Перейти до змісту

Хто з Рожищ, або часто там буває підкажіть!


INVICTUS

Рекомендовані повідомлення

Колись мені розповідали, що у Рожищах десь в болоті, чи в Стирю стоїть танк... наскільки це правда, де саме він є і бажано знати чи він радянський, чи німецький?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись мені розповідали, що у Рожищах десь в болоті, чи в Стирю стоїть танк... наскільки це правда, де саме він є і бажано знати чи він радянський, чи німецький?

поїхати відкопати хочете? :0137::_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його давним давно витягли. Поставили під 13 будинком - дітям на втіху, доки одному маляті не прийшло в голову засунути голову під дуло і застрягти. Після інценденту танк зник в невідомому напрямку, хоча мова може йти про совсім інший танк - Стир великий.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що хочеш 50 000 зелених отримати?, хитрющий...)

Та шо ми, лохі, совєцький металолом шукати? Німецький "Тигр" в залежності від стану коштує від 1 до 3 млн. $. Так що дойче танки з болота тягнути є більш вигідним заняттям ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його давним давно витягли. Поставили під 13 будинком - дітям на втіху, доки одному маляті не прийшло в голову засунути голову під дуло і застрягти. Після інценденту танк зник в невідомому напрямку, хоча мова може йти про совсім інший танк - Стир великий.....

Як голова могла застрягти в такому вузькому дулі??? :0159::0017:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку читаєм

http://uk.wikipedia.org/wiki/Битва_під_Дубном

http://ru.wikipedia.org/wiki/Брусиловский_прорыв

потім шукаєте книжки по даних питаннях, і потім вже переходите на практику

П.С. на історичний в СНУ зайти до якогось викладача (після робочого дня)поговорить, на дану тему, випити пару грам під добру закуску... впевнений Ви багато чого взнаєте по свому питанню!

П.С.С. це чисто моя теорія....

Як голова могла застрягти в такому вузькому дулі???

не В ДУЛІ а ПІД ДУЛОМ!

читайте уважніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись мені розповідали, що у Рожищах десь в болоті, чи в Стирю стоїть танк... наскільки це правда, де саме він є і бажано знати чи він радянський, чи німецький?

Во жук)

Так так за німецький набагато більше дадуть :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки це правда, де саме він є і бажано знати чи він радянський, чи німецький

потрібно добавити:

викопайте мені його, відмийте та відреставруйте, а я вже якось сам продам...;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки це правда, де саме він є і бажано знати чи він радянський, чи німецький

потрібно добавити:

викопайте мені його, відмийте та відреставруйте, а я вже якось сам продам... ;)

до чого це сказано??? мене цікавить інформація... і я вже просив не флудити

як немає чим зайнятись, то проходьте повз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записуюся в команду танкошукачів :D Сам часто буваю в Рожищі. Може тоже пощастить :)

WoT рулить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під селом Клепачів,що неподалік від Рожищ,там у лісі були бої,не раз находив цілі патрони від Маузера в бойовому стані,ходив з шукачем попадались цікаві речі,а під Стиром думаю ще не один танк є.Німецькі танки звісно дорожчі і навряд тобі хтось щось скаже де він знаходитьс!!!Німецька техника та інвентар був кращий на ті часи чим радянське,так було завжди і буде(без реклами).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

танк знаходиться в озерці біля жд мосту на вовнянській стороні - в 70-х роках говорили що навіть башту було видно )))

але для початку читаєм тему "Поиним и скорбим"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...