Перейти до змісту

Продам задній переклюк Alivio


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Продам. в роботі був меньше місяця.

віддам за 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам. в роботі був меньше місяця.

віддам за 100 грн.

А чим він тобі не вгодив ?? А то думав свій Acera поміняти, але кажуть, що то майже ті самі яйця, тільки за більші гроші. Тепер от хочу ще твою думку почути з цього приводу. Може то не попити місяць пива і замінити все на Deore? А Sram, кажуть, ще краще рулить.

зі. Тільки він Alivio а не Olivio. Твій варіант більше нагадує закуску з Греції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У мене Acera 7x

Касета 7x + до того стоїть зірка Мегарендж. А на неї Алівіо ніяк не закидує :(

От і лежить без діла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо за туристи пішли нікому Діоровську перекидку не можна продати. Музикант :smile3:

А ти тут зі своєю Алівіо. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Діоровської перекидки мені одразу в комплект треба систему, манєтки, пакет задніх зірок(бо в мене 8х), ланцюг, втулки заодно можна поміняти, ну і там, ще всякий дріб"язок, одним словом, нефігова сума гривників виходить. Так що поки потерплю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Andruha_gpz28

У меня задний Deore отлично работает на системе из восьми звёзд, когда-то давно работал даже на семи.

Манетка была Acera на 7 звёзд - никаких проблем не наблюдалось, всё чётко переключалось. Потом поставил манетку Alivio на 8 - всё чётко. Сейчас стоит положенный Deore - тем более всё нормально :D

Поэтому не парься с одновременной заменой комплектующих, со временем проапгрейдишь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Lexx_Giant. А скільки коштує твоя перекидка і який її стан ? Бо знаючи як ти їздиш і які цепи рвеш в снігах, то думаю, що і перекидці могло дістатись добряче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...