Перейти до змісту

Креслення котла для бані (сауни)


huntsman

Рекомендовані повідомлення

В процесі будівництва баньки стикнувся з виготовленням котла, є матеріал, є майстер який зварить, от з розмірами та формою не можу оприділитись ... можливо хтось щось під рукою має ... ? Обєм 7 м3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А купить не проще? Я это к тому, что фирменые качественные котлы, будут создавать ЖАР огого! А самопал может конечно и в разы дешевле, но непрактично. Будешь спаливать вагон дров чтобы нагреться, и подкидывать в топку каждые 15 минут.

ЗЫ. Могу ошибаться, я в этом не силён.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швагро недавно купив, не знаю яка там товщина металу, але здається що якщо добре дров підкинути то він розплавиться ;) хочеться надійного ;) з металу так 8-10 мм ;) + ще хочу щоб вода нагрівалась для душу після котла, вварити бачка на трубі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще не завжди куплене краще, з котла відразу все тепло іде в трубу, вона аж червона, а котел гріє поки дрова підкидаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

розпочато виробництво котла по кресленнях ... про результат повідомлю ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

закінчено виготовлення котла, як пройдуть випробування поділюсь і викладу фотки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов час покрасити котел, може хтось порадить термостіку фарбу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метал хоть нержавійка? А то звичайна чорна сталь, хай хоть сантиметрової товщини прогорить швидше ніж 2 міліметри нержа який в фірмових кам"янках.

До речі, котел для бані і для сауни - то троха різні речі.

Термостійка фарба - порошкова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

метал чорний товщина 1 см, але не думаю що в домашніх умовах він так швидко прогорить ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

метал чорний товщина 1 см, але не думаю що в домашніх умовах він так швидко прогорить ...

Я не казав наскільки швидко, я казав у порівнянні з хромованою, жаростійкою сталлю. Окалина з"являється при 600 градусах, а на нержі - при 900-1000, і то неінтенсивно. Щоб прогріти приміщення сантиметровий лист сталі треба "палити" довше ніж двоміліметровий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...