Перейти до змісту

У украинцев могут принудительно отобрать автомобили старше 10 лет


relaxgood45

Рекомендовані повідомлення

Шкода, що я не політик. Так би можна було попросити політичного притулку в нормльній державі і жити як людина...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що я не політик. Так би можна було попросити політичного притулку в нормльній державі і жити як людина...

а в тебе є машина? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поїхав дідок на жигульці на базар з мішком картоплі, вернувся нізчим-хулі поробиш політика...

відкривають вони ринок для нових авто мать їх...завдяки цьому нові ще подорожчають за рахунок утилізаційного збору, який буде обов'язковим після цього закону

і

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якись палєвний політизований сайтєц. брєд-скажу як капітан очевидність. такого ніколи не буде. ніде у світі такого немає і не буде. бо коли забирають в тебе особисто-це зайвий привід спалити дім уряду і тут уже не "пошумлять і затихнуть".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що я не політик. Так би можна було попросити політичного притулку в нормльній державі і жити як людина...

а в тебе є машина? :)

Машини в мене нема, я просто що старшим стаю, то менше мені хочеться старшати. І жити тут не хочеться. Я раніше таким патріотом був, там "Слава Україні!" і так далі, а тепер якось очі відкриваються, чи що. Яка нафіг Україна? Де вона?

Машина... та з такими темпами я на ту машину аби до 50 років заробив. І то в той час як середньостатистичний європеєць на яку-небудь колимагу просто щоб їздити може за кілька місяців назбирати. Та то ще хєрня, якщо зароблю, то ідіоти, які сидять в уряді не дадуть мені її купити.

Будете йти палити, то мене покличте, бо в нас можливо все і таке "пакращення" в автосфері можливе.

Не баньте мене, люди, то якийсь крик душі був :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де населення гроші візьме на нові машини??

в цій країні толку не буде... поки ту компашку не розстріляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай спочатку зроблять нормально розмитнення авто а потім вводять таку фігню. В нас багато хто купляє б/у авто яким більше 10 років і нормально їздить

автосалони кому треба проплатили і вийшло

По словам Назаренко, цель законопроектов - изъятие из оборота подержанных автомобилей и освобождение рынка для приобретения покупателями новых авто
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он добавил, что согласно пояснительной записке к законопроекту N0936, сегодня в Украине шесть из десяти автомобилей - старше десяти лет.

Тобто шість із десяти людей вже не піде за них голосувати. Ато й збереться в некерований натовп і буде валити ТЗ, дорожчі 100 кілобаксів.

Коротше кажучи, ще один безтолковий висер. За носа поводити <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такого не буде .©ванга

таке буде. ©Янукович&Азаров *ironic*

не буде, бо якщо хтось забере старі каділакі чи мерседеси у вищих урядовців, то цих людей які придумали цей закон за яйця підвішать і потім спалять.

це такий самий бред як те що підвищать стипендію до 1 тисячі гривень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрати - не заберуть. А от заборонити їздити можуть, залишиться тільки розпиляти болгаркою, або перегнати по-швидкому в Білорусію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є тип влади/крупних підприємців, які заробляють на створенні цінностей, а є такі, які тільки і вміють, що відбирати і наживатися на переділі. Нинішня владно-олігархічна верхівка саме другого типу. Їм не дає спокою те, що незважаючи на усі старання у населення (черні, як вони вважають) ще є заощадження. В кого в банку, в кого в банці, в кого маленький бізнес.... Їм це не дає спокою. От вони і придумують як добратися до цих грошей. Саме цікаво, що попереднє підняття мита не стосувалося елітних авто з великим робочим об"ємом двигуна. А авто для середнього класу найбільше обклали митом. Політика цілком очевидна. Чернь має заробити на себе і годувати олігархів (які прикриваються гаслами створення робочих місць). Тут хочуть якихось 100-200 млн грн додатково у казну зібрати, а паралельно структури стоматолога лише через контрабанду нафтопродуктів недоплатили у бюджет суми, які вимірюються млрд гривень. Цинізм у відкритій формі.

Але це те, що хочуть, що б народ бачив. Але, напевно, увагу народу відволікають від ще цікавіших сфер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во же ш підар.си! Ще трохи і народ візьметься за вила і пожене тих народних обранців туди звідки вони приповзли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все зробилось у відповідь на дії Росії, яка ввела утилізаційний збір з 1 вересня.

http://lifedon.com.ua/economy/finance/5957-v-ukraine-vvoditsya-plata-za-utilizaciyu-avtomobiley.html

тільки відчують на собі ці "зміни" не олігархи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во же ш підар.си! Ще трохи і народ візьметься за вила і пожене тих народних обранців туди звідки вони приповзли!

Ця фраза з'являється з року в рік з покращення в покращення.

З.І. Врадіївка не рахуєтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да они вообще уже страх потеряли.

В Украине, и такое сук@ в таком случаи многие люди не только машину потеряют, а и работу, короче на уме одни маты... :0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а заводи які збудують на ці "державні" кошти через кілька років приватизують дядькі олігархи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони строїтись вже будуть приватизованими, тим падлюкам все мало! Їм ще давай поки не вижмуть з народу все а потім свалять на свої острова і вони не при ділах в кінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а заводи які збудують на ці "державні" кошти через кілька років приватизують дядькі олігархи

Ну да, а нам простым смертным подыхать, то вирус какой то придумают, то закон, а все для вытягивания денег! как оно все заеб....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во же ш підар.си! Ще трохи і народ візьметься за вила і пожене тих народних обранців туди звідки вони приповзли!

От всі ми звикли говорити "народ візьметься і пожене".

А от "ми візьмемося і поженем" геть не так звучить, правда? От він, менталітет наш. Моя хата скраю. А чого? Бо всім є що втрачати.

З іншого боку, вигідна в чомусь позиція - якщо народ не візьметься, то потім можна його сидіти і ганити - і люди в нас погані і т.і.

sasha1132, без образ, то не конкретно до тебе. Я взагалі казав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...