...

Чи є у когось якісь офіційні документи/посилання для спростування шкідливого впливу на здоров'я людини?

Щоб можна було роздрукувати, дати почитати людям документ щоб відчепилися з тим випромінюванням.

того спростування немає....є навпаки, колись читав на анг мові дослідження... а так все слухи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...