Перейти до змісту

Осине гніздо, як позбутися?


Saddy

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вранці помітив під стелею в гаражі 4 невеликі осині гнізда, розташовані поряд. Оси їх розбудовують та відкладають личинки. Я їх спалив за допомогою аерозоля та запальнички, зняв та викинув. Проте та те ж місце оси через декілька хвилин повернулися. Підкажіть, як їх позбутися? Можливо існують якісь дієві засоби, які їх відлякують, щоб вони більше не поверталися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Травити дихлофосом.

Збити у мішок і втопити.

Якщо палити то до вуглів, разом із дорослими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи стане в пригоді, але, оси, шершні мають головний вхід в своє гніздо через який відбувається трафік. Відрізаєте від 1,5л пластикової пляшки горлишко, перевртаєте і вставляєте в іншу частину пляшки. Оси чи шершні будуть по горлишку проходити в пляшку і назад мало хто вернеться. Інші оси не дочекавшись годувальників, почнуть вилазити і також попадати в пляшку. Для герметичності входу і пляшки можна використати скоч. Я так вивів гніздо ос, батько гніздо шершнів (100шт.)

Травити дихлофосом.
Батько скинув шершнів (біля 100шт) в відро з розбавленим Карате (отрута для жуків). Дехто навіть трошки очманів:) Затоптати, або спалити, без дихлофосів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони лише починають його будувати, як такого гнізда ще немає. Було невелике - десь 5-7 см в діаметрі, вже з личинками. Після того як я його знищив, дорослі оси знову повернулися і продовжили будувати нове гніздо. Як їх відлякати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, Я так мошок виводив, головне щось на дно положити якись фрукт чи кампот налити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулому році тема така вже підіймалась

пошуком користувався, не знайшов. Буду вдячний, якщо дасте лінк :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Травив шершнів і ос минулого літа... На горищі поробили гнізда.

Гнізда щедро бризкав "Дихлофосом", до такого стану, поки вони аж розмокали, ввібравши в себе дихлофос. Тварі залишались в середині. Наступної ночі - контрольний обробіток так само. Потім збивав гнізда, і викидав. Важливо знайти та ліквідквати місце (отвір) через яке вони проникають в гараж (на горище тощо)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таких тем в інеті море...

Щоб відбити їм охоту там гніздитись, візьми дихлофос чи якийсь дезік смердячий і обпшикай ті місця. Оси не люблять сильних запахів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осы не полетят туда где им не нравится. По этому надо создати им все условия для того, что бы они не вернулись. Одним из таких условий есть сильный аромат, например керосина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WD40, масляна основа. оси не зможуть взлетіти(полетіти), ну а потім спалити.

Можливо замінити на солярку(масло, олію), правда горіти буде не так гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WD40, масляна основа. оси не зможуть взлетіти(полетіти), ну а потім спалити.

Можливо замінити на солярку(масло, олію), правда горіти буде не так гарно.

Ага... І разом з осами спалити нахрен гараж.... :_25: ВО!!!!

:otk:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...