Перейти до змісту

Куплю китайський 2-сімочник на андроїді


kozakxlopak

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім! Потрібна Ваша допомога. Хочу купити китайського телефона на андроїді. Підкажіть, може де в Луцьку є магазини з такими телефонами. Цікавлять телефони на 6577 6589 процесорах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет?

Орієнтовно до 1800, камера зі спалахом, екран, 4,3, 4,5, 5

THL, Zopo

Може бути і щось інше, головне з пристойніших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прийшов клієнт з побитим склом на сенсорі Fly IQ270.Так от заміна самого сенсора йому обійдеться дорожче ніж заміна цілого бутерброда (сенсор зі склом+екран)на iPhone4.

Також повна відсутність захисних плівок,чохлів чи акумуляторів на майбутнє для цих моделей.

Краще докласти 130 грн та взяти Samsung S7562, http://lutech.com.ua/products.php?id=684де процесор буде 7го покоління Qualcomm,та і все інше буде кращої якості.

Діагональ же 4.3 проти 4 насьогодні є чисто маркетинговим ходом і зразу піднімає ціну апарата-в експлуатації майже несуттєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, звичайно самсунг більше ніж за 1900 гр з одноядерним процесором, 512 мб оперативки і звичайним не IPS- овим дисплеєм зовсім не конкурент брендовим китайцям з 4 ядрами і без гарантій за 200 +/- $

Якби Nokian торгував китайцями то пост був би зовсім іншого змісту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, звичайно самсунг більше ніж за 1900 гр з одноядерним процесором, 512 мб оперативки і звичайним не IPS- овим дисплеєм зовсім не конкурент брендовим китайцям з 4 ядрами і без гарантій за 200 +/- $

Якби Nokian торгував китайцями то пост був би зовсім іншого змісту.

Просто я відповідаю за весь товар ,що продаю.І мені ніколи не прийде в голову відправляти тел на гарантію в Китай, ще й за кошти покупця.

Щось ті, хто бойко продавав китайців восени та взимку вже більш не хочуть цим займатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...