Перейти до змісту

Розсада суниці


andriy1983

Рекомендовані повідомлення

Час від часу заходжу на вашу сторінку в вк полюбуватися фотками. Побачила фотки з молодими кущиками альби. Пішла до себе-теж такі є! Може ремонтантна буде? В мене так ельсанта цвіте кожного року на молодих рослинах з вусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 233
  • Створено
  • Остання відповідь

Купував у Вас Альбу http://board.lutsk.u...entry1053014271

Пустила дуже багато вусиків. Коли їх пересадити краще?

Серпень

Час від часу заходжу на вашу сторінку в вк полюбуватися фотками. Побачила фотки з молодими кущиками альби. Пішла до себе-теж такі є! Може ремонтантна буде? В мене так ельсанта цвіте кожного року на молодих рослинах з вусів.

Іноді таке можливе на усіх сортах - це просто аномалія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Ото ж маємо вже розсаду для продажу. Альбіон єдиний,що ще трохи не доріс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Натрапив у себе на компі на фото флоренсу під час цвітіння в цьому році.)))Врожайність ще та...

post-9646-0-69889300-1409233960_thumb.jp

post-9646-0-13115400-1409234050_thumb.jp

post-9646-0-88335300-1409234091_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив в Андрія весною 20 кущиків полуниці Альба. Посадив використовуючи агроволокно. Влітку розмножив до 50 кущиків із вусів. Чекаю на наступне літо врожай.

Приходжу вчора на дачу (Маяк) - всю полуницю якась "добра людина" видьоргала з корінням. Так поспішала, що забула навіть лопатку...:( , аггроволокно залишила на місці.

Людська жаба живіша всіх живих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив в Андрія весною 20 кущиків полуниці Альба.

Якби ж вкрали частину-це ще терпимо,знаючи менталітет оточуючиш.А так усе виполоти-це вже підлість конкретна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика подяка Андрію, за безкоштовниу розсаду для відновлення надії на врожай 2015 !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика подяка Андрію, за безкоштовниу розсаду для відновлення надії на врожай 2015 !!!

Нехай росте гарна і смачна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Флоренс один з моїх улюблених сортів цього року. ягода смачна, велика. не заплітає все на світі. А це дуже важливо, коли до суниць добираєшся раз в тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флоренс один з моїх улюблених сортів цього року.

Моя теж.Мені вона найсолодша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Азію пробували? Ось де найсолодша!! Потім Адрія, в неї ще й запах просто відпадний. А на почесному третьому місці йде Флоренс. хоча то на моєму грунті та з моїм доглядом.в іншій місцевості все може бути по іншому.

Проте якщо порівняти флоренс з мармеладою, яка всім добре відома, то у флоренс просто божественно солодкий смак)))))

Крім того, вона не така вибаглива до зволоження як мармелада, в останньої при засусі не ягоди я закарлюки якісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мармеладу у нас і на ринку вже не охоче беруть.Кажуть,що "дубова".Азію планую й собі посадити.Тому ні,не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча,відверто кажучи,все індивідуально.Ось ви кажете,що флоренс не пускає багато вус.У мене навпаки.При відстані між рядками 1 метр,він мені усе міжряддя за рік позаплітав.)))Думаю,що і на смак те ж-все індивідуально)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам розсаду сортів,що залишилися: Хоней,Альба та Флоренс.Ціна -по 1 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...