Перейти до змісту

16.06.2013 Північний матрас


Dgura

Рекомендовані повідомлення

Маршрут: Луцьк-Боголюби-Уляники- Кроватка-Козин-Топільне-Рожище-Кульчин-Луцьк

Збір: 10:00 біля Вопак, вул. Володимирська, 103

Старт: 10:30

Час фініша: вечір

Місце фініша: Ківерцівська

Кілометраж: 100

Грунт/тверде покритя: 50/50

Темп: літній матрас, рельєфа майже нема

Брати з собою: каску, воду, гроші, хороший настрій, купальники (побобляємся в озері за Топільним)

Техніка: мтб і найнери

Хворих, битих і жертв прекрасних доріг з твердим (асфальт різного ступення розкладу) і грунтовим покриттям будем відпускати на точках евакуацій з вказівкою маршруту до Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик просили чекати.. цього разу так попремо, всіх інших опіздавших на озері зустрінемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому завжди одні поля і горки,можна катнути в сторону Маневич,лісів до фіга і джерельна вода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене свій стиль їзди, катаюсь для себе,

а хочеться кататись в дізелях чи 70+км піддовбаному асфальті тіко в одну сторону і кормити комарів вперед!

P/s на цей раз це рівнини, але далі будуть тіко горби, тіко хардкор!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это какой-то парадокс. Мы с удовольствием накатываем сотни за сутки, но при этом лишних два км по городу - нас сильно напрягают :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не те слово.. як згадаю, що чесати на другий кінець міста... так зразу подушка шепче.. Лєкс.. та ну нах... поспи.. неділя.

І тільки дзвінок друга.. чи краще подруги.. може перебити це солодке мур-мур.. красуні з якою я проводжу найбільше часу в житті.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відматрасили!

10-ть виїхало, 6-о доїхало повну програму, одного одразу загубили в лісі біля Забороля.

процент грунтів зашкалив за 70%, часом фрірайд по траві висотою в моє сідло.

Дякую всім за участь, весело погриміли люмінієм на розковбасах, весело гнали в усіх значеннях цього слова.

Озера бомба... тре включати озера в кожну покатуху, кілометраж зменшується, але загальне задоволення і ступінь релакса зашкалює.

В наступних моїх покатухах буду роздавати налисників хто вперед ломить, а то постійно групу розганяли, темп був літній гон.

Трек (92км від руки)

ViUW.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наступних моїх покатухах буду роздавати налисників хто вперед ломить...

Воістіну "Чорний властєлін" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного одразу загубили в лісі біля Забороля.

Не щастить мені ганяти групою ніяк :) Попала палка в задній переклюк , поки я роздуплявся що там і як його виймать групи вже і слід пропав, попетляв трошки лісами, виїхав на кукурудзяне поле, там до села, а потім викатив в Маяках, пошпандьорив до Топільне, але видно зарано приїхав бо нікого на озері не знайшов, купнувся трошки і поїхав додому, в принципі свою сотку отримав )) хоча і половину шляху їхав по трасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трек истинных асфальтофобов

в пекло асфальт, тіко грунт! тіко найнер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми ледь пляшку Лексу не поставили, як побачили, як він вилазить із піни озерної обнажонний яко Афродіта... воістину світ маленький :0163: З тої радості гайнули вплав на інший берег.. піднімаємось.. А там Ліля.. Красунечка.. із усією чесною кумпанією))) Кетмастер, Джура.. привіт, привіт! ще народ. :0155: Не чекали)))

Думали, вся група вже у Луцьку.. де-небудь давно чаї у піцерії ганяють..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot, в джиантовській формі?

ага

Думали, вся група вже у Луцьку.. де-небудь давно чаї у піцерії ганяють..)))

Ну і вас я бачив і здоровкався, шурував через Рожище в самих плавках)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тобою повернулися 2 добровольці, попетлялт.. вирішили, що ти пропустив поворот, що був біля трампліну...і поїхали далі.

На Чебенях в мене по спідометру було вже 69 км. )))

Їхав по пульсу.. то майже завжди позаду.. згладжуючи для себе ривки і тримаючи основну групу в полі зору.. за метрів 100 від себе.

Не любить мій Магелан різких ривків.. важкі колеса для походів відіграють у цьому основну роль.. їх ВАГА це основна причина... працювати передачами треба набагато інтенсивніше.)

Найнер без багажника на непоганому обладнанні в мене потягнув на 13.7 кг.

Класно покупались.. поганяли піском, болотом по перекитдку.... наїлись суниць і полуниць.. Черговий раз порадів прохідності великих коліс. )) КУЛ !!! ))

З.І. 2 Студент... як буш роздавати налисники.. то зразу й про рух і спілкування в групі розкажи.. ага?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серега, ты трек видел? О чем ты?
Нэма дурных гнатись за найнероводами ;) и вообще я о средней скорости ;)

Мы от озера по тому же маршруту ехали вчера. :)

На озере пересеклись с Fagot

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ша гляну.

З.І. Десь 21 км/год вийшло...

Але.. потрібно врахувати, що були і броди.. і трохи пофрірайлили... розорючи на шляху мурашкники... і на піску швидкість майже не падала.... )

На відкритих польових ділянках з попутним вітром розкатували до 40 км/год..

Доречі.. найнеровода було 2 всього.., але ще був Андрюха з нами.. ще той моторчик..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я о том, что средняя скорость - не показатель, когда "трава по пояс", или "море по колено" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И даже в траве по пояс и море по колено средняя скорость Лекса будет выше моей ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...