Перейти до змісту

Потріскались покришки


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні мив велосипед і помітив ось таку дивну річ, в інтернеті нічого на цю тему не знайшов, або погано шукав, ззаду потріскалась покришка, спереду є одна малесенька тріщинка, а ззаду їх багато і боюсь аби мені це ніяк не вилізло боком. Що це може бути і як з цим жити?

post-3314-0-49333000-1369481160_thumb.jp

post-3314-0-89628100-1369481163_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня така ж фигня на Хатчинсонах. Пока не беспокоит. Начнет ловить стекло-камни, поменяю на новые.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amor, касается не только Хатчинсонов, а практически любых покрышек прошедших 1-2 сезона. покрышка держится засчёт корда и пока он цел, трещины не важны. так что, odna, права – забей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій одногрупник з такими тріщинами кілька років від'їздив... та й ще їздить, але теж скоро буде міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух, дуже дякую за поради а то я вже думав прийдеться замінити

Oli і мити також без води?:smile3: здається мені що вони не настільки глибокі щоб просочилась вода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також щось подібне - лізуть нитки при ободі. Варто щось думати, чи нехай собі їздять?

Покришки смарт сем 7 місяців накату, накачую 5 атмосфер (максимум) post-19351-0-46307500-1369488154_thumb.jpost-19351-0-40542700-1369488168_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене там де маленькі тріщини то були дирки навиліт, а там де великі просто лопнуло.

добре що пробив колесо, витягую а там мокро і смердить сирістю

в мене там де маленькі тріщини то були дирки навиліт, а там де великі просто лопнуло.

добре що пробив колесо, витягую а там мокро і смердить сирістю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старіть та якість гуми. таке можна спостерігати не тільки на велосипедній гумі, а також на автомобільній. нічого страшного в цьому немає, катай далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ех зустрівся з такою неприємністю, пробив колесо. Як зрозуміти не можу. Провірив повністю покришку і ніде ні сліда, нічого, ось і думаю щоб не сталось такого що закину нову камеру і станеться та ж сама історія, варто шукати від чого це? Не віриться мені в те що воно влізло в покришку і спокійно вилізло

Знаю десь бачив подібну проблему, але знайти не вдалось

З.І. води там не було хоч і покришка вся потріскалась :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так латку поставь, а не новую камеру. Покатаешь - увидишь, повториться ли :)

А вообще - не стоит заморачиваться сильно. Ибо прокол может быть от наезда на какую-нибудь заусеницу зафиксированной металлоконструкции. А может, ободом долбанулся об камень какой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись як я був менший я пробив колесо і залатав його, через деякий час я достав камеру бо були проблеми і замітив гулю, от я чогось з тих пір боюсь латок :)

Але думаю тимчасово залатаю, але куплю камеру на всякий випадок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивиться не красиво (хоч і не видно) і всетаки не нормальна форма камери, люблю коли все чистенько і акуратненько зроблено, привичка з дитинства :_02:

Просто коли суцільна камера, а коли латка. Зазвичай накачую 3 атмосфери в колесо і по наших дорогах, от десь в якусь ямку потраплю і десь просочиться те повітря, боюсь я таких речей)

Ах, нічого ж не втрачаю! Попробуємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня на камере когда-то было порядка 30+ латок. И ничего страшно не происходило - ни с колесом, ни со мной :)

Какая форма? Про что ты? :) Когда камера в покрышке, она зажата внутри неё, ограничена ею. А воздух распирает камеру так, что латки прижимаются к покрышке и образуют обычный бублик. Ты бы лучше волновался про место стыка покрышки и обода, там почти прямой угол получается, т.е. камера ближе к центру колеса не круглая, а квадратная ;)

За лет десять с плюсом у меня лишь раза два было такое, что латка отклеивалась и пропускала воздух. Невероятно выше шанс пробить камеру наново, чем дождаться отвала латки (если не ПВА клеить) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши таку історію тільки і хочеться дати друге життя своїй камері :)

Побіг би клеїти просто вже але нажаль по латки треба йти в "майстерню" мою, дуже дякую за поради. Заклею, проїдусь і заразу дам знати :0103:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі забувся розказати, на наступний день заїхав на велозону щоб купити клей, клею не виявилось в наявності але купив чудовий набір латок.

Обробка та поклейка не викликала ніяких проблем. Катаю весь цей час і хоть би й що :)

З.І. дирка була від спиці :(

З.І.І. велозона як завжди виручає і персонал чудово знає свою справу :_35:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...