Перейти до змісту

Голодний наш народ


Igor K

Рекомендовані повідомлення

вчора вийшов порибачити на стир і дивлюсь як тягають сітками. Цікаво коли вони вже понаїдаються, це просто іде до того що через років два ми дітям рибу на картинтах будем показувати. цікаво де риб інспекція чому не дивляться. ось фото вибачте за якість

post-21727-0-98642200-1377065615_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як же не тягати? То ж халява! Риба, гриби, ягоди - всьо нада брать бо нахаляву! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден з попереднім дописувачем, чи повідомили Ви рибінспекцію про те що рибу сітками тягають ? Я особисто записав в телефон собі номер ( поділюся зі всіма і рекомендую обовязково дзвонити, цілодобові «телефони гарячої лінії», а саме 067-360-78-40 та 0332 (24-35-77). і при такій ситуації аж ніяк не пошкодую паро гривень, для того щоб зберегти рибу дітям. А за браконьєрів скажу так, це люди з низьким інтелектуальним рівнем, але при цьому дуже жадібні. Неможна стояти осторонь цієї проблеми, бо тільки разом ми зможемо щось змінити на краще. І тоді наші діти побачать рибу не на картинках, а самостійно зможуть впіймати в річці .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора вийшов порибачити на стир і дивлюсь як тягають сітками. Цікаво коли вони вже понаїдаються, це просто іде до того що через років два ми дітям рибу на картинтах будем показувати. цікаво де риб інспекція чому не дивляться. ось фото вибачте за якість

а нафіга ти це постиш сюди???

ми маєм за тебе щось зробити чи як?

... особисто дзвоню по тих номерах ніхто не піднімає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скілкьи риби вони виловили7) звичайно я їх не захищаю... та сумніваюсь про нанесений великий збиток.

був я на рибалці..кстаті я також частково браконьєр, тому що клаптем сітки ловлю собі живця на щуку. так ось був я на рибалці. зловив собі 10ток живчиків і пішов ловити щуку. біля мене дітлашня сачком черпала малька.. за раз вони черпали добрих пару літрів того малька... і вибравши собі пару на живця просто викидали ВСІ ЗАЛИШИ на берег.. тисячі рибин... хоч і маленьких. тепер скажіть хто більший браконьєр ці що на фото чи дітлашня яка за раз нищила немислиму кількість малька?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яби також тих сєткотягів ловив, вже і так немає де ловити як не в оренді то риби немає, от у мене в прилуцьку один ставок в оренді спочатку гроші ходив клянчів з рибаків то так доклянчівся що ніхто туди їхати нехоче, а от тепер і взагалі риба пропала, колись карась брав раз за разом по грам 150-200 а тепер взагалі нічого неклює, напевно сєтками повитягував, і от подумати він то ставок вже з рибою взяв. Нафіга вкладати візьми дикий ставок в якому є риба почекай років 5 і виловиш вже гарних карасів і карпів. А от другий ставок що біля магазину так на ньому постійно сєтки стоять, мавби лодку познімав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут справа навіть не в сітках і не в браконьєрах. Такий вже наш український менталітет, що більшість з нас їде на риболовлю не за відпочинком, а саме за рибою і кожен сам вибирає спосіб, яким він буде цю рибу гребти, саме гребти, бо іншим словом не назвеш.

Рибалив на минулих вихідних на одному піщаному кар"єрі. Ловив лайтовим спінінгом дрібними приманками і цьогорічні щупачки вішались майже на кожному закиді, а коли відпускав їх назад у воду, деякі риболови казали " Не відпускай, дай мені, я пожарю".

В суботу мною також було зловлено і відпущено дві щуки, вагою 1.930 і 1.120 кг. Це не рахуючи більше 100 штук цьогорічного дріб"язку. Всю рибу відпустив без жалю і навіть на хвилину в голові не виникало думок на зразок: "треба забрати підсмажити чи зварити уху".

Багато замітив покльвок 50-ти грамових щучок на звичайну поплавочну удочку в риболовів, які були на кар"єрі. Так замість того, щоб випустити їх у воду, вони зі словами типу "о, який гарний щупачок" кидали їх всадок.

Весною, як була повінь думав, як добре, що Стир розлився. Нормально віднереститься щука, судак, та й інша риба теж, думав за рік-другий буде дуже цікаво рибалити на річці. А після побаченого зрозумів, що тільки дуже маленька частина цьогорічного малька проживе два роки. Його винищать електроудочники, як не електроудочники, то сіткарі, як не сіткарі, то ми, прості риболови...

До речі, в неділю там же теж відпустив майже весь улов, крім однієї щуки вагою 1.730 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...