Перейти до змісту

LUTSK in COLOR :)


ursa

  

199 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А с такими аналогиями можно далеко зайти и запретить, вообще, все.

"Чого бідні, бо дурні, чого дурні, бо бідні". А давайте замок розмалюємо. А то темний, обшарпаний. А ми його у всі кольори веселки. Класно буде!

Обобщение - логика идиотов. Помню фразу из одного советского кино: "Сегодня ты окно разбил, а завтра родину продашь?!..."

Таблица Луцк - не Замок, она ближе к "промзоне". Я против вандализма, ненавижу безвкусицу и пошлость. А Луцк в цвете меня радует. Я уже объясняла, почему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

А ти спрбуй, слабо? не забудь таблєтками і алкоголем запастись - легше стрес переносити.

Стріт-артом не займаюсь. :_04: Хто займається, хай і вирішує "іздєржкі професії". Ну або замовник їх. Приклади цивілізованого і легального графіті є. Ну або вперьод до бетонних огорож промзони, опор мостів, будівель суду, міліції, міськради. Хоч на опір буде схоже, а так - хуліганство.

Обобщение - логика идиотов. Помню фразу из одного советского кино: "Сегодня ты окно разбил, а завтра родину продашь?!..."

А давайте індукцію як наукову теорію теж в унітаз спустимо, ага. Ця стела теж архітектурна споруда.

Таблица Луцк не Замок, она ближе к "промзоне".

Лице, візитівка, перше слово міста до приїжджих - промзона? Цікаво.

Вже було тут. Не рівняйте Замок і букви...

Був тут колись такий Тьома Лєбєдев, от він замок прирівняв до трьох веселих букв. Різницю відчуваєте?

І по темі. Здивований, скільки в нас прихильників помальованих стін, що не має нічого спільного із красою, естетикою, здоровим глуздом. Досить глянути на будинок при повороті до "тещиного язика", боки фотосалону на Відродження, арки на Лесі Українки. Воно гарне? То чим тоді від нього відрізняється "колхоз" в'їзної стели? Скажу - об'ємом фарби і рекламою тут.

Чим існуючий варіант не вгодив? Обдертий, обшарпаний, неприглядний? Ні, доглянутий, чистий, білий, цілий. Але в когось "его" заграло, воно вирішило, що "скучно". Там, де дійсно негарно, брудно, обшарпано, воно не йде, а псує існуюче. Розмалюйте паркана, яким огороджена вже кілька років яма на розі Молоді-Соборності, обшарпані будинки Старого міста (швидше відремонтують, або ваше творіння довше бачити будуть), замалюйте дике псевдографіті "спальників" - от за це вдячні будуть, а так самопіар і хвальба.

Лучани не лише борда. Вчора був біля стели зі сторони Ківерців, цікавився думками людей в автобусі- позитивних відгуків не було.

Думаю, не треба ремствувати на владу ("їй пофіг", "за хабарі", тощо). Як казав професор Преображенський - розруха в головах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ля. Достали. Старперизм и консерватизм.

Ещё раз начнётся отвлечённо-сравнительная философия - убью тему нафиг. Чтобы не раскрашивать ваши унылые будни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І по темі. Здивований, скільки в нас прихильників помальованих стін, що не має нічого спільного із красою, естетикою,

А скільки ви тут побачили прихильників помальованих стін? Назвіть по йменно.

З вашим баченням дивуватись вам ще і дивуватись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим, хто без дозволу розписує стіни будинків, паркани, зупинки, "прикрашаючи" їх невмілими, вульгарними малюнками або тупими незрозумілими написами -- повідбивав би руки власноручно. В нас же хто має "дзеркалку" -- той відразу мало не професійний фотограф, а хто купив балончик з фарбою -- той не балуйся який художник...

А от за те, що прикрасили ці "візитки міста" -- лише щиро дякую! Зроблено стильно, весело і нікому ніякої шкоди не приносить. Об'єкти, на які люди вже десятки років не звертали уваги, стали такою собі родзинкою міста, люди спеціально їздять, щоб подивитись, сфотографуватись. Це успіх і визнання, а нагорода "автору" -- посмішки жителів.

