Перейти до змісту

На скільки шкідливий Wi-Fi для здоров`я людей ?


snesterchuk

Рекомендовані повідомлення

Щоденно зростає кількість дуже зручних мереж Wi-Fi, шкідливість якого ще достатньо не досліджено, а наші люди навіть в дома там де відпочивають вмикають постійне віпромінювання себе і оточуючих !

Ви рахуєте що це є правильно ?

Розумію коли на роботі, в кафе, готелі, ресторані, аеропорту, і т.д. де існує необхідність в черговій інєкції інтернету нашому компютеризованому суспільству, але дома в спальній встановлювати прилади опромінення це вже занадто ...!!!!

Данські школярі довели шкоду від випромінювання Wi-Fi

http://www.day.kiev.ua/uk/news/270813-danski-shkolyari-doveli-shkodu-vid-viprominyuvannya-wi-fi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

:0162:

ужос!

а скільки кругом радіохвиль! а вишок мобільного зв’язку! а сигналів з супутника!

Галактико апаснастє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

і салат їсти. лучче айсберг

саме так ! захищають від випромінювання радіохвиль ! ;)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви рахуєте що це є правильно ?

рахую що да, поки британські вчені не довели протилежне :_07:

А що ви хотіли від стрімкого технічного прогресу ? Чи може ви хочете сидіти в печері біля костра і малювати наскельні малюнки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данські школярі довели шкоду від випромінювання Wi-Fi

А я то думаю что у меня с недавних пор начала чешуя осыпаться и крылья ломит что спасу нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вай-фай дуже шкідливий.

Коли його не було - колеги ходили в туалет швиденько.

А тепер зі смартами там по 10 хвилин застрягають а то й довше.

висновок - вай-фай погано впливає на травлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС для справки мікрохвильова піч в 20 разів більше випромінює хвиль ніж вай-фай

а загальному не страдайте хєрньою, якби все було так погано то до масового виробництва ніхто не допустив би вай-фай і всі подібні пристрої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю ті хто пережив Чорнобиль, вайфаю не боїться... Але впливає на відносини між сусідами, особливо безпарольний може спортити відносини суттєво... А якщо дефолтний пароль на рутері, можна побачити, що таких як я "кровосісів" немало. Тут саме головне правильно визначити мак власника, а інших в блек ліст))) Да вайфай це зло...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС для справки мікрохвильова піч в 20 разів більше випромінює хвиль ніж вай-фай

а загальному не страдайте хєрньою, якби все було так погано то до масового виробництва ніхто не допустив би вай-фай і всі подібні пристрої

Не страдаю, просто я рахую що потрібно щоб була міра, а наші люди її не мають ... в будь чому, тому числі і новітніх технологій. Я ж писав що це класно там де воно необхідно, а не дома в кожній квартирі, кімнаті ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС для справки мікрохвильова піч в 20 разів більше випромінює хвиль ніж вай-фай

а загальному не страдайте хєрньою, якби все було так погано то до масового виробництва ніхто не допустив би вай-фай і всі подібні пристрої

Не страдаю, просто я рахую що потрібно щоб була міра, а наші люди її не мають ... в будь чому, тому числі і новітніх технологій. Я ж писав що це класно там де воно необхідно, а не дома в кожній квартирі, кімнаті ...

Нарахунок міри, НАРОД не виставляйте потужність рутера на максимум, цим ви тільки погіршите з"вязок і собі і сусіду! Мат часть розказувати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я а роутер на ніч виключаю :0162:

А я оставляю его работать как фумигатор, пока работает интернет комары высылают мои фото в инстаграм и чатятся-на кусать у них времени не остается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок міри, НАРОД не виставляйте потужність рутера на максимум, цим ви тільки погіршите з"вязок і собі і сусіду! Мат часть розказувати не буду.

Де ту потужність виставляти можна?

п.с. Радіо-няні працюють на тій же частоті, що і більшість роутерів - 2,4ггц. Думаю для дітей був вибраний безпечний діапазон, тому вайфай також безпечний, але останнім часом роутер вимикаю на ніч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вікі:

Випромінювання від Wi-Fi пристроїв у момент передачі даних на два порядки (у 100 разів) менше, ніж біля стільникового телефону.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок міри, НАРОД не виставляйте потужність рутера на максимум, цим ви тільки погіршите з"вязок і собі і сусіду! Мат часть розказувати не буду.

Де ту потужність виставляти можна?

п.с. Радіо-няні працюють на тій же частоті, що і більшість роутерів - 2,4ггц. Думаю для дітей був вибраний безпечний діапазон, тому вайфай також безпечний, але останнім часом роутер вимикаю на ніч.

По принципу:

192.168.0/1.1

admin-admin

wireless (безпроводная сеть)

Мощность сигнала.

Погратися треба з ним і виставити так щоб ловило в найвіддаленішій точці в якій треба інтернет, а не далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі то про інформаційну безпеку, а особливо безпеку wi-fi міг би багато розповісти :) ...

Недавно був в шоці від того як один форумчанин - адміністратор назвав захист інформації справою яка не стосується сисадмінів. А потім люди дивуються що по їхніх мережах "вітер" ганяє вдоль і в поперек ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю все ж Ві Фі шкідливий.

Але продається, на цьому хтось добре заробляє, і це основне.....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інформаційну безпеку в Україні майбуть поки що не всі визнали ...;), а тількі ті кого вже зламали ...

як правило для сисадміна головна проблема працездатність, оперативне відновлення після збоїв роботи (безперевність бізнесу), а інформаційна безпека відходить вже на задній план, що і створює необмежене поле діяльності для "цікавих" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно був в шоці від того як один форумчанин - адміністратор назвав захист інформації справою яка не стосується сисадмінів.
Взагалі то не стосується ;)

Для цього є відділи внутрішньої безпеки які можуть напряму співпрацювати з ІТ чи окремо мати свого аудитора у відділі ІТ.

І велика помилка на системних адміністраторів навішувати ще функцію і відповідальність за інформаційну безпеку.

За поточною роботою адміна (в нас ще люблять їх нагрузити всякою поточкою типу пошуків клавіші Any key у користувача) можна впустити дірку у безпеці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме велике зло... в Луцьку це теле- радіопередавачі в центрі на 15" -поверхівці...

... може вже перенесли .... ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...