Перейти до змісту

Субота


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

В суботу в парку будуть проводитись якісь змагання. Включено в перелік велосипед. Хто що знає і думає з цього приводу.

Можна прийняти участь. По попередній інформації реєстрація об 11 годині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx, я понимаю, что ты отстаиваешь звание Лося Педального, но все же, между ночным Квестом с пятницы на субботу и дневным в воскресенье, на который мы выдвигаемся, как я понимаю, в субботу вечером, не кажется ли тебе участие в неких состязаниях в субботу утром - перебором? Даже если они на велах? :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МАМА....

Ну можна один заїздик, ну маленький, я швиденько, ну будь-ласка...... :)

Мені Юра Гайдучин сьогодні сказав. От я і уточнюю. Можна приїхати подивитись, або взагалі не їхати..... мені, в принципі пох..... тим більше після квесту. Хоча, чому б і ні..... можна спробувати хто захоче + ЧИМ БІЛЬШЕ НАС ТИМ МЕНШЕ ЇХ :)

Якраз після квесту будемо розігріті, а звідти в Гаразджу катнемо на розмітку траси. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебе СОКОМ відпою........... :)

Я сьогодні купила собі термос, і фляжку для соку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'Lexx_'

:)

:)

Я представляю, какой ты будешь бодрый после квеста!... :)

А если серьезно, лично я бы отсыпалась, но у меня - рабочий день. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене фляжка є. Невеличка така, з нержавійки, але вже соком наповнена. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясню в чому прикол.

Те, що має бути в суботу на 11 годин - це мав бути крос-кантрі. Він планувався ще за два місяці до квесту. Але після того, як я поговорив з Лексом, він сказав, що крос-кантрі в парку - це хєрово. Тому я запропонував провести його в гаразджі і в неділю щоб відпочити від квесту. Це я собі так думав, а тим хто зі мною організовуватиме день туризму в суботу в парку про це я не сказав. Тому вони включили в програму заходів змагання з велотуризму і при цьому встигли десь надибати 50 малишів, які мають на ті змагання приїхати зі своїми вєлами. Так що я отримав геморой і мушу тепер щось проводити в суботу.

Що ж це буде?

Це буде маркірована траса довжиною десь метрів 150-200 по лісочку, а по ній всякі децельні перешкоди - брівно, ворота, перекладина, качелі тощо. Так що хто хоче позмагатись з стрючками приходьте. Але краще - відсипайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...