Зрозуміло, що владу це бісить. Бо виявляється, що не обов'язково витрачати мільйони з бюджету, щоб зацікавити людей, створити щось оригінальне, цікаве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не стримаюсь і покажу вам, як ще люди з нічим непримітних об'єктів роблять шедеври :)

42807-121859-0072a28beb153a67b0e7a24bd6b09b67.jpg

42807-121918-ef30a19456a97ca51cb6f52d2e90e681.jpg

42807-121933-1bdc8a32c03cf5cc55d1abbe6721b6cf.jpg

42807-122007-6ab207525c37813877dd624f6832a17d.jpg

42807-122113-4090a1290c9ff7880e0367a4abb22cd0.jpg

42807-122057-37676926525ea9b24e21ba3e79c8537b.jpg

42807-122129-ea54ed0fad19f89bcb2fd3b6567beb88.jpg

42807-122219-54d65acea6744d079032466582a6691a.jpg

42807-122241-81a62bd7b943c2052d2bb7200e8436bb.jpg

42807-122303-fc278b87d3420082a87d26675893f363.jpg

street-art-02.jpg

e2dab91a671e11e2866922000a1fbcb1_7.jpg

25036-025300-7e947e3a53a4b6c15a10b1d7f20a7a13.jpg

25036-025312-20d8e4879218a1353f521630c471f290.jpg

І ще

55293-133946-7778dad9d54e7310ab13f55291f67410.jpg

55293-134018-8acda2515871c0e2cf40680ca9e740e2.jpg

1465-141200-7ed0756d95ea02cc72875383fe8692d2.jpg

1465-141223-75b00c7e48a6222e5e26d45588f22fa7.jpg

1465-141244-e1748c286f5d6e12348b4a7b2a769d21.jpg

1465-145728-08a747eb5b5848730a41e40fec034883.jpg

1465-145747-da97257fa1d3108b1f95b38927ba31e4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не стримаюсь і покажу вам, як ще люди з нічим непримітних об'єктів роблять шедеври :)

Правильно. Згоден. В Луцьку бачив аж один проект (правда, комерційний), гідний показу публіці. То перефарбована комунікаційна шафа на Винниченка приблизно навпроти директорії. А то рівняти приховане спойлером із нашим чудом розфарбування.. Повторю вчора почуту фразу від пересічної людини "розмальовникам, видно, бракнуло на одну фарбу грошей, позбирали що в кого вдома було, тим і наляпали, і вийшов Попандопуло"

Ля. Достали. Старперизм и консерватизм.

Так елегантно мене старим пердуном ще ніхто не називав. :0155:

Назвіть по йменно

Ризикну припустити, що ви перші. Тому що те, що зроблене, не є навіть сучасною мистецтвом інсталяцією, не кажучи про класичні канони естетики, краси, урбанізму. "Балон". Перехоплю можливий аргумент "створи сам" тим, що для оцінки їжі не обов'язково бути кухарем, так і для оцінки побаченого не треба мати дві художні освіти.

Повторюсь: якщо робити, то гарно, і не псуючи існуюче, а перетворювати старе, облуплене, обшарпане, негарне. Інакше то пиха і нездорові амбіції.

P.S. Страшенно шкода, що нема влади на кшталт Джуліані. Але ж де, наші на кишеню, а не на славу працюють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"розмальовникам, видно, бракнуло на одну фарбу грошей, позбирали що в кого вдома було, тим і наляпали, і вийшов Попандопуло"

Та пересічна людина -- зануда і ханжа, яка скучає за комуністичною сірістю. Так їй і передай при зустрічі. А ще скажи, нехай зробить краще.

Як людина, якій по роботі доводиться вислуховувати про художні смаки можу стверджувати, що жоден, навіть самий-самий пречудовий проект ніколи не лишиться без критиків. Якщо боятись почути критику на свою адресу, то варто просто сидіти вдома, склавши руки, і в жодному випадку нічого не робити, особливо чогось творчого!

якщо робити, то гарно

Ну так повний вперед! Робіть! Тільки обов'язково гарно, дивіться щоб бодай хтось не почав критикувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це -- провулок на турецькому острові Кунда. Вважається одним з найцікавіших провулків світу:

1370412506_krasivye-pereulki-7.jpg

Теж, видно, однакової фарби не вистачило.

А це -- Бурано, 45 хвилин по воді від Венеції:

99611276_large_3617_5.jpg

99611279_large_495080_15.jpg

99611280_large_9319685.jpg

99611292_large_buranoisland.jpg

99611295_large_image_560908121242069015018.jpg

От тільки в нас все має бути однотонне, бажано сіро-буре, можна з елементами "циганського тюнінгу" -- позолотою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назвіть по йменно

Ризикну припустити, що ви перші.

А це вже - наклеп. І аргумент притягнутий за вуха. Ви, якщо не розумієте, що я і про що пишу, то запитайте мене прямо, чи подобаються мені розфарбовані стіни.

Теорію розбитих вікон я знаю, сама її винайшла колись давно для себе. Тільки сформулювати не додумалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так повний вперед! Робіть! Тільки обов'язково гарно, дивіться щоб бодай хтось не почав критикувати!

Перехоплю можливий аргумент "створи сам" тим, що для оцінки їжі не обов'язково бути кухарем, так і для оцінки побаченого не треба мати дві художні освіти.

