Перейти до змісту

Правильне харчування


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Миф о пользе меда http://fitseven.ru/p...if-o-polze-meda

"Желтее" только "СПИД-инфо", наверное. Статья, в которой ссылаются о вреде фруктозы на англоязычную Википедию о пользе фруктозы - это пять... нет, это ПЯТЬ!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

Я практикую цукрозамінник - мід, не до всього, але більшість проблем вирішує.

Ну мід це янсно))) я теж таке діло люблю... але цікаво по суті... бо мід це фактично той же цукор в плані вуглеводів.... не чіпаю звісно інших властивостей..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Желтее" только "СПИД-инфо", наверное. Статья, в которой ссылаются о вреде фруктозы на англоязычную Википедию о пользе фруктозы - это пять... нет, это ПЯТЬ!

А никто и не пишет о вреде, просто его полезность преувеличена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий сайт для тих хто переживає що і скільки вживає, все розкладено по полочках по кожному продукту

Кулинарная энциклопедия + социальная сеть о еде http://findfood.ru/category/ovoshi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уууу, на цю тему приколюватись можна безкінечно

atkritka_1372145686_225.jpg

atkritka_1362082206_515.jpg

І ще моя мама колись казала: - я не для того стільки в себе вклала, щоб тепер це все втрачати :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
— Мама, а мороженое полезнее чем сосиски?

— Сынок, сейчас даже покурить полезней, чем сосиски!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, знайшов вєщагу сегйозну:

CrossFitGames2009 переміг Мікка Сало:) з Фінляндії

CrossFitGames2012

Ці змагання найкраща стимуляція до змін, я вже й скакалочку прикупив, зараз кільця олімпійські собі буду робити (внутрішній діаметр кільця - 18см, товщина обода - 2,8см). Ціни на них космічні - більше 700грн, думаю в столяра замовити плюс карабіни, канати (на змінну довжину, для підтягувань і різних віджимань), в 200грн маю вкластись. Штука унікальна, укріплює цілу систему плеча, грудей, спини. Має бути в кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що знає про цукрозамінники (сахарозаменители)? Їх є дуже багато...і багато інфи в мережі про їх користь з одного боку і про шкоду з іншого...

Сам дуже полюбляю солодке і часто просто не можу втриматись :_07: Але лишні калорії ще й з простих вуглеводів...нічого хорошого скажем так..

Спробуйте екстракт стевії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте екстракт стевії

Мені стевія гірчить :(

Зупинилась на поширених цукрозамінниках для діабетиків. Читала купу відгуків, що надзвичайно шкідливі вони для здорових людей(((( Проте, зважаючи наскільки рідко я вживаю страви з цукром, вибрала їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я фруктозу вживаю, але не рекомендую, так як існують суперечливі погляди щодо неї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, доречі, ще про цукрозамінники для діабетиків.

Сестра чоловіка приїхала з Данії де на пмж. То розповідала, що вони там вживають ті замінники всі, як "добрий день"))) Так, що все відносно.

хоч, може вони там інші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та взагалі у світі досить пошерена річ... і серед спортсменів повним ходом... але от у якій кількості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А після того я ви правильно поїли, можна й правильно потанцювати (боянчик, але як вставляє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Приклад однакової ваги 56кг при зрості 168см в дівчат одна з яких ходить в качалку, а друга просто багато не їсть:

a501a18681817ffc68fdd80437877a8f.jpg

51f4a8544702b7da6281553804ff782c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад однакової ваги 56кг при зрості 168см в дівчат одна з яких ходить в качалку, а друга просто багато не їсть:

Раз вже порівнюють, то на першому фото - Катерина Усманова, і вона (ой!):

Эта девушка родилась в городе Крымске Краснодарского края в 1988 году. С детства увлекается спортом, с 13 лет пошла на занятия в секцию тхэквондо, позанималась там два года — доросла до «зеленого пояса». После школы окончила Всероссийский заочный финансово-экономический институт в городе Краснодаре по специальности «Маркетолог». На данный момент замужем. Профессионально занимается спортом уже на протяжении 6 лет.

