Перейти до змісту

Відкрився перший у Луцьку інтернет магазин з продажу продуктів харчування


Tomhuk

Рекомендовані повідомлення

«BANG» - це перший інтернет-магазин у Луцьку по продажу продуктів харчування. Це унікальна можливість здійснювати свої покупки харчових продуктів вдома, у офісі чи, навіть, на відпочинку!

Он-лайн магазин «Bang» — створений спеціально для сучасних та енергійних людей, що цінують свій час та кошти!

http://bang.net.ua/

Можливо не в той пост, чи тему. прохання модераторів поправити. якщо можливо.

Дякую!

post-2382-0-59810400-1372618195_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоколад Корона молочний з цілим лісовим горіхом 100г - 28,40 грн

напевне помилка з ціною, зазвичай така вартує 11-12 грн

з цукерками також лажа в ціні, кілограм 2 грн..

:)

поки що, сирий і тугий гастроном, є що допрацьовувати.

безкоштовна доставка 50+ грн - хороший момент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і інтернет-магазин теж НЕ ПЕРШИЙ!!!!

є такий zasik.com.ua але щось там зараз проблеми з хостингом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея взагалі хороша, та є нюанси, а саме :

- інтернет магазин не готовий і з помилками ( доробіть розділи( наповніть їх), попросіть коректора виправити помилки).

- цінова політика - кожен Ваш замовник буде порівнювати Ваші ціни з цінами супермаркетів чи ринку, якщо в Вас є перевага в ціні - покажіть її, чому людям краще замовляти в Вас, а не там де вони вже все це беруть.

- доставка ( за доставку щось я взагалі не зрозумів, вкажіть детальну інформацію, вона платна чи ні, наприклад скільки я маю заплатити за доставку двох бутилок вина, на сайті цього немає і відповідно замовлень пока не буде, або їх буде мало). Вибачайте - за доставку інформації просто не знайшов...

Виправивши та уточнивши деякі нюанси, я думаю дана ідея має право на життя і буде користуватись попитом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не перший! від нашого краю вроді був перший...засік вроді би

Ні на жаль ви помиляєтесь, Засік не перший! Він відкрився у 2013, а ми вже працювали у 2012, нажаль в нашій державі, складно займатись такими проектами...

і інтернет-магазин теж НЕ ПЕРШИЙ!!!!

є такий zasik.com.ua але щось там зараз проблеми з хостингом!!!

Ні на жаль ви помиляєтесь, Засік не перший! Він відкрився у 2013, а ми вже працювали у 2012, нажаль в нашій державі, складно займатись такими проектами...

Через пейпел не можу оплатити (((

Способи оплати також вказані на сайті

Ідея взагалі хороша, та є нюанси, а саме :

- інтернет магазин не готовий і з помилками ( доробіть розділи( наповніть їх), попросіть коректора виправити помилки).

- цінова політика - кожен Ваш замовник буде порівнювати Ваші ціни з цінами супермаркетів чи ринку, якщо в Вас є перевага в ціні - покажіть її, чому людям краще замовляти в Вас, а не там де вони вже все це беруть.

- доставка ( за доставку щось я взагалі не зрозумів, вкажіть детальну інформацію, вона платна чи ні, наприклад скільки я маю заплатити за доставку двох бутилок вина, на сайті цього немає і відповідно замовлень пока не буде, або їх буде мало). Вибачайте - за доставку інформації просто не знайшов...

Виправивши та уточнивши деякі нюанси, я думаю дана ідея має право на життя і буде користуватись попитом.

Дякуєм за поради.

В майбутньому сервіс вдосконалимо!

Серед телефонів немає мтс - фіговенько.

Менеджер по продажах Ковальчук Богдан +380663456600

(тел. є всіх операторів, після замовлення Вам телефонують, і уточнюють замовлення.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

noQil.jpg

Тут інформація ніби і є, але не зрозуміло, який тариф на доставку при замовленні товарів на суму менше 50 грн.

Ще поряд з пунктом "Безкоштовна доставка" у розділі "Про нас" стоїть зірочка, а пояснення до цієї зноски немає.

А сам сайт подобається: красивий, приємний. Пошук, щоправда, видає часом дивні результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф на доставку при змовленні товарів на суму менше 50 грн = 0 грн, але Ви не зможите замовити на меншу суму, тому що це мінімальна сума замовлення 50 грн.

Правда дякуємо за зауваження, виправимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...