Перейти до змісту

Неділя 23.09.07


kmd

Рекомендовані повідомлення

Да, соррі, мене не буде. В село до діда рухаюсь - потрібно до зими готуватись.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

От так завжди.

Як то кажуть, такі дійства пропускаєте!

ех :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покатались супер.......................навіть з мордобоєм.

По порядку....

Догрібши до місця збору, майже вчасно, після ДН дружини....... :)

Став в групу і покрутили ....... до супермаркета. Затарились. По ходу вирішуючи куди їхати. Мали їхати в Цумань...... не поїхали. Поїхали у Воротнів :) , але через Звірів.... Групу вдалося розкочегарити до 40 км/год і навіть трохи протримали цю швидкість. Звернули на Романів.... далі другорядними дорогами добрались до Гаразжі, а там одна група через ліс, а друга на сліках - по грунтовці доїхали до місця зустрічі. Далі штурм гірок вдалий і не дуже вих ноги Мартензом..... купання в 15-градусній воді, масаж...., двохгодинний сон, пивко........... і т.д.

Дорога назад:

Після того як виїхали на асфальт з Андрієм притупили за 40 щоб зігрітися..... Так доїхали до кладовища, Андрюха каже "поворот.... вдвох паралельно не ляжемо", я відстаю метра на 4 і так входимо в поврот...... 46 по спідометру не жарти далі спуск...... по дорозі ходить два синіх штреха, ще два сидить на узбіччі. Зкидаємо трохи швидкість, подаємо звуковий сигнал :) реакції нуль біля першого з Андрюхою пролітаємо в сантиметрах через 12-15 метрів другий виставляє руку і добряче задіває Андрюху його нормально кидає в строну, але втримує кермо............. гальма, обоє на розворот, вели на землю, чувака Андрюха в рознос...... він на землю... підбігли інші троє, поки Андрюха пояснював їхньому товаришу, що той не правий ;) я став між ними, їх тормознув і вже був готовий самому пиз....ливому зарядити з правої в табло, але його відтягнули свої ж. Тут підтягнулись наші 5 пацанів і Іра з Тетяною. Зі словами "Кому пі...дюлєй" швиденько позіскакували з велів............ Але все вже порішали..... дехто навіть розстроївся з цього приводу. ;) Далі дорога на Луцьк швико доїхали, Правда Мартенз з однією робочою ногою, але це не заважало йому крутити 37......... Луцьк. пиво з чіпсами і по домах.

Всім респект за покатушку особливо Мартензу, за витривалість і Діфото за спідометр.... ;):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто фоткав.....?

Давайте фотки..... цікаво ж, я багато чого не бачив..... спав... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Кагби ніхто і не фоткав.

так пару фоток на телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, відкрили дуже цікаву трасу через воротнівсські ліси, те як ми там блукали то окрема тема, чудом виїхали до озера

а взагалі, чудово прокатались, як завжди, що дуже радує

шкода що нога не витримала навантажень :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда наши хлопчики лихо и быстренько разобрались с пьяными братишками, они с гаряча забыли про нас с Ирой (она как всегда поотстала изрядно) и поехали дальше. Пришлось дожидаться Иру мне, хрен знает на что побудила б их одинокая ни о чем не подозревающая велосипедистка. Благо "беседа" с Андрюхой их протрезвила и они были заняты тем, что успокаивали своего не угомонившегося товарища и меня как буд-то не замечали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тормознули на повороті, Іру я особисто бачив на мості. Хтось сказав ось вони їдуть і ми поїхали, я за нею ще їхав поки не замучився :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тормознули на повороті, Іру я особисто бачив на мості. Хтось сказав ось вони їдуть і ми поїхали, я за нею ще їхав поки не замучився :)

Отряд не заметил потери бойца :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот и нифига! Был разговор спицально, шоб наших милых дам подождать недалеча! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...