Перейти до змісту

Змазка підшипників в велосипеді. Хто чим змазує?


Рекомендовані повідомлення

"Формула" - це величезний ринок автозапчастин поруч з Завокзальним ринком, прилягає до "Юванта".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні пройшовся по базарі, так і нічого толкового не побачив, єдине над чим я ще задумався, це якась німецька змазка, синя по кольору, але її було дуже багато і я передумав брати.

Так що ось що я взяв, не думаю що це буде поганим вибором. як для мене, тільки що все змазав, зараз поїду провірю :)

hgtBd.jpg

NFPLc.jpg

P.S. Shkoder нажаль я так і не знайшов "Формулу". ходив кругом потрапив тільки в їх офіс, сказали що нічого не продають і нічого не знають

Нема слів :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема слів :dont:

Якщо чесно то я нічого поганого в ньому не бачу, половина інтернету пише, що літол - погано, а інша, літол - добре і кому вірити? Так як коштує він не багато я вирішив його взяти і попробувати. Один комент який я побачив і мені сподобався (про вилку звичайно але): "Вилка быстрей умрет своей смертью, чем её разложит литий", а при мому фанатизмі все міняти і змазувати кожен місяць, сумніваюсь, що він нашкодить підшипникам чи рамі.

Всім дякую за допомогу у вирішенні питання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорили-балакали, сіли-заплакали... (с)

Є пару грам синьої змазки ще з радянських часів. Варто її застосувати для втулок?

Можеш, але на зиму вона негодиться.

Чому не годиться? Робоча температура змазки №158 від -30 до 110 градусів по Цельсію....

Користуюсь саме нею. Колись батя давно ще за совітів припер з військово луцького аеродрому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не годиться? Робоча температура змазки №158 від -30 до 110 градусів по Цельсію....

Користуюсь саме нею. Колись батя давно ще за совітів припер з військово луцького аеродрому...

Вона липне добре...

Ну не знаю?! Колись мав спробу змазати нею підшипник ступиці десь при t -6...-8 С, так я в неї навіть викрутку встромити не міг, яка там нормальна робота на ній може бути в зимку?!?! Зараз мажу нею - люкс! змазка як змазка, тримається в жару добре, густа і пластична водночас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...