Эта хрупкая девушка занимается не только выступлениями в категории «Фитнес-Бикини», она также является многократной победительницей чемпионатов юга России по жиму лежа, чемпионка мира-2012 по версии IPA, является призером Ростовской области и Краснодарского края по фитнесу в номинации «Фитнес-Бикини».

, а не просто "ходить в зал".

І почьті без трусів))

І тут прийшов Ржевський і все спошлив ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і без фотошопчика не обійшлось. А то якось контрастує ідеальна шкіра першої та родимки і пігментні плямки другої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом красиво обпаплюжили ідею:) Фотки просто ще раз показують, що для гарної фігури дієти замало, потрібно качатись, що і роблять в кожному випуску учасники "Зважені і щасливі". У них є біг, кардіо, але значна кількість вправ - силові. Бо саме силові вправи підтягують, розвивають м'язи і спалюють жир не гірше за бігові доріжки. За одне тренування, практично без поту, тільки силові вправи, можна похудати грам на 800 чистої енергії:)

В тренажерному залі в який я забігаю, кількість дівчат і жінок, якщо не перевищує, то точно не нижча за кількість хлопців. Ми рухаємось в правильному напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо саме силові вправи підтягують, розвивають м'язи і спалюють жир

Ага, для додаткової мотивації вправа "присідання-підйоми"

preview-650x390-1379654645.jpg

P.S. Це натяк на те, що ти сам виходиш за межі теми і розділу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

У мене вже є пунктик на рахунок здорового харчування

Сьогодні вирішила побалувати себе здоровою випічкою

Ось такий рецептик знайшла

Домашні батончики мюслі.

Беремо сухофрукти, цукати - все чого душа бажає.

В мене були:курага, цукати - памела, імбир та журавлина(подрібнюємо все до розміру журавлини).

odbBI.jpg

Все повинно бути мяким, якщо щось твердувате можна залити кипяточком розмякшити.

Беремо горіхи, також хто які любить.

В мене були - кешю, грецькі, лісові та мигдаль.

opgK5.jpg

Горішки кладете на рушник накриваєте і качалкою для тіста трохи подрібнюєте.

Беремо вівсяні пластівці. В мене такі.

DMKEt.jpg

Все змішати в мисочці.

Zk3hV.jpg

Беремо 2-3 банани, збиваємо блендером, вливаємо в миску і ночинаємо помаленько замішувати наче тісто, якщо не дуже склеюєтьмя можна додати водички з медом.

xXe3K.jpg

Форму для запікання застеляєте пергаментним папером, змащуєте маслом і розкачуєте масу.

9GkvK.jpg

Ставите в духовку на 20 хв при температурі 180-200 градусів.

4Acws.jpg

Витягаєте з духовки і ріжете на порційні кусочки поки ще гаряче, потім знову ставите в духовку, поки не вистигне.

h2HQr.jpg

Вистигло - можна їсти, зберігати в холодильнику.

Смачного!

У менше трішки інші складники були: банани, вівсянка, арахіс, грецькі горіхи, курага та родзинки

Смачно та здорово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У менше трішки інші складники було.

Здравствуйте, дорогая редакция, мы готовили суши по вашему рецепту, нам очень понравилось. Правда, вместо японского риса мы взяли картошку, а вместо лосося сало, но вышло тоже очень вкусно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Про правильне харчування можна говорити довго.

Я прагну дотримуватися здорового харчування, бо, як казав класик, "ми те, що ми їмо".

При правильному харчуванні буде менше проблем не тільки із зайвою вагою, а й зі здоров"ям.

У багатьох правильне харчування асоціюється з чимось пісним, несмачним та молоестетичним. Насправді, і страви здорового харчування можуть бути смачними та привабливими на вигляд.

Для того, щоб почати правильно харчуватися, не потрібно одразу кардинально перебудовувати своє харчування, для початку буде достатньо:

- їсти менше смаженої їжі або їжі з додаванням великої кількості жирів, більше практикувати варіння, тушкування, запікання, приготування на парі

- їсти більше свіжих овочів та фруктів, молочних продуктів, нежирного м"яса та риби, круп

- солодощі звести майже до мінімуму, надавати перевагу натуральним (сухофрукти, мед)

- виключити з раціону снеки та газовані напої

- пити воду 1-1,5л в день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...