Перейти до змісту

Пристрій для відлякування птахів з городу


huntsman

Рекомендовані повідомлення

Моїй мамі тра якась бюджетна високтехнологічна штукенція для відлякування пташок.

Бо ці гади курей об'їдають.

Порадьте щось б-ка.

З.І. Звісно вартість бізнес-плану не повинна перевищувати розумні межі (пів мішка пшениці ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам потрібен пристрій який би періодично "кричав" на пташок у ультразвуковому діапазоні так

Щоб дослідити яка частота буде відлякувати птахів -

піде дуже багато часу шоб цю частоту віднайти.

В одних вона одна, в інших - інша.

(принаймні так пишуть на форумах шо їх видає гугль по темі ультразвукових відлякувачів)

Так, спаяти можна за вечір схему на 555 таймері - а гратись з налаштуванням багато часу влом.

Заніматєльна орнітологія епт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається тут важлива не частота а децибели, звісно все таки річ йде про ультразвук, ато думаю не тільки птахам буде неприємний цей відлякувач...

Мені гугл видав силку на товар, де у специфікації було написано частота від 22 до 60 кГц, для різних птахів і гризунів пишуть, саме ця частота є нестерпною, кілька днів і у вас на території пусто... Тра-ля-ля...

Так, спаяти можна за вечір схему на 555 таймері - а гратись з налаштуванням багато часу влом.

Та я от дивлюсь у сторону МК, раз запрограмував і спиш собі спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не простіше яким дітлахам(зараз канікули), купити на день морозива( можна дати який пристрій з іграми)-от і відганятимуть пташок.Екологічно та цивільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я собі робив, закидав туда динамік на дерево, і просто вмикав крики "шуляка" і як голуби крилами хлопають... і все!!! потім створив уадіозапис який повторюється через кожні 7хв, і все на подвір"ї навіть курей не ходило!!!!

менше думайте, а спробуйте поставити!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак, я зроблю генератор який буде генерувати імпульси частою від 22 до 60 кГц(таку частоту людина вже не чує, навіть не кожен може почути звук частотою вище 18 кГц) інтервалом у 5 хв. + знайду у себе транзистор, він же буде виступати у ролі підсилювача.

От чого у мене немає це високочастотного динаміка Якщо хтось проспонсорує це діло, або у когось завалявся 5-10 ватний(це вже я походу загнув) динамік, що бажано, бо палити нове якось шкода :_07: .

Все це буде у вільному доступі, періодично буду викладати сюди, а може і ще кудись, результати своєї, і хотілось би думати, що і не тільки моєї праці, приєднуйтесь :_04:

Як буде бажання, бо зараз його нема, напишу прошивку для ATtiny13, чому саме він? Тому, що я вже маю досвід роботи з ним, та і недорогий, просто ідеальний варіант як на мене.

Ось накидав схемку у пеінті:

576a77f855e3f959dab5033c4d82b561.png

ЗІ Я не чарівник, я тільки вчусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я брав динамік 4 Ом, скільки ват не знаю... головне що кричало і саме цим відлякувало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надіюсь автор теми не проти, що я буду тут теревенити про своє, про транзистори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от дивлюсь на специфікації різних виробників і дивуюсь, як вони при такій низькій потужності добиваються 110-130 дб... :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Зі свого досвіду. Дістали ворони - висмикували все підряд. Зробив хрестовину висотою 2м, наверх вчепив 5 л бутля, закрутив на нього червону хустину. На хрестовину (перемичку поперечну) начепив старий радянський болоновий плащ. Порожні рукави метеляються з шумом - враження, що йде махання руками з шумом. Все лишається на місці вже 3 роки. Правда, часом сусіди гукають, думаючи що хтось з моїх на грядках. Тепер проблема з кротами. Не можу нічого з ними вдіяти. Можливо в когось буде цікава порада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... мені б ВЧ динамік на час тестування і полігон для випробувань... цікаво чи запрацює.

На відео я частоту зменшив у 10 разів щоб її можна було почути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для

Bee

Из сообщения одного из форумов по борьбе с кротами: ....купите охотничье ружье 16-го калибра, ждите когда крот начнет рыть ямку, и когда он.....вставте ствол в ямку и.... (можно относится с шуткой). А если серьезно после того, как завел мотоболок на участке (разночастотные колебания в почве) - ни одного крота за год нет.

По теме теперь, прочитал на одном из агро форумов: можно использовать старую меховую шапку, на дерево вешать, если черешня, на палку возле земли, если клубника и т.д. Решил проверить на клубнике, и что Вы думаете?! РАБОТАЕТ. Птицы думают, что кот сидит. Ранее больше ничего не помогало.

Есть еще способ, освоенный военными орнитологами на аэродромах. Тревожные звуки птиц. Запись со звуками крутят в громкоговорителях.

С шапкой проверено не только мной, и это на сегодня самый дешевый способ. Имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Вот увидел в продаже устройства:

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=birds+Repellent+&catId=0&initiative_id=

их много разных и не только против птичек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо щось придумувати... купіть пластикову сову ябо ястреба (велику, в повний розмір) і закріпіть десь на черешні на видному місці - ні одна пташка не підлетить! Цей метод уже давно використовують фермери за кордоном... там навіть, продаються спеціальні сови на батарейкай, які мають влаштований детектор руху, і коли інша пташка тільки підлітає - сова уже крутить головою і видає характерні для сови звуки!

Наприклад, ось таку http://www.mileskimb...e=c&cagpspn=pla

або таку, http://www.gemplers....20140112174040s

можна пошукати і заказати на ebay.

Ну а в полуниці... думаю, посеред грядки, можна спробувати поставити чучело кота... :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...