Перейти до змісту

Вибір втулки


Рекомендовані повідомлення

Що вибрати? Вось стою перед вибором: Shimano FH-M525 чи HB-M756

FH-M525 під конуса

HB-M756 під підшипники з сепаратором, але питання скільки їх там, 2 чи 4?

Чи що брати для збору нових передніх і задніх коліс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, на промах незрівнянно кращий накат, але по надійності ХТ рулить. Удари ХТ безперечно "приймає" краще. Хоча, вбити за поїздку (Крим, Карпати..) новісінький пром - це ще треба вміти. Загалом, вибір нелегкий.

Ukrainec, яка у тебе вага? І головне, як ти катаєш, жорстко?

Я - за проми. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що вибрати? Вось стою перед вибором: Shimano FH-M525 чи HB-M756

http://www.kurbelix.com/products/Fahrradteile/HOHLACHSE-KOMPL-146MM-FH-M525-5-3-4-Zoll-.html?

http://www.kurbelix.com/products/Fahrradteile/SCHNELLSPANNER-KPL-133MM-HBM755-LHBM756-L.html

Miro, а вчем сложность выбора между конус-пром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

volker78, Шимано позіціонує свої втулки як такі, які можна перебрати навіть на "колінці", будь-де. В походах вибивати проми - справа не така вже й проста.

а вчем сложность выбора между конус-пром?

- та й взагалі-то це питання не до мене, так не здається? У мене, напр., стоїть і те, і те. Маю з чим порівнювати. Але це все ІМХО.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вчем сложность выбора между конус-пром?

В том, согласен ли человек регулярно обслуживать/регулировать конуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

регулярно обслуживать надо весь вел, чего мы не делаем, а промы в походах выбивать, то надо с собой молоток иметь, сами промы, на запас, ну, а если так, то и оправку заиметь, можно конечно с помощью спичек и желудей ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а хто порадить хороші втулки під проми і бажано з 4-ма підшипниками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

X17 4 прома, дуже себе гарно зарекомендувала.

Єдиний мінус перед дорожчими іменитими вага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

X17 4 прома, дуже себе гарно зарекомендувала.

Єдиний мінус перед дорожчими іменитими вага.

Я сравнивала. Она весит столько же, сколько Деор. Так что, вес у нее тоже приличный :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уж молчу, как я дала просраться своим Х17-м. После очередного говно-безумия засвистел один пром. Поменялся без ключей и, практически, голыми руками. Цена нового прома в магазине - 20 грн. Ездят и дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця між цією втулкою http://velozona.lutsk.ua/catalogue/parts/cartridges/zadnyaya-alyum-kassetn-disk-8-9sk-prom-podsh-36h-chernaya/ окрім кількості спиць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я два роки відкатав на ДТ онукс ,на рігіді :0155: ,ніколи не заглядав в них і ніяких проблем не було , Також був вілсет ДТ х 1900 та ж сама ситуація. .Короч я за ДТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я два роки відкатав на ДТ онукс ,на рігіді :0155: ,ніколи не заглядав в них і ніяких проблем не було , Також був вілсет ДТ х 1900 та ж сама ситуація. .Короч я за ДТ

ДТ - это круто, а значит, дорого. И, насколько знаю, голыми руками промы не поменяешь, только при помощи "желудей и спичек" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбив 2 задні Діорки.. Для більш менш пристойного навантаження, а ще з "гавнєцом" їх нее раджу... особливо на задньому колесі.

Зараз на задньому ХТ.. все ок.. поки тримається.. навіть після походу.. в якому гума не витримала. На передньому Діор.

Зверни увагу взагалі на колеса.. в найнері вони оримують більше навантаження.. і якщо збереш на комплектусі за "2 копійки".. то будеш постійно рівняти.

З.І. По промах скажу.. хто їх спробував.. на конуса не повернеться.. але є питання достатності комплектухи для якось певного вела.. так от.. для походів собі вибрав конуса.. для гонок.. і кайфу підшипники в ДТ втулках.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі вже вирішив: певно буду на переднє брати 756 і Х17 на 4хпромах на заднє, хоча її на 4х промах під 36спиць не можу знайти.

Втулки беру під: http://www.bike-discount.de/shop/k456/a101300/tn-319-disc-29-rim-36-holes-black.html, але ще вагаюсь бо зараз мені дорогувато, типу приорітети не ті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А раптом вагу наберу за зиму :D.

Якщо серйозно, то якщо можна на 36 взяти то чому б не використати? 4 додаткові спиці ролі не зіграють і тим більше не завадять ;) Я так думаю

Думав думав, зважив б"юджет і взяв поки 525 на наявні обода.

Згодом планую перейти на проми і взяти обода: або ті мавіки 319, або фаєрай ;)

Цікавить статистика: який пробіг втулок на промах до заміни підшипників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...