Перейти до змісту

Покатушка з дітьми на Чебені


Plum

Рекомендовані повідомлення

Є думка завтра вранці виїхати з дітьми велосипедами на Чебені з ночівлею.

Виїхати з Луцька години біля 10-11, доїхати до Озерця і там на кілька годин зробити привал, покупатись, відпочити, зжувати якогось бутерброда, а потім їхати далі. В Чебенях покупатись, посидіти біля вогнища, заночувати і в неділю вирушити назад тим же маршрутом, знову з зупинкою в Озерці.

Поїздка однозначно безалкогольна.

Темп поїздки -- мінімальний, щоб дітлахи не умахались. Можливі часті зупинки. Тобто, вело-лосям морально це буде досить складний похід.

Теоретично розглядається варіант перенесення походу на наступні вихідні.

Чи є ще бажаючі прокататись в такий вело-похід з власними дітьми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому в чебені? якщо мені не зраджує память то до чебень 35 км, а не краще в хрінники? 5 км різниця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хрінники з дітьми?! По тих підйомах-спусках?.. Ні, дякую, я не хочу в дітей раз і назавжди відбити бажання від вело-походів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хрінники з дітьми?! По тих підйомах-спусках?.. Ні, дякую, я не хочу в дітей раз і назавжди відбити бажання від вело-походів.

а точно,вибачте якось неподумав))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хрінники можна заїхати практично без підйомів спусків, і майже все по асфальту і практично без машин. В ці вихідні ми точно не зможемо, а за наступні можна було б подумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, дорогою до Чебень дуже важливий пункт Озерце, де діти зможуть відпочити.

В ці вихідні ми точно не зможемо, а за наступні можна було б подумати.

Якщо сьогодні не вирішиться, що на наступному тижні я буду в Карпатах, то залюбки перенесу на наступний тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хрінники можна заїхати практично без підйомів спусків, і майже все по асфальту і практично без машин.

Підкажіть, будь ласка, маршрут.

Р.S.: Це озеро Чебені якось сполучається з Стиром? Це і є та водойма, що тут згадувалася?:

http://board.lutsk.u...vnchnii-matras/

Чебени это затопленный Стырем песчаный карьер за Топильным.

Это тот водоем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хрінники можна заїхати практично без підйомів спусків, і майже все по асфальту і практично без машин.

Підкажіть, будь ласка, маршрут.

Ось тут видно маршрут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...