Перейти до змісту

Бревет 300км. 22 червня 2013 року.


ygrik

Рекомендовані повідомлення

brevet300_2013.jpg


  • Три області: Рівненська, Волинська, Тернопільська
    Набір висоти: 2188 метрів з горою першої категорії (~10%) на 200 кілометрі, та невеликою частиною дороги як на Strade Bianche
    Рівне - Дядьковичі - Пересопниця - Луцьк - Дубно - Смига - Кременець - Шумськ - Мости - Здолбунів - Рівне

Трек. (в зворотньому напрямі)

http://www.gpsies.co...zxwxgjikqsveskp

ПОЛОЖЕННЯ ДО МАРАФОНУ 300км.

1. ОРГАНІЗАТОРИ ВЕЛОМАРАФОНУ:

Організатор марафону 300км - Громадська організація «Спілка Велосипедистів Рівного»

Дата проведення 22 червня 2012 року (неділя).

Місце старту та збору: ТРЦ "Чайка", що на Гагаріна.

Час збору та реєстрація: з 03:15 до 04:00

Старт о 04:00.

Стартовий внесок складає: 50 грн. на місці старту, або 40 грн. при попередній реєстрації та оплаті в магазині, або на картку приват банку

2. УЧАСНИКИ

2.1. До участі у веломарафонах допускаються будь-які любителі велосипеда з будь-якого регіону України, а також закордонних країн за умови своєчасної реєстрації та виконання вимог даного Положення, а також Умов проведення веломарафонів.

2.2. Реєстрація відбувається на сайті

rivelo.com.ua в цій темі

3. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ВЕЛОМАРАФОНІВ

В основі цих Правил є Правила (REGLEMENT ACP), розроблені Паризьким Клубом ACP і є безумовно обов'язковими для клубів-організаторів кваліфікаційних Brevets в інших країнах.

3.1. Велосипед має бути зі швидкостями або без швидкостей, що приводиться в рух тільки м'язової силою. Для участі вік учасника - не менше 18 РОКІВ.

3.2. Для участі в марафоні кожен учасник повинен заповнити заявочну картку та сплатити стартовий внесок, визначений організатором відповідно до категорії реєстрації учасника.

3.3. Кожен учасник вважається таким, що здійснює індивідуальний пробіг. Він повинен керуватися Правилами дорожнього руху і суворо дотримуватися вимог всіх дорожних знаків. ACP і суспільства-організатори не можуть ні в якому разі бути відповідальними за можливі нещасні випадки.

3.4. При нічному русі велосипеди повинні бути обладнані Освітленням (переднім, заднім) в справному стані (бажано дублювання). Організатори повинні не допускати до участі при відсутності освітлення. Обов'язкові відбивачі. Рекомендується світлий одяг, а також світловідбиваючі пов'язки.

3.5. Кожен учасник повинен сам подбати про те, що необхідно для пробігу. Допомога-супровід не допускається поза контрольними пунктами (можливий секретний контроль). Порушники можуть бути виключені без попередження.

3.6. Граничні терміни проходження дистанцій (Brevets):

20 год. 00 хв. - 300 км.

3.7. Всі грубі порушення Правил тягнуть за собою виключення з усіх заходів АCP

3.8. На фініші кожний учасник повинен підписати свою дорожню картку. Організаторами передбачена спеціальна пам'ятна нагорода для учасників які проїдуть Brevet.

3.9. Факт участі в Brevets припускає беззастережне прийняття цих Правил.

Назбиралось трохи питань і відповідей:

- стартовий внесок буде 50 грн. на місці старту, або 40 грн. при попередній реєстрації та оплаті в магазині, або на картку приват банку

- речі, які вам будуть необхідні на КП (171-ий кілометр дистанції, ...) можна передати машиною, але зважайте на їх об'єм і необхідність на КП.

- харчування на КП. В меню входять банани, печиво та вафлі, також можна буде поповнити запаси води, можливо ще щось придумаємо, але вам видніше що краще вживати під час марафону

- ГРАФІК РОБОТИ КП

По відкриттю і закриттю КП згідно регламенту:

КП 1 (Луцьк- 098км - кільце, поворот наліво (на Підгайці, Дубно, Млинів))

- Відкриття 6:56

- Закриття 10:40

Волонтер і суддя на КП ???

КП 2 (Смига - 171км - с. Смига)

- Відкриття 9:02

- Закриття 15:24

Волонтер і суддя на КП ???

КП 3 (Мости - 255 - с. Мости (біля магазину по ліву сторону))

- Відкриття 11:36

- Закриття 21:04

Волонтер і суддя на КП Михайло (uepue) тел. 0504355860

- евакуація учасника.

- на КП також візьму декілька запасних камер і покришок + насос з латками (для камер і покришок) і клеєм

- фініш закривається о 00:00

Також два великих прохання, зареєструватись якомога раніше та мати шоломи на голові під час руху по дистанції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось має рельно бажання прийняти часть?

Я думаю треба підтримати... через Луцьк жеж поїдемо.. КУЛ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша, я ХЗ чи витащу, 300 км то не шутка.

200 км ще б потащів не задумуючись а от 300 боюсь не доїду.

Хоча в підсвідомості реально величезне бажання є, але здоровий глузд каже:

- Воу-воу-воу, пагаді-пастой!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так можна ж не всі 300 їхати)))

планую проїхатись, якщо не всі 300, то десь під Луцьком зустріти і провести, куди сильонок вистачить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Дімаха

А хто каже тащити? .. Спокійно собі їхати своїм темпом.. головне проїхати дистанцію.. тут швидше психологічний барєр, ніж нехватка фізичних можливостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо чайнота?

Хто таки буде на бреветі який проходить через Луцьк.. або хоча б підтримає учасників і проведе до границі областей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЕЛП ! нужны волонтеры на Кп. Планируется около 50-60 участников.

Для луцких возможен старт и финиш в Луцке. В какое время? одновременно со всеми в 4 утра? тогда не попадаем под график работы КП. можно вливаться в подходящие группы участников с фиксацией времени старта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у Вас знайдеться суддя на КП який прийде відмітити старт і фініш, тоді дійсно можемо пустити всіх бажаючих в загальний потік. Тоді не потрібно буде зміщати роботу інших КП. Єдиний мінус в тому що до Луцька прийдеться їхати самим, пропускаючи афтепаті після фінішу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально є бажання їхати в мене і в Андрюхі Платона.

Хто хоче ще?

Якби четверо поїхали було б клас..а так.. двом не особливо є сенс. Темп буде повільний і печальний..бо в мене на найнері максимальний розрахунок 32/11.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


  1. Сцикуни.
    я б сказала, реальна оцінка своїх можвостей :_04: + дачу ніхто не відміняв))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я непроти,можу участь взяти!Якого числа це має бути і в якій годині,і де???Я з телефону зараз сижу,мені просто не зручно переглядати(юзати) теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що?

Невже не ясно ще мова про сьогоднішній день?

З.І. Учасників зустріли, накормили, напоїли, підкрутили чуть вели декому підкачали колеса.. і відпустили. Попереду в них ще 200 км.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від першої групи дякую, шо рано вставали, шкода шо ми на довше не затримались. А коли фінішнула TAIS ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від першої групи дякую, шо рано вставали, шкода шо ми на довше не затримались. А коли фінішнула TAIS ?

В 2,01

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"кому война, а кому мать роднА"

глянь, как удачно выбрали точку по продаже бананов, небось с этими велосипедистами за 10 минут распродались? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...