Перейти до змісту

Треба кататись


Daman

Рекомендовані повідомлення

Покатались.....

мля... Лука впав. Лікоть розбив......але після надання першої медичної..... весело пив сік в парку. :)

Причиною стала модна фара Сігма Супер Лед (ніби так...) і гнутий рульна який вона була встановлена.

Прихорошій швидкості фару розтрясло на ямах і вона підперта зниз рубашками піднялась на такий кут, що світила вдалечінь а не під колесо.

На першій ямі він ще втримався, а на другій, ще глибшій вже ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до клубу впавших, через фару Сігма. Я просто затормозив різко на мокрій бруківці, як піонер, коли в мене впала фара. Нічого не розбив, але все одно неприємно.

Висновок. Фара - гівно, а самому треба вчитись акуратно і уважно їздити в будь яких ситуаціях, нікому не треба цей героїзм і швидкістьнах, якшо вона закінчується травмами, гіпсами і т.д.

Всім приємних поїздок без травматизму, поломок, проколів коліс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба гнати на модну "якоби" фару Сігма-Лед. Просто якщо стрибання - це реалії життя - на кермі робиться резинова чи ще якась основа, наприклад, з ізоленти, на яку і прищіплюється тая фара...І взагалі, треба їздити як мінімум з двома фарами, не рахуючи ближнього світла та потужного налобного ліхтаря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не правльно мене зрозумів.

До фари ніяких притензій... конкретно до Супер-Лед, вона була хреново встановлена, ще й на гнутому кермі і світила вверх, а не під колесо.

ПОНЯВ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора поїхав здався в лікарню, де була проведена первинна хірургічна обробка рани. Було весело і радісно, поки лідокаїн не перестав діяти. Зранку сходив на перевязку і оформив лікарняний листок (ввечері я ще думав що піду на роботу), після чого поїхав і купив рівний руль. Наступний етап- налокотники і наколінники. Наполегливо рекомендую не їздити без шоломів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я з тими рулями ніфіга не в"їду. Одні міняють прямі на гнуті, інші навпаки. Мінялись би вже, нащо їх по кілька штук купувати ? І з яким зручніше, поділіться досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені не має значення прямий руль чи гнутий, але Sigma SupraLed на гнутий руль кріпиться неправильно- заважають троси. Тому і поміняв. До речі нікому не потрібен руль від Сталіона? (може на квест, від гопів відбиватися :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...