Перейти до змісту

Microsoft возвращает в Windows 8.1 меню “Пуск”


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Власне презентація Windows 8.1 розпочнеться о 21.30 за Києвом. Наскільки я то зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

розміри плиток для метро?

а я ними взагалі не користуюсь, "вирубав" з автозагрузки утилітою і тепер грузиться зразу робочий стіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу пора дійшла ставити вісімку на РС в якості робочої. схоже допилали до нормального стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таа, сирувата ще ця Windows 8.1 Preview... Хоча і гарна, так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"класичного Пуску" не з*явилося, а тільки кнопка, що викликає Метрошний інтерфейс на екран? Гріш ціна. 7-ка може використовуватися "з коробки". Цей 8.1 до цього статусу не підняв нову ОСь(ну хіба Антивірус). Я дивуюсь, що МС порушив вікові традиції. Мені перед носом не потрібна ні погода, ні моментальні сповіщувачі соціалки, ні індекс Доу Джонса і не використовую екран ПК як фоторамку чомусь ці речі залишаються за замовчуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ви всі причепились до того пуску? То ж є купа утиліт, якими вбивається новий інтерфейс.

От не розумію, чого має ОС виглядати однаково з 90 якогось там року до 2013. І чого так важливий старий пуск - візьміть та винесіть всі ярлики, які треба часто використовувати або на робочий стіл, або в окрему групу значків в новому пускові їх об'єднайте.

Так ні, краще сваритись та нарікати на поганий Майкрософт.

Мене особисто якраз і порадувало те, що то все лишили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось чому.

Є така цікава креслярська програма компанії Autodesk - Autocad. Вона призначена для РОБОТИ з кресленнями. І там з*явився у 2009 версії з*явився "стрічковий інтерфейс"(той самий з МС Офісу 2007, який зараз наслідують багато виробників ПЗ). Не зважаючи на це виробник залишив можливість перемикати на класичний багатокнопковий, до якого конструктори звикли з раніших версії. врахували інтереси і нових,і старих конструкторів. 3D Max наприклад не втілив в собі цей Ribbon UI- і це правильно.

Автокад - своєрідний стандарт у проектуванні.

МС Windows - своєрідний стандарт настільної ос. Та і корпоративної. Це не іграшки .Міняйте ядро, очищайте від багів, додавайте надійсності..Але спосіб користування...Планшетизують дестопи. Сміх..Не враховують інтереси.

Якого якого милого я маю вручну доставляти примочку від постороннього виробника. Так, звісно можна понастворювати груп, тайлів з прогами і перемикатися з світу класики в світ Метра. для оперативного доступу при сучасних моніторах функціоналу Робочого столу вистачає з головою. Їхня засміченість у деяких користувачів ПК Метром не вирішується. Жах

8 ка напічкана відволікаючими моментами. Офіс ще зараз не Метрошний. Робота "в двох світах" нереальна. Це - не робота. ще пиляти і пиляти :0155: . Той же Метрошний Internet Explorer - на диво, значно краще робив на неттопі аніж інші броузери(Хром для Метро теж відпочиває). Але поодинці я його ніколи не використовую. Маю необхідність копіювати інформацію в Word, Excel, знімати скриншоти "ножицями Windows", копіювати рисунки в Paint, а ще ж є WebMoney.На жаль, ці програми не можуть розміститися на екрані поряд з Метро-програмою. ЦЕ жирний мінус.

Одним словом - я не нарікаю, цілі зараз в них інші - захоплення ринку планшетних ПК, тому все це - не дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переконали.

Хай би таки дійсно зробили можливість перемикання між інтерфейсами. І було б усім щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Microsoft заплатит по $100 тысяч хакерам за взлом Windows 8.1

Компания Microsoft на своём официальном сайте опубликовала информацию о том, что все хакеры, которым удастся успешно взломать Windows 8.1 и новейшую версию Internet Explorer 11 смогут получить неплохое денежное вознаграждение. Всего предусмотрено три призовых "хакерских" места, распределённых по сложности взлома. Призы следующие: $100, $50 и $11 тысяч долларов. Весьма интересных ход от Microsoft. Хакеры должны быть довольны.

А на трекерах уже успешно сливают 8.1 Preview build 9431

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вийшло 4 оновлення для Він 8.1, загалом система дуже достойна, жаль тільки, не можна поставити масштаб близько 110-115% бо 100% для мене замалий а 125% завеликий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Позавчора поставив Windows 8.1 Pro x64. Знайшов валідний ключ, активував дзвінком в Великобританію зі скайпа (безкоштовно).

Політ нормальний, радують нові можливості персоналізації, майже всі модерн-додатки повидаляв.

