Перейти до змісту

Хто допоможе переїхати на недорогий хостинг?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Маю невеличкий сайтик на хостингу Мірохост. Прийшов лист з Мірохосту, що за наступний рік хостингу треба заплатити 559,20 грн.

Видається мені, що для сайту-візитки то трохи задорого. Хто підкаже недорогий і хороший хостинг, а також за винагороду допоможе переїхати туди з Мірохосту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yarchik дешовые хостинги не наш выбор

например вот такая фигня может быть - www.advocat.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з Візора плавно "переїхав" сюди. Цілком задоволений!

Повністю погоджуюсь. Суперський хостинг уже не перший рік з ним.

Ще колега коритується HostLife, то також ніяких нарікань немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий дешевий і нормальний хостинг

http://uahosting.com.ua/

можу допомогти

А можна пару адрес якихось сайтів з цього хостингу - глянути, шо і як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Uahosting не раджу - якість так собі. Ukraine - якісний хостинг, ось іще можете подивитися: Рейтинг українського хостингу. А переїхати вам може допомогти служба підтримки того хостингу, який ви оберете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ukraine.com.ua +1 - теж ним користуюсь і людям раджу. Потрібна буде допомога - велкам в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, бачу, що просто "переїхати" толку не буде - там якісь бази PHP, MySQL... я тільки html-ки копіювати вмію.

Треба попрацювати над сайтом. Трошки переробити його, зробити нормальну адмінку, впорядкувати підрозділи, прикрутити "новини", зареєструвати сайт в пошуковиках, зробити "раскрутка сайтов" і т.п. Коротше, має бути сайт-візитка з можливістю наповнення деяких його розділів (текстами, лінками, jpg-ами).

Хто може в комплексі допомогти і скільки то орієнтовно буде коштувати (від ... грн. до ... грн.)? Сайт - www.advokat.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, в принципі я б міг взятися, грошей візьму відносно небагато, треба оцінити об'єм роботи і глянути, на чому сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...