Перейти до змісту

Кролячі клітки системи Михайлова


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Бо ці клетки - це гавно повне, прикрашене маркетингом і рекламою. В свій час, коли чертежів ще не було в інеті, компанії їх продавали по системі мережевого маркетингу, обіцяючи супер прирости, еко-кролятину на виході і мінімальні затрати на обслуговуванні ферми. Головне, щоб клітки купували в них і при залученні нових клієнтів отримували бонуси. При цьому всю вирощену кролятину обіцяли скуповувати по баснословним цінам і ШКУРКИ!!! по ціні вичинених. Звичайно, що на ділі нічого подібного не було.

А що стосується самих кліток Михайлова, то вони мають занадто дурну конструкцію. Простіше самому зробити нормальну клітку з підлогою з рейок чи сітки, зробити нормальний маточник, кормушку і ніпельну поїлку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС ви хочаб описали про що йде мова фотографію виклали....

П.С. А вас нецікавить гіпсокартон романова????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кролячі клітки системи Михайлова

Є зацікавлені?

Сама технологія утримання, клітки.

пук... пук-пук...

Тему створив типу "ну розпитуйте ж вже мене, розпитуйте!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З критикою ви трохи поспішили, в селі маю 3 таких клітки, вже років 4, дурного там нічого я не бачу, зручна клітка для обслуговування, в смислі що не потрібно часто прибирати за кролями та кормити, кролики завжди сухі, а значить і здорові.

По технології Михайлова мол і прививати не потрібно, це не правда, потрібно 1 раз в рік привити кроликів і тьфу-тьфу все ок як писав вже 4 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З критикою ви трохи поспішили, в селі маю 3 таких клітки, вже років 4, дурного там нічого я не бачу, зручна клітка для обслуговування, в смислі що не потрібно часто прибирати за кролями та кормити, кролики завжди сухі, а значить і здорові.

Правильно. Бо це звичайна клітка. А оце про Михайлова, непотрібність щеплень, еко-кролятина, негорючість матеріалів, надійність підігріву за допомогою лампочки - це маркетинговий брєд. І якраз за нього в свій час дерли гроші, як правило з сільського населення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточнюю - технології я не продаю. Маю клітки на продажу (із технології Михайлова там взято лише потрібне). Поділюсь власним досвідом вирощування. Для домашнього вирощування кроликів чудово підходять. Ні про яких чудо кроликів мова не йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти хочеш щось продати, то, по-перше, це в "Kуплю / Продам / Поміняю / Пропоную", по-друге, бажано фото і ціни, і по-третє, якщо ти дійсно хочеш їх продати, розписав би тут, що воно таке і їх переваги. Чи ти думаєш, що тільки з-за твоїх двох строчок всі полізуть в інет шукати "а що ж воно таке, та клітка міхайлова?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти хочеш щось продати, то, по-перше, це в "Kуплю / Продам / Поміняю / Пропоную", по-друге, бажано фото і ціни, і по-третє, якщо ти дійсно хочеш їх продати, розписав би тут, що воно таке і їх переваги. Чи ти думаєш, що тільки з-за твоїх двох строчок всі полізуть в інет шукати "а що ж воно таке, та клітка міхайлова?"

Уточнюю - технології я не продаю.Поділюсь власним досвідом вирощування

Де давати оголошення про продаж кліток орієнтуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточнюю - технології я не продаю.Поділюсь власним досвідом вирощування

Ну діліться. Питання наступне. Від ВГХК прививаєте? Чим? Коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За два роки жодної прививки. І кролі відповідно дохли, але масового мору жодного разу не було. Друзі та родичі, що брали клітки прививають і раджу всім.

Серед плюсів таких кліток можна виділити: збір гною в ємність, витяжка (смороду нема взагалі), кормушка. Недоліки - поїлка, вартість клітки, для кролів велетнів проблемною є настил-решітка - пошкоджують лапи.

По харчуванню давав суміш зернових, макуха. Контрольну групу кормив комбікормом - кролі росли значно краще але ціна була 3 - 3.5 грн, тоді як суміш зернових 1-1,2 грн за кілограм. Ну і відповідно сіно. Трави не давав.

Ніяких кролів-акселератів не виросло :) але для домашнього утримання дуже достойний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В маточники ставилися грілки для окролу взимку. В поїлки - кипятильники через трансформатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замість кипятильників краще напевно ставити акваріумний обігрівач з терморегулятором, поставив температуру і все...

подивився я ті креслення, проста людина такого не зробить, потрібен станок +досвід і розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо кожен день туди лазити і заливати воду то да...

да і на зерно можна поставити автокормушку, через кожні там 6-12 годин щоб сипало зерно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось так зацікавило, напевно теж робитиму...

так що по ціні ви захочете за 1 клітку Михайлова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...