Перейти до змісту

Хто в Луцьку займається обклейкою авто плівкою?


DMK

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Шукаю людей, хто займається обклейкою авто плівкою. Бачив в Луцьку все більше і більше авто обклеєних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

як мені відомо то у луцьку ніхто.

Помиляєтесь. "Ніхто", не займався пару місяців тому. А зараз - займається багато хто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто наприклад? зразки роботи? ви знаєте які потрібно вимоги для нормального обклеювання авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому тут умови? В гаражних умовах, можна нормально обклеїти авто. Я питаю "ХТО ЗНАЄ". Я не питаю, хто хоче пофлудити. Впевнений на 100500%, що в нас обклеюють, і не один - другий сервіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь є тема на форумі.Там ПассатВ6 синьою плівкою обклеювали,пропонували як послугу.VaLeRa недавно теж шукав,нипиши в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха ха ха. посміявся від душі. ви в 1 пості питаєте , в цьому стверджуєте. а я кажу що на даний момент якісно ніхто не обклеює , а нормально і я тобі обклею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто-хто? А хто маршрутки обклеює? Правильно, рекламні контори. Тільки якість залежить як від самої плівки так і від того скільки платять. В мене ьувші колеги могли обклеїти звичайним рекламним оракалом машину так, що і через рік комар носа не підточить. Умови - чистий бокс з відповідним кліматом, літра ізопропілового спирту, ну і правильна самоклейка. Але по ціні тоді вийде як аерографія)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумієш на маршрутках не видно дефектів, обклей іномарку так само як і маршрутку, побачим чи ти щасливий будеш. і ти не рівняй звичайний оракал до спеціально відготовленої плівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумієш на маршрутках не видно дефектів, обклей іномарку так само як і маршрутку, побачим чи ти щасливий будеш. і ти не рівняй звичайний оракал до спеціально відготовленої плівки.

Всі зрозуміли, що ти майстер 80-го рівня. Але я шукаю трохи не те. Я сам зараз обклеюю своє авто дорогою плівкою, матовий колір. І зіткнувся з однією проблемою, про яку хотів би поговорити з людиною, яка має в цьому розуміння. Якщо можна це назвати "майстер класом" - то нехай це буде навіть і так. Готовий заплатити, хто обклеїть потрібну мені части авто - моєю плівкою. Плівка не дешева, з мікроканалами. Бокс, інструмент маємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і не кажу що авто треба обклеювати рекламним оракалом. А спеціальний - має відповідні властивості щоб мінімізувати дефекти. Дефети все одно будуть, але про це знатиме лише той хто клеїв, ну може власник при детальному вивченні щось знайде, а коли ти стоятимеш на світлофорі чи рухатимешся містом ніхто нічого не помітить, так само як і на маршуртках. Тому я і кажу про чистий бокс в якому можна добре підготувати поверхню, температуру/вологість, оптимальну для поклейки і тому подібні речі. Сам ніколи не клеїв, але багато спостерігав за процесом оскільки працював в суміжній сфері нічого екстра-складного там немає, за пів-року початківці стають віртуозами (я про рекламну поклейку а не про авто), тому досвідчених людей в луцьку не 1 десяток, в тому числі знаю людей які дуже уважні до дрібниць при поклейці, з 8-літнім стажем як мінімум, вважай відтоді як в Луцьку з"явились перші обклеєні Богдани.

DMK, відписав в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші роботи, кому цікаво:

Все робилось вперше. Ніколи з цим не мав справи. Також, підкреслю - В ГАРАЖНИХ УМОВАХ. І плівка пережила вже жару, мийки під високим тиском, дощі, грози. Тримається хоть би що.

Також обклеювали капоти, криши, багажники в Луцьку - люди поки що не шкодують.

post-9929-0-50114100-1374013417_thumb.jp post-9929-0-92089000-1374013421_thumb.jp post-9929-0-49948000-1374013426_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну правельно, капот, криши , багажник - це одне, а обклеювати такі деталі як бампера, крила. і ти побачиш шо навичків новичка явно мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість на фото достойна уваги. Профі не народжуються, а здобувають навики на практиці. Респект вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну правельно, капот, криши , багажник - це одне, а обклеювати такі деталі як бампера, крила. і ти побачиш шо навичків новичка явно мало.

правЕльно. Саме для цього, я і створив цю тему, щоб знайти майстра цієї справи, і задати декілька питань. А ваш флуд в цій темі - не доречний. Тому, якщо ніколи не мали справи з цим, і поняття не маєте що і як - прошу просто не засмічувати тему. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, - не можу знайти його тему. Займається поклейкою авто. Звернися, можливо допоможе порадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема : робота з плівкою, автор - Grey2011.

VaLeRa, - не можу знайти його тему. Займається поклейкою авто. Звернися, можливо допоможе порадою. ПОМИЛКА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема : робота з плівкою, автор - Grey2011.

VaLeRa, - не можу знайти його тему. Займається поклейкою авто. Звернися, можливо допоможе порадою. ПОМИЛКА.

Ссилку будь ласка. Бо не бачу такої теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дочитал тему, может кто и дал этот номер. Зовут Руслан 050160 99 00, живет на ковельской, на повороте на 3-ю поликлинику (госпиталь). Он давно занимается этим делом, начинал с сотрудничества с салоном mitsubishi. Я у него свой ланцер бронировал частично, остался доволен, его много кто хвалит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дочитал тему, может кто и дал этот номер. Зовут Руслан 050160 99 00, живет на ковельской, на повороте на 3-ю поликлинику (госпиталь). Он давно занимается этим делом, начинал с сотрудничества с салоном mitsubishi. Я у него свой ланцер бронировал частично, остался доволен, его много кто хвалит

Ну от, а то "нема спєців, нема спєців", кошмар і ужос )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дочитал тему, может кто и дал этот номер. Зовут Руслан 050160 99 00, живет на ковельской, на повороте на 3-ю поликлинику (госпиталь). Он давно занимается этим делом, начинал с сотрудничества с салоном mitsubishi. Я у него свой ланцер бронировал частично, остался доволен, его много кто хвалит

Руслан это электрик. А тонировкой и бронированием - занимается его друг, родственник. Насчет оклейки авто пленкой - я не слышал, что он занимается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму мінівені на бочині облізла фарба і потріскалась шпаклівка. Перетирати і фарбувати влом, на швидкість не впливає. А от освіжити недорогою плівкою з рисунком - чому б і ні, все одно з часом перефарбовувати. Недавно бачив, як хлопці оракал з голубом прямо на вулиці на капот клеїли - нічого так вийшло!

Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму мінівені на бочині облізла фарба і потріскалась шпаклівка. Перетирати і фарбувати влом, на швидкість не впливає. А от освіжити недорогою плівкою з рисунком - чому б і ні, все одно з часом перефарбовувати. Недавно бачив, як хлопці оракал з голубом прямо на вулиці на капот клеїли - нічого так вийшло!

Хто що порадить?

Малюнками не займаємось, а саме плівкою, однотонною - можемо зробити. Ціна залежить від плівки.

0992293076 - Діма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...