Та пересічна людина -- зануда і ханжа, яка скучає за комуністичною сірістю. Так їй і передай при зустрічі. А ще скажи, нехай зробить краще.

Автобус весь переловити не вийде. :0165: Перед тим стела була сіра? Я щось пропустив.

Це -- провулок на турецькому острові Кунда. Вважається одним з найцікавіших провулків світу:

Тут вже точно пішли смаки, які у всіх різні. Та і те, що гарно дивиться у випалених яскравим сонцем південних містечках, або червоні/сині/жовті деревяні будиночки у фьордах, не завжди гармонійне тут і вже. Внесіть такого "папугу" на Театральний майдан, порівняйте, зробіть висновки. ТІ знаки що, погано дивились, були невидимі? Та все гаразд там було, просто хтось "скреативив", а воно не всім і до смаку, тим паче перше, що зустрічає тебе при поверненні додому/першому враженні від міста.

P.S. Прихильник в новобудах скла. Прихильник гри форми, а не кольору. Про Гауді знаю. Старовина тим і добра, що пройшла випробування часом. А тут кітч якийсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим же така добра сірість та безликість наших будинків, побудованих в часи 70-90 років? може я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"скучає за комуністичною сірістю"

Перед тим стела була сіра? Я щось пропустив.

мммм.. а слово "сірість" в тебе лише з кольором асоціюється, так?

не завжди гармонійне тут і вже.

Внесіть такого "папугу" на Театральний майдан

cb-DSC_0988.JPG

А де тут на фото Театральний майдан і з чим саме не гармоніює ця строкатість? Ми про різні речі говоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де тут на фото Театральний майдан і з чим саме не гармоніює ця строкатість? Ми про різні речі говоримо.

Чим погане було біле на зеленому? Чи біле у світлі фар погано видно? А ось така строкатість нагадує герби радянських міст, де було "много, но дурного". І до речі, із чим саме вона гармоніює зараз? Хіба сама із собою. Та і взагалі ми "залазим" у кольористику як науку.

UPD. Що було не так у цьому вигляді, що його треба міняти?

3z7t2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим погане було біле на зеленому?

"Зеленому" - це Ви мали на увазі зелене листя дерев? Якщо так, то весна-літо не вічні ж.

А коли все буде білим, думаю, ці яскраві кольори будуть ще файнішими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scabiosa Водії на рейсових автобусах кажуть, що при в"їзді у Луцьк всі з телефонами до вікон прилипають, шоб ті знаки зфоткати. Далі з тобою мови немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шикарно, пропоную скинутися невідомому атвору на фарбу - так тримати!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шикарно, пропоную скинутися невідомому атвору на фарбу - так тримати!!!!

Чому невідомому? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шикарно, пропоную скинутися невідомому атвору на фарбу - так тримати!!!!

Чому невідомому? )))

Тоді давайте проголосуємо. Мені не шкода 20-50 гривень за дану творчість.

Якщо Борда не проти - не бачу проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водії на рейсових автобусах кажуть, що при в"їзді у Луцьк всі з телефонами до вікон прилипають, шоб ті знаки зфоткати.

Не всі такі автобуси такі як ти кажеш, не всі такі як я кажу. :0165: Ти з водіями говорив, я з пасажирами. Ти з підлітками, я із старшими (платоспроможними).

Тоді давайте проголосуємо. Мені не шкода 20-50 гривень за дану творчість.

Можеш почати із автора того малюнка.

fQrea.jpg

До речі, odna, як ви ставитесь до вищевказаного графіті?

1268604408.jpg

В принципі розумію, чого народ "клюнув" на ті витвори. На малюнку вище типовий приклад луцьких фасадів. Гарні. Якби ще й будинок такий був. Особливо "красіво", коли різні магазини/контори по пять-шість в одному будинку, і у всіх власників по власному баченню кольору. Але "піпл хаває", то й нововитвір знаку "з'їв". Так що, на жаль, типовий Луцьк повністю відображено автором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fQrea.jpg

До речі, odna, як ви ставитесь до вищевказаного графіті?

мимимииии...

забавный котейка :)

А вы зад.... мм... дотошный человек. Целый автобус людей опросили. Завидное качество.

Вы бы добыли разрешение от властей без стресса для вас. Таблетки понадобились бы им, после :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вести будь-які дискусії про вигляд Луцька в Луцьку безперспективно. Місто приречене на циганщину.

PS. Ставте свої мінуси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вести будь-які дискусії про вигляд Луцька в Луцьку безперспективно. Місто приречене на циганщину.

Та хоч в Любешові. Аби робилося все (назву двома словами) "з толком".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...