Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Завтра певно багато з нас поїде до батьків і як ніколи доречним, імхо, буде свіжий, сьогоднішній новий кліп Кузьми Скрябіна "Мам":

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеги, а давайте поки ця тема не роздулась і на майбутнє, для зручності пошуку і відсіювання баянів будемо писати назву відео - ту, якою автор його назвав, а?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, пиши, будь ласка, назву - через пошук його можна буде знайти. Наприклад, для відео вище: Menzi Muck vs. Panzer. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, пиши, будь ласка, назву ролика - наприклад, Сюрприз в ШКАФУ. Уральские Пельмени!

Якби раніше писали і пошуком користувались, то можна було б взнати що це відео - БОЯН !!! :0011::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, пиши, будь ласка, назву ролика - наприклад, Сюрприз в ШКАФУ. Уральские Пельмени!

Якби раніше писали і пошуком користувались, то можна було б взнати що це відео - БОЯН !!! :0011::)

http://board.lutsk.ua/topic/104084-voprosi-i-otveti-vio-bagi-i-gljuki-o-rabote-forum/page__st__200__gopid__1052586085#entry1052586085

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно! Можливі наслідки у вигляді кровотечі з вух та очей.

Анжела Лондон - Ультрафиолет

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, "обіжайтесь"-"не обіжайтесь", але буду мінусувать за відео без назви і да пробачать мене модери. :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, "обіжайтесь"-"не обіжайтесь", але буду мінусувать за відео без назви і да пробачать мене модери.

Буде вам взаємність ^_^

Імхо, здалася та назва. При перегляді тут назву видно в заголовку самого відео, а якщо треба знайти - дуй одразу на ютуб, там шансів більше.

Вчіться зривати пари ^_^

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, здалася та назва. При перегляді тут назву видно в заголовку самого відео, а якщо треба знайти - дуй одразу на ютуб, там шансів більше.

Ще раз обгрунтовую прохання: щоб не з'являлось баянів і при пошуку тут знаходилось відео, прошу вказувати його назву - ту, яку автор вказав на ютубі.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...