Перейти до змісту

поклейка оракалу на авто


VaLeRa

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка хто в Луцьку може поклеїти фрагмент оракалу на капот автомобіля. Фрагмент треба вирізати та поклеїти.

Провлема така, на автомомбілі була реклама на білому оракалу. Рекламу здерли, білу підкладку не чипали, бо можливо там фарба вже має інший колір, але реклама проступає по білому оракалу. Хтілося б вирізати фрагмент, та поклеїти його. Якщо потрібно фото авто - викладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо краще карбоном? Якщо треба,дам номер спеціяліста.

Чи я не так щось зрозумів? Там не весь капот потрібно клеїти? Тільки по тих контурах,що були? Чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні - треба саме оракалом :), там на авто ще є залишки реклами, але саме страшно виглядає капот :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О_о,поки поправив,вже й відповідь. :) Можливо на профільні кантори? "Факторія",до прикладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось фото того що є з боку

post-1796-0-49497000-1370537490_thumb.jp

і того що на капоті

post-1796-0-88197600-1370537603_thumb.jp

Хтілося б побачити на капоті (по контуру який проступає) або синій фрагмент, або рижий, можливо зі знаком Сітроєну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так,дійсно,карбон тут до дупи. Якщо на продаж,можливо і не паритися? Скинути тих 50 у.о.

Сорі,що флуд розводжу,більше не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здерти плівку нафіг і відполірувати, а те що тон відцвівшої фарби буде відрізнятись назвати мега крутим тюнінгом зробленим у ВестКоастКастомс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма "Візуал", Волі, 8 (якщо не помиляюся), за магазином "Наш край Експрес" - вхід з двору. Хлопці там порадять, що краще зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Bee дякую! Саме Максим мені і зробив. Ще декілька людей мабудь не хтіли братись за невеличку роботу, бо не отримував відповідей на питання, або були проблеми з дозвоном.

Ось результат, саме те що я хтів:

post-1796-0-87068700-1372160291_thumb.jp post-1796-0-25552800-1372160321_thumb.jp

Дякую Максим!

post-1796-0-87068700-1372160291_thumb.jp

post-1796-0-25552800-1372160321_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А мені здається краще б ти з машинки замутив етакого жирафа :)

Такого в Луцьку точно ні в кого не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, такого теж ні в кого нема :). Я виходив з того що вже було, не було ідеї переробити все з нуля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто синій там як корові сідло... Краще б вже тоді оранжевий на капот і оранжевий збоків замість синього. А так все одно смахує на брендовку. Але то таке, пазняк мєтаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, пробував оранжевий на компі - тоді ті білі полоски получалися як сідло :). Та й головне, що сподобалось батькам - бо це їх машина. І всім хто в живу бачить - подобається, бо це краще ніж було на 100500 порядків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...