Перейти до змісту

Розетка


Smile)

Рекомендовані повідомлення

Всім Привіт

Хто знає де в Луцьку знаходиться приміщення Розетки.юа щоб отримати замовлений товар??!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Рівненській, якщо їхати зі сторони центру то перед мостом справа буде маршрутна зупинка, автозавод "Богдан" і чуть далі вже справа від мосту пару будівель. Там знаходиться офіс "Кур'єру" чи як там і заодно буде вивіска розетка. А простіше глянь на сайті розетки в контактах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім Привіт

Хто знає де в Луцьку знаходиться приміщення Розетки.юа щоб отримати замовлений товар??!

Возле автозавода, транспортная служба "Курьер" Ровенская, 44

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

!!! невже так ВАЖКО написати в гуглі "розетка луцьк" ?

а ну да, я краще нажму 150 кнопок ніж 10 і почекаю пару хвилин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

з 1 листопада переїхали на Єршова 11.

Не кто не куда не переехал, есть и на Ершова 11в тел. 0933150219 на карте

И на Ровенской 44 на карте

Дело в том что на ровенской склад, и товар нужно забрать самому, а при заказе товара с доставкой на дом - товар везут на ершова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smile) Смысл открывать тему? Звоните та Вам все подробно объяснят (бесплатно) по номеру 0(800)503-808

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 1 листопада переїхали на Єршова 11.

Не кто не куда не переехал, есть и на Ершова 11в тел. 0933150219 на карте

И на Ровенской 44 на карте

Дело в том что на ровенской склад, и товар нужно забрать самому, а при заказе товара с доставкой на дом - товар везут на ершова.

Взагалі то ні, на Рівненській не видадуть товар замовлений на Розетці, видача відбувається на Єршова 11.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то ні, на Рівненській не видадуть товар замовлений на Розетці, видача відбувається на Єршова 11.

:_09:

Я четыре дня назад забирал от туда посылку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то ні, на Рівненській не видадуть товар замовлений на Розетці, видача відбувається на Єршова 11.

:_09:

Я четыре дня назад забирал от туда посылку.

На Рівненській?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сайті пише

Луцк

Внимание! Пункт выдачи находится по новому адресу.

адрес : улица Ершова №11В (ориентируйтесь на указатели СЦ "Точка")

график работы: пн — пт: 10:00-21:00, сб, вс: 10:00-18:00

скільки можна переїздити :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то ні, на Рівненській не видадуть товар замовлений на Розетці, видача відбувається на Єршова 11.

:_09:

Я четыре дня назад забирал от туда посылку.

А я 1,5 тижня назад, забирав вже на Єршова (блін,поки знайшли..) Менеджер-оператор попередив, що забирати на Єршова!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хто знає чи є у них можливість розрахуватись за товар карткою? чи тільки налом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає чи є у них можливість розрахуватись за товар карткою? чи тільки налом?

Если у нас - только наличными при покупке на сайте - можно карточкой
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто знає чи є у них можливість розрахуватись за товар карткою? чи тільки налом?

Если у нас - только наличными при покупке на сайте - можно карточкой

У Вас це в кого, Ви маєте відношення до Розетки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, малось на увазі - при забиранні посилки у нас в Луцьку і оплаті на місці - лише готівка.

При передоплаті(якщо обрали тип оплати такий) на сайті розетки можна розрахуватись карткою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мені пояснирли на Єршова, вони підписали договір з розеткою і тепер лише вони здійснюють видачу, на Рівненській вже забирати неможна (перепитував у Розетки), а на Єршова знайома розраховувалась карткою, все гуд було, проблем ніяких небачу, як і причини відкривати тему, гугл 10сек, або питання до манагера розетки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мені пояснирли на Єршова, вони підписали договір з розеткою і тепер лише вони здійснюють видачу, на Рівненській вже забирати неможна (перепитував у Розетки), а на Єршова знайома розраховувалась карткою, все гуд було, проблем ніяких небачу, як і причини відкривати тему, гугл 10сек, або питання до манагера розетки.

На Єршова карткою розрахуватись НЕ можливо, і ніколи такого не було. Ваша знайома або надала Вам недостовірну інформацію або Ви її не так зрозуміли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Хочу висловити "респект та уважуху" Розетці. Товариш взяв в них вінта в ноут, Сігейта на 1Тб, і коли я почав встановлювати Вінду, інсталяція замерзла, а після перезавантаження вінт задзенькав головками. Товариш того вмерлого вінта відправив їм назад, "по гарантії". Я ж очікував, що Розетка з'їде з "гарантії", аргументує "пошкодженням по необережності", і як же я був здивований, коли товариш подзвонив і повідомив, що з Розетки йому вислали нового вінта! Без заморочок, без тяганин, без переписок - просто відразу заміли і все! 

Тому рекомендую Розетку для купівлі вінчестерів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...