Перейти до змісту

підскажіть де можна одноразово заробити 1000 грн за самий короткий період часу ( будь яку роботу)


mers

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

я думаю людині яка по вуха в роботі і якій 45 років, акаунта на форумі тікі не вистачає!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Exell і internet добре володієш? Якщо так, то можу запропунувати 300 грн. (приблизно 3 дні роботи, можливо навіть 2 дні)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Exell і internet добре володієш? Якщо так, то можу запропунувати 300 грн. (приблизно 3 дні роботи, можливо навіть 2 дні)...

а що робити треба?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно набити базу по Новосибірску.

Якщо буде цікаво, звони мені завтра на skype: voznyuk_lutsk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно набити базу по Новосибірску.

Якщо буде цікаво, звони мені завтра на skype: voznyuk_lutsk

300 грн за 3 дні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно набити базу по Новосибірску.

Якщо буде цікаво, звони мені завтра на skype: voznyuk_lutsk

300 грн за 3 дні???

А що? Для Луцька погано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно набити базу по Новосибірску.

Якщо буде цікаво, звони мені завтра на skype: voznyuk_lutsk

ви випадково не з Аванти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аванта і Новосибірск .....? Логіка де? Я запропонував і нехай кожний собі вирішує (багато чи мало).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аванта і Новосибірск .....? Логіка де? Я запропонував і нехай кожний собі вирішує (багато чи мало).

я згідний пишіть завдання в приватні повідомлення там вирішимо все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене можна заробити

робота не пильна ,та й робити практично нічого не треба

і за місяць буде тисяча

я так зрозумів у вас на словах робота є, а в реалі немає???

для чого писати шоб потім в п.м мовчати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аванта і Новосибірск .....? Логіка де? Я запропонував і нехай кожний собі вирішує (багато чи мало).

я згідний пишіть завдання в приватні повідомлення там вирішимо все

Я щось не зрозумів! Я повинен за кимсь бігати. На форумі ясно написав - звоніть на скайп рано. Я все таки роботодавець а не пацик з сигареткой в підїзді.

Нити тут не потрібно а потрібно шукати далі, це Вам не університет і не школа, де поплакавши випросите кращу оцінку це життя і треба старатися бути скрізь першим.

Людина до мене рано зателефонувала на Skype і я запропонував їй роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то нах було її сюди викидати??? я вам написав "рано" киньте завдання в п.п і покажіть мені де ви написали звоніть рано?? про шо з вами говорити, все проїхали!

а активному пошуку далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то нах було її сюди викидати??? я вам написав "рано" киньте завдання в п.п і покажіть мені де ви написали звоніть рано?? про шо з вами говорити, все проїхали!

а активному пошуку далі

Очі розуйте шановний!!! Останій пост на першій сторінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там було написано звоніть в скайп, НЕ БУЛО написано в котрій голдині.....Я вам сьогодни о 10 годині РАНКУ написав на форумі, так що хамити не нада із-за своєї ж невідповідальності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там було написано звоніть в скайп, НЕ БУЛО написано в котрій голдині.....Я вам сьогодни о 10 годині РАНКУ написав на форумі, так що хамити не нада із-за своєї ж невідповідальності

Типу: потенційні роботодавці робіть висновки))))) :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати роботу посередником/агентом по здачі в оренду офісних приміщень. Наші умови - ваші клієнти. Після оплати першого місяця оренди та гарантійного платежу - 50% ваші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати роботу посередником/агентом по здачі в оренду офісних приміщень. Наші умови - ваші клієнти. Після оплати першого місяця оренди та гарантійного платежу - 50% ваші.

навряд чи я студент найду вам клієнтів на оренду офіса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати роботу посередником/агентом по здачі в оренду офісних приміщень. Наші умови - ваші клієнти. Після оплати першого місяця оренди та гарантійного платежу - 50% ваші.

навряд чи я студент найду вам клієнтів на оренду офіса

Думайте, оскільки вам терміново потрібні гроші, а не будь-кому іншому. А з приводу "навряд чи..." - вірте в себе, пробуйте себе, оскільки в наших навчальних закладах, мало хто знає де такі гроші швидко заробляють. Не навчали б вони там, а заробляли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аванта і Новосибірск .....? Логіка де? Я запропонував і нехай кожний собі вирішує (багато чи мало).

я згідний пишіть завдання в приватні повідомлення там вирішимо все

Я щось не зрозумів! Я повинен за кимсь бігати. На форумі ясно написав - звоніть на скайп рано. Я все таки роботодавець а не пацик з сигареткой в підїзді.

Нити тут не потрібно а потрібно шукати далі, це Вам не університет і не школа, де поплакавши випросите кращу оцінку це життя і треба старатися бути скрізь першим.

Людина до мене рано зателефонувала на Skype і я запропонував їй роботу.

Дякую за роботу доречі)))В мене вже болять очі і пальці від клавіатури,але якшо я і просиджую весь день біля комп'ютера,то вже краще з користю використовувати цей час :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...