Перейти до змісту

Амбушюри до навушників


Рекомендовані повідомлення

Прошу допомоги в пошуку поролонових амбушюр до навушників-"вкладишів" (не вакуумних). На вигляд ось такі:

d5MS0GMd.jpg

Десь тижня два тому в мене закінчились особисті запаси і я вже довгий час намагаюсь знайти цей "специфічний товар"© в межах Луцька. Колись їх можна було придбати в ЦУМі (старому), потім лише в "Там-Тамі" (в точці на вході). Пошук по Варшавці та деінде нічого не дав. Можливо, хтось теж цікавився цією темою й знає, де можна запастись такими амбушюрами. Ну, і якщо хтось просто може поділитись своїми запасами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех деж ти був на вихідних, викинув 1-2 пари точно :g04:

буду ще прибиратись, можливо знайду то дам знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись теж шукав і найшов у вищезгаданій точці в там-тамі

Напевне, крім нас двох покупців не було, тому замовляти товар перестали. :_03:

ех деж ти був на вихідних, викинув 1-2 пари точно :g04:

буду ще прибиратись, можливо знайду то дам знати.

Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Косів порта про купував в магазині на Радянській. Там, де яблука продають, аксесуари різні. Забув, як називається магазин, якщо йти зі сторони центру то з лівої сторони. За Комп. Всесвітом. В комплект входило 3 пари по ціні 70 з копійками грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю такі амброшурки, правда білі, чорні вже порозбирали, потрібні - звертайтесь (пар 10-15 ще є).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згадав десь рік назад бродив по магазині "Мойо" і там помоєму були такі , упаковка - 2 пари а так як покупців справді одиниці то я думаю ще мають бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виражаю подяку користувачу "ALEX" за поповнення запасів на довгий термін. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...