Перейти до змісту

4-х колісний велосипед


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

Хотів би дізнатися як можна придбати такий агрегат і в скільки це задоволення обійдеться?

qbx1.png

p4pb1558662.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=dIlE3RsPi_Y

Ці велосипеди виготовляють в Франції, але скільки вони коштують я так і не знайшов. Ось сайт

Ну чи подібні. Може хтось хто переганяють авто з Європи, зможе привезти. Просто потрібний 4-х колісний велик))) Або хтось сам може щось подібне зробити, пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой не знаю я чи практичний такий ровер, якщо використовувати його як на другій фото.. мені здається в лісі його більше нести на собі прийдеться ніж їхати. Та й в полях стежинки теж не дуже широкі. А от по асфальту та дуууже легкому бездоріжжі можно поїздити...

А наші магазини, які спеціалізуються на продажі роверів не пропонують такого, можливо не виробництва Франції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, Планую більше на асфальті його використовувати. Стосовно магазинів, то здається що там лише звичайні. Навіть 3-х колісних немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VojinSvitla, звичайно треба питати під замовлення. Так навряд чи вони тримають в асортименті. Але це таке - думки в голос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити щось подібне, це треба креслення, можливості, а то зварити на колінці можна, але чи поїде, і як далеко, питання.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VojinSvitla, собирал я знакомому несколько лет назад четырёхколёсный рекумбент. за основу взяли готовую раму от трёхколёсного рекумбента с eBay, а дальше сами. я тебе в личку контакты скинул, набери если действительно интересуешься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...