Весь софт ставиться нормально. Проблем з драйверами небуло.

Відеодрайвер (GeForce) поставив з офсайту (там вже є для 8.1). На все інше підійшли драйвера для Windows 8.

Сьогодні звернув увагу що в 8.1 відсутня оцінка продуктивності системи (її забрали).

Ще з часів ХР панель задач в мене була завжди зверху (мені так подобається коли елементи керування вікнами і всім іншим зверху). Так у 8.1 коли панель задач перенести вверх то кнопка Пуск дублюється (буде і зверху і знизу). Причому зберігається доступ до контекстного меню Пуску.

В режимі простою сама система хаває 1 гіг оперативки з 8 доступних.

Ніяких глюків і тормозів немає.

Кому цікаво можу детальніше розповісти про активацію (приват).

П.С. Танки йдуть як має бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Варто переходити з 7 чи ні? :0157:

Я перейшов з 7 на 8 ще за 2 місяці до її офіційного виходу, про що ніразу не пошкодував. А 8.1 ще більш досконала. Відповідно, з власного досвіду можу сказати "ВАРТО!"

Тим більше що є можливість її нормально активувати без використяння всіляких там кряків і лоадерів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні офіційно оновився через ПлейМаркет, перезагрузив, ввів пароль облікового запису і...

почав танці з бубном: виявляється не працює гібридна графіка, як виявилось ч\з півгодини танців для мобільної гібридної графіки АМД-Інтел для мого ноута і нової вінди драйверів ще не існує. Поставив офіційний з підримки НР для "старої" вісімки, вродє працює.

Щодо кнопки "ПУСК", то вона як мертвому припарка, Майкрософт явно (чи неявно) не розуміє, чому всі так її хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо кнопки "ПУСК", то вона як мертвому припарка

натисни на ній правою кнопкою миші -- там є майже все, що треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що vaz75 мав на увазі, що сама кнопка (іконка в треї) не потрібна... Бо в 8 хоч кнопки і не було, але був активний нижній лівий куток екрану, по якому теж можна було клацати правою...

Фактично вона і не потрібна, вона більше для наглядності...

Ще рахую недопрацюванням те що при перенесенні панелі задач наверх, вліво чи вправо екрану кнопка пуск переноситься як і має бути, але все ж активним залишається лівий нижній кут екрану. Тобто пуск тупо дублюється. Це як на мене лишнє..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше що є можливість її нормально активувати без використяння всіляких там кряків і лоадерів...

А це як ?

Я щось теж крекнутої не знайшов ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підбирається серійник і активується через телефон. Я так і зробив.

Вигода телефонної активації Windows і Office в тому, що ви отримуєте вічну і відносно "офіційну" активацію. Навіть якщо ви перевстановите систему, то ввівши ті самі ключі ви зможете активувати Windows знову, але вже без дзвінка у службу підтримки. На відміну від різних "креків" таким способом ви не занесете собі паралельно троян чи вірус.

Windows 8.1 можна активувати ключем від Windows 8. Або просто оновити Windows 8 до 8.1. Тут метод активації через телефон або Skype:

Крок 1: Коли завантажиться робочий стіл ви помітите, що Windows не активований. Запустіть від імені адміністратора Командний рядок (Command Prompt)"

Крок 2: Введіть slmgr.vbs -ipk XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX (де ікси ваш VL ключ від Windows 8)

Крок 3 Перезавантажте комп'ютер і з'явиться вікно «success» (хоча можна і без перезавантаження, просто так надійніше)

Крок 4: Відключіться від інтернету

Крок 5: Введіть slui 4 в командному рядку

Крок 6: Натисніть кнопку "Активувати телефоном" ("activate by phone")

Крок 7: Виберіть "Великобританія" ("United Kingdom") якщо плануєте дзвонити через Skype або "Україна" для дзвінків з мобільного.

Крок 8: Подзвоніть через Skype або звичайний телефон на вказаний номер (безкоштовно з Skype)

Крок 9: Слідкуйте за голосовими вказівками (вам скажуть натиснути 1, потім #)

Крок 10: Введіть довгий код вказаний у вікні Windows 8.1 в телефон (чи в Скайпі)

Крок 11: На запитання, на скільки комп'ютерів Windows буде встановлено - оберіть 1

Крок 12: Введіть код отриманий по-телефону у цьому самому вікні.

Крок 13: Натисніть кнопку Активувати або OK у вікні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, перепробував 100500 серійників, 3 години висів на скайпі набираючи ці цифри - "We are unable to activate.. blah-blah.." Як же цю падлюку активувати? Чи по просто забити, поки нормальний хряк не напишуть з однією кніпкою..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...