Перейти до змісту

коти проти дітей


PPArhangel

Рекомендовані повідомлення

В одному із дворів луцька по вулиці Гордіюк 8 мешканці будинку з власних матеріалів встановили дитячій майданчик, але це несподобальсь одній старшій людині з тогож будинку бо вона там вигулювала своїх котиків. коли їй зробили зауваження щоб вона не вигулювала котів в дитячій пісочниці, вона написала скаргу в київ що гойдалка є в аварійному стані. Після цього Київ прислав лист в жек заварити гойдалку. Люди які встановили даний майданчик звертались до журналістів в мерію, держгімпромнагляд, жек але всі переадресовують один до одного.

Підкажіть будь-ласка в якому порядку потрібно збирати документи і як розблокувати дитячу радістьUmzeS.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Написати в Київ , що в цієї старшої людини в квартирі знаходиться точка продажу алкоголю та наркотиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяти болгарку і "розварити" гойдалку

Після цього Київ прислав лист в жек заварити гойдалку

розуму нестало хоча б на скерування злагодити гойдалку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гойдалка цілком справна на гойдалці гойдались одночасно 4 кремезних мущини перед тим як дати гойдатись дітям.

в жекові сказали якщо зріжете пломби то ми зріжем гойдалку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді знайти спільну мову з головою жеку,

вкинути його в машину,

привезти до гойдалки,

показати шо з нею все добре,

і хай при вас там напише

шо дає дозвіл на експлуатацію.

То там лише пломби?

Я думав -

%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D1%85%D1%83%D0%B9-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%B9-703511.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одному із дворів луцька по вулиці Гордіюк 8 мешканці будинку з власних матеріалів встановили дитячій майданчик

если что то случится кто отвечать будет?

на гойдалці гойдались одночасно 4 кремезних мущини

сертификат выдали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, а когда тебе жек поставит, то ты, в случай чего их к ответу притянешь? не смеши.

З.Ы. Зевс, тебе б бюрократом работать... Неоценимый кадр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мешканці звертались в держгімпромнагляд за єкспертизою і сертифікатом але вони відмовили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мешканці звертались в держгімпромнагляд за єкспертизою і сертифікатом але вони відмовили

и чем мотивировали?

З.Ы. Зевс, тебе б бюрократом работать... Неоценимый кадр

все инструкции по безопасности написаны кровью :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мотивували тим що такі сертифікати видають тільки підприємства які виготовляють даний тип продукції, крім того встановлювати повинні організації які мають дозвіл на встановлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ЖЕК забракував вашу гойдалку - вимагайте від ЖЕКА, щоб вони встановили свою гойдалку.

Да, а колись пропагували зовсім інші цінності.

-Гражданин крокодил?

-А что?

-Значит, это Bы угнали компрессор?

-Да, это я его угнал.

-А как Bы собирались его использовать?

-А мы его уже использовали.

-Мы построили площадку для ребят.

-А-а... Хех, молодцы! А о компрессоре не беспокойтесь - мы его доставим сами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жек каже що нема коштів на встановлення гойдалки

Боржники в будинку є? Немає? В такому разі колективну заяву на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразків таких заяв є ціла купа в інтернеті.

http://yurporada.kiev.ua/uk/poradi-iurist-v/kak-sostavit-i-podat-zayavlenie-v-zhek.html

1. Заява начальнику ЖЕК.

2. Дочекатись відповіді.

3. Якщо відповідь негативна - скарга на бездіяльність начальника ЖЕК.

А нашо вам той ЖЕК? Скоро скрізь буде ОСББ. Ось і повід є його створити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, что даже сам кот стал бы на защиту интересов детей (если мог-бы). Один раз меня с ребенком с детской площадки - гнала одна бабушка! Я не стал конфликтовать и мы пошли на другую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качеля - чиясь власність . І без рішення суду , ніхто не може її заблокувати , а для суду - потрібне рішення Держгірпромнагляду ...тоді і дадуть заключення про стан . ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно, попросили хорошие знакомые изготовить во двор горочку с домиком для деток. Не совсем наш профиль, но при поверхностном изучении информации выяснилось - чтоб узаконить изделие, придётся заплатить дороже, чем само изделие стоит. Иначе, ни дай бог что то произойдёт ( кто то куда то ни так наступит, споткнётся, упадёт и т.д.) - вся ответственность на изготовителе. Вынуждены были отказать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би її заварив би в квартирі, шоб вона взагалі вийти незмогла би!)))))) ото-то булоби їй несподіванка.....!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"коти против детей". я фигею с ваших причинно-следственных связей. топикстартер случайно не в жёлтой прессе